Şimdi Ara

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
4
Favori
49.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• arcade olacak değil mi 1 gibi ?
  • İlki çok satmış olan bu tür bir oyunun amacı yine çok satmak, eski başarısına ulaşmaktır. Bu yüzden herkese hitap etmesi gerekli, yani arcade olmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 3 Kasım 2010; 14:26:47 >
  • simulation cıların yaşamaya hakkı yok diyorsun. sende haklısın

böyle oyunlar çıkınca eğer arcade ise keşke arcade ile simulation arasında iyi harmanlaşmış bir bileşke olsaydı diyorum hep. böylece hedef kitleyi de genişletirlerdi ama zor ki yapmıyorlar dediğim gibi. benim düşündüğümü düşünmeyecek değiller heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: güllaççı

simulation cıların yaşamaya hakkı yok diyorsun. sende haklısın

böyle oyunlar çıkınca eğer arcade ise keşke arcade ile simulation arasında iyi harmanlaşmış bir bileşke olsaydı diyorum hep. böylece hedef kitleyi de genişletirlerdi ama zor ki yapmıyorlar dediğim gibi. benim düşündüğümü düşünmeyecek değiller heralde.

Simulation'da 1 satarlarsa Arcade'de 10 satarlar, ne yazık ki bu böyle. Günümüzde artık yapımcılar oyunlara derinlik katmak yerine aksine basitleştirip herkese hitap etmesini ve çok satmasını istiyorlar. Olan da bizim gibi derin içerikli oyun isteyenlere oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 3 Kasım 2010; 14:46:46 >

• pc versiyonu ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

pc versiyonu ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?

14-15 kasım diye bi duyum aldım ama araştırıyorum bende.
  • Beklemenizi gerektirecek bir oyun değil inanın. İlk oyunu tekrar tekrar oynayın daha iyi harita dışında bir fark yok zaten grafiklerin gerilemesi dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

Beklemenizi gerektirecek bir oyun değil inanın. İlk oyunu tekrar tekrar oynayın daha iyi harita dışında bir fark yok zaten grafiklerin gerilemesi dışında

yeni oyunun grafikleri dahamı kötü
    1cisinde grafikler oldukça güzeldi özellikle seslere hasta olmuştum
  • CLONEDVD çıktı 2 gün içinde kırılır oyun ......
  • ilki iyi guzeldi ama klavye ve mouse ile oynamasi zordu kontrol acisindan heleki it dalasina girdiyesen bayiyordu resmen !!! Ha birde a/10 ile hem yer desdek yapiyoruk hem havada miglerle kapisiyorduk bir bolumde resmen kil olmustum o zaman !!

Yavf a/10 tank avcisidir bu ucagin ne sansi var mig karsisinda allah askina ..... arkade ama bukadarida cok arkade oluyor !!!
  • güzel bir oyun
  • 1-2 güne çıkacak galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

1-2 güne çıkacak galiba

haber için teşekkürler
  • indiriyorum bakalım tshkk üyesi olmamdan dolayı joystick var eğer birinci versiyonu gibiyse indirmeme yazık olacak ...
  • oyun pc içinde çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 12 Kasım 2010; 1:02:41 >
  • İlk oyun fena değildi. Oyunun daha şeyi yok anlarsınız ya Neyse bu oyun amd nin bench olarak özellikle tavsiye etmediği ,nvidia kartların bariz üstün olduğu bi oyun olarak gözüküyodu,amd umarım yeni sürücülerle farkı kapatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

İlk oyun fena değildi. Oyunun daha şeyi yok anlarsınız ya Neyse bu oyun amd nin bench olarak özellikle tavsiye etmediği ,nvidia kartların bariz üstün olduğu bi oyun olarak gözüküyodu,amd umarım yeni sürücülerle farkı kapatır

HAWX ın optimizasyonu çok sağlam zaten grafiklerde basit. Ondan sorun yok
  • Kaplamalar yine google earthten araklanmışsa bu sefer oynamam herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch!

Kaplamalar yine google earthten araklanmışsa bu sefer oynamam herhalde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.