Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (ÇIKTI) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
0
Favori
33.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: beko1234

bu oyunun 1. si ps2 de çıkmışmıydı

Evt çıkmıştı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orjinalden alıntı: forious

Pinky,hangi driver kulanıyorsun?Oyunu,xp de mi vista da mı oynuyorsun ?

XP Pro SP 2 kullanıyorum. Sürücüm ise 158.22

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (ÇIKTI)

Benim driver 162.18 beta.Sanırım driver dan 158 kurayım bakalım

• Driver ile alakası yok yanılmıyorsam ama sen yine de bir dene.
  • GTX'lerde açılıyor sanırım. (büyük ihtimal textureler için 512 MB ve üzeri VGA rami istiyordur)
  • 2. bölüm bittikten sonra 3. bölüm başlamıyor. Bölümlerin olduğu pencerede de gözükmüyor 3. bölüm. Nasıl iş anlamadım..
  • Eğer campaign menüsünden "continue" değil de "play mission" seçersen, o bölümü bitirsen dahi bir sonraki bölüm açılmaz. Bu yüzden mutlaka "continue" seçmen gerekir.
  • arkadaşlar haritada da görüldüğü üzere joining the forces da burda tıkandım kaldım taktiksel acıdan sıkıntı cekiyorum

önce 1 yönünde ilerleyip alanı temizledim. Hume'a (sniper) "a" daki makinalıyı vur emri verdim ama işe yaramadı

daha sonra 2 yönüne dönüp alanı temizledikten sonra tekrar "a" daki makinalıyı vurmaya çalıssamda görüş darlığı yüzünden 3 yönünde ilerleyip arkadan saldırmayı denedim 3 yönünde ilerleyip "b" deki makinalıyı halletmeme rağmen "a" daki makinalıyı nasıl halledeceğimi çözemedim

acaba taktik verebilecek biri warmı

• 1 veya 3'den el bombası at. Kesin ve temiz çözüm.
  • ordan el bombasını o kadar mesafeye atamam atsam bile adam vuracak zaten beni

3 ten gidersem o yöndeki makinalının arkası dönük olduğundan kolayca vuruluyo

ama diğerkisi gerçekten problem yaw kaçırmıyo mübarek öldürdüğüm adamın makinalısına gecipte vurabilirim gibi geldi şimdi

tabi vaktim olursa oraya kurulmaya nokta atışı yapıyolar ilk gören öldürüyo walla

fikirleri yazalım arkadaşlar
  • Bomba rahat rahat yetişir gibi gözüküyor. 3'den git, arkası dönük makinalıyı temizle, sonra çaprazdan eleman seni görmeyecek şekilde at bombayı. (Elemanın alt tarafına doğru, arkadaki duvara çarptıracak biçimde atarsan işi biter)

Bu arada bölümün adını yazarsan ve bölümdeki kaçıncı save olduğunu belirtirsen ben de bir göz atarım. (Bu sabah itibariyle oyun bitti)

Edit : Bölümün adını yazmışsın, şimdi gördüm.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Şimdi o bahsettiğin yeri tekrar oynadım. Ben 1. noktadan elemanı sniper ile çok rahat öldürdüm. Sniper sende değil ise aşağıdaki şekilde olduğu gibi bombayı at, tam adamın kafasında patlar.

• ZORDA OLSA OYUNU BIIRDIM ARKADASLAR AMA BANA GRAW DAN PEK FARKLI GELMEDI BEN DAHA FAZLA YENILIK OLACAGINI DUSUNUYORDUM AMA YINEDE OYNARKEN EGLENDIM. DARISI OYUNU HENUZ BITIRMEMIS ARKADASLARIN BASINA.UFAK BIR IP UCU VERIYIM OYUNUN SONUNDA BIRAZ UZULEBILIRSINIZ :) AYRINTILARI MERAK EDENLER PM ATSINLAR
  • el bombası işe yaradı yaw biraz ateş altında kalsamda ilk fırsatta attım el bombasını işe yaradı sonra geri döndüm diğer makinalıyıda arkadan dolaşıp hallettim çok teşekkürler de sokak çatışmaları bana göre değil yaw açık arazide daha bi ramboyum

ilerde açık arazi senaryosu varmı yoksa caddelerde mi devam edicez?
  • Bu oyunda duvara yaslanma ve siper alma sanırım yok. Olsa gerçekten güzel olurmuş.
  • Ben şahsen bu oyunun Las Vegas ile aynı oynanabilirliğe sahip olacağını bekliyordum ama yapmamışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

Ben şahsen bu oyunun Las Vegas ile aynı oynanabilirliğe sahip olacağını bekliyordum ama yapmamışlar

Ben de aynen, gerçi ben konsolda oynamaya başladım ama benzer hareketler falan beklerken farklı bir tuş sistemi ile karşılaştım, bu nedenle kafamı çok karıştırmadan Vegas'ın şu son bölümünü bitirip başlamaya karar verdim bakalım..

Eklemeyi unutmuşum 3rd person olması da beni biraz üzdü, pc de fps gerçi galiba. En azından ilki öyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cause_of_death -- 17 Temmuz 2007; 20:57:48 >
  • 1.02 patch çıktı yüklemek için TIKLA
  • Bismillah bu ne yaa ikide bir yama.

Not:1.02 yamayı kurarsanız save'li oyununuzdan devam edemezsiniz
  • ben peşin peşin sorayım,
    imzamdaki sistemle graw1 i high detail larda falan 1024*768 de beni tatmin eden görüntülerde çalıştırıyordum, aa ayarlarını falan 2x/4x yapıyodum ayrıca
    bu oyunda ne olur, şöyle sorayım, çok düşük detaylarda oynasam bile bişey kaçırırmıyım??
  • ben size diyorum inanmıyorsunuz grin denen salak firma aynen böle yazıyorum bu seriyi öldürmüştür geçmiş olsun olaki Graw 3 çıkarsa pc versiyonunu kesinlikle başka bir firma yapmalı 320mb gtslerin texture sorununa gelince grin denen süper grup yeni olmasına rağmen sırf belleği 320mb olduğu için kartta texture malesef high açılamıyor bunu yaptıkları için kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum tekrarlıyorum kesinlikle bu firma bu enerjiyi başka bir oyuna harcamalı çünkü bu adamlar bu seriyi bilmiyor kafalarına göre iş yapmışlar bu arada resmi forumlarında graw 2 pc için yine money back olayları başladı son bir not daha oyuna yama yağmuru başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartopu2 -- 18 Temmuz 2007; 2:50:34 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.