Şimdi Ara

Togg T10X'in ilk 24 saatte ne kadar ön sipariş aldığı açıklandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
2
Favori
11.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 milyar 300 milyon tl gibi bi para yapıyor nasıl önemi yok?

cumhurbaşkanlığı 2023 bütçesi 6 milyarken hem de? üstelik daha bu ilk gün. 100 bin başvuru gelirse rakamı 5 le çarp.

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/odenekte-aslan-payi-hazine-ve-maliye-bakanligina-ayrildi/2677160#:~:text=OVP%27ye%20göre%2C%20genel%20bütçe,Hazine%20ve%20Maliye%20Bakanlığının%20oldu.

• Uzatma kablolarını hazırlayın gençler. Çekilişle 1.5 milyona araba alanlar deneyimlerini burada paylaşsınlar bakalım görelim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2023 yılı üretim kapasitesi dolgu zaten 1 günde.

4 çeker ve 2 motorlu paketi ekim ayında çıkacak.

• dodofran D kullanıcısına yanıt

Ortaklardan sadece turkcellin piyasa değeri 70milyar tl. Daha anadolu grubu var, zorlu var. Adamlar fabrika kurmuş, üretime başlıyor. Bu parayla mı ilgilenirler sence ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xtrud kullanıcısına yanıt
    Ziyaaaaaaaa...

• masterap M kullanıcısına yanıt

piyasa değerine değil karına bakacaksın.. bu para dediğin para birçok şirketin karından daha fazla.

Çekiliş 28 martta olacak, sonrasında paralar iade olacak 12bin kişi dışında. Çok küçük düşünüyosunuz çok

• Güzel araba hayırlısı

• masterap M kullanıcısına yanıt

Neden ilgilenmesinler ki? Çok ufak sayıymış gibi konuşmayalım lütfen, çoğumuz bu parayı ömrü hayatında göremeyecek belki

Arabanın geleceği için kullanılacaktır elbette, her kaynak değerlendirilmeli

• Öncelikle yapanların ellerine sağlık, böyle sıra sıra görünce gerçekten güzel gözüküyor umut vadediyor. Sipariş edenler güle güle binerler inşallah. Yerli malı üretildi, aldım diye gurur duymaya çalışanlar fazla duyar kasmasın, bu arabadan daha yerlisini Toyota, Fiat, Renault, Honda yıllardır ülkemizde üretti ve (Honda hariç) üretmeye de devam ediyor. Elbet bu da bir başlangıç, her şey 1 kerede olmayacak ama ortada yerli mühendislik, Ar-Ge, altyapı hayal ettiğiniz düzeyde değil.

• Biraz geç oldu, güç oldu, fakat oldu mu, oldu.

• Xtrud kullanıcısına yanıt

2 mi? Her ailede en az 3 TOGG olmalı.

• 7-8 ay sonra 1.5-2 milyona sarı siteden satışlar başlar. Sahibinden temiz togg diye. Yatırım için alan da çok şuan.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Focke-Wulf kullanıcısına yanıt

arkadaş zenginlerin paraya değer vermeyerek zengin olduğunu snaıyor :D

önemsiz dediği miktarlar da milyar liralar ha. dünyada hangi şirket olursa olsun böyle bi para önemsiz değildir. özellikle türkiye gibi bir ülkede. az biraz muhasebe-finans bilse büyük şirketlerin böyle küçük gibi görünen para döndürme-faiz alma vb. olaylardan ne muazzam karlar ettiğini bilirdi.

• Heyecanla kurayi bekliyoruz

tesla bunu yaparken oww elon çok kral adam yeah buddy

ferrari yaparken ooow grandazze italiana

togg yapınca asdassasasss maket yok böyle araba çakma birleştirme montaj yabamaslar parayı işletecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 18 Mart 2023; 11:25:7 >
  • Togg’un ilk haberi neden bu sitede cikiyor acaba togg yetkilisi mi var sitede hemen yaziyorlar.donanimhaber 14 mayistan snr revize olacak sart oldu :)

• Bir araba yapıldığı zaman 10 yıllık yedek parça stoğu olması lazım diye biliyorum. Yapıldı mı yapılacak mı haberi olan var mı ? Zira benim rot başları rot kolları arıza verdiği zaman ki verecek her asfaltta 40 çukur olduğu için ben bunu değiştirebilecekmiyim?:) Bilen birisi cevap veririse sevinirim yalnız bilen biri olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk 3-5 yıl sold out zaten kafadan. Bunu çokça dile getirmiştim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.