Şimdi Ara

TOGG 150.000 TL olur mu? Fiyat tahmin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
7.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 500 den aşağısı çok zor. Rakibi Tesla sadece pil maliyetini 20000 USD olarak açıklamıştı diye anımsıyorum. Kabaca 35 bin USD + ÖTV ve diğer maliyetleri üst üste koyarsanız hesap ortada. Çok umutlu olmayın. Togg orta ve orta alt sınıf için üretilen bir araç olmayacak (gelirse inşallah).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahaman -- 27 Aralık 2020; 23:20:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece üzerindeki bataryalar 25-30 bin dolar aralığında desem.  

• Reno Zoe çıktı elektirikli araç dışarıdan Clio nun biraz büyüğü 400 bin lira

Ona göre hesaplayın.

• Başkanınız ne dedi ? Onlar da Ferrariye değil, Fiat’a binsin dedi. Yani geliri düşük olanlar Fiat’a binsin, zenginler lüks arabaya binsin. Togg’u 150 bin TL’den satacaklarına inanan varsa aklından şüphe ederim. Fiyat tahminim çok rahat 500-600 bin tl gibi olur.

• Ya arkadaşlar konuyu açan arkadaş el bombasının pimini çekip kaçmış. gaza gelmeyin. Bu konuda.da bçr birinizi yemeyin, kötü söz söylemeyin. Doğmamış çocuğa don biçilmez.

• Yurtdışı satış fiyati 35 bin euro mu dolar mi ne diyorlardı. Min 250 bin tl
  • Söyledikleri özelliklerde olursa 500.000 sudan ucuz. Kapış kapış gider. Millet hayal kurmayı seviyor. O özelliklerde bir araba en az 800.000 lira olur.

• Olur açıklıyorum
    Topg üretilmesi müşterilere yani bizlere satışı güncel kur vergiler filan şimdiki para ile 1.500.000 olur e 1 sıfır atarız 150 bin otomatik olur 1 milyondan

• TOGG TOGG hayaller kurmayın..  

• Orta gelirli bir işçi 150bin TL ile araba alacak diyorsun yani? Ben öyle bir işçi sınıfı tanımıyorum. Kaldı ki öyle parası olan işçi direk ev almaya çalışır o paralara araba hayal gibi duruyor. Beklentinizi bu seviyelere çekmeyin. Bu araba isterseniz de istemeseniz de pahalı olacak orta sınıfa göre. Siz hiç C suv araçlarının fiyatlarını gördünüzmü? Bence öyle boş paket fiyatları ile kıyaslamayın. Çünkü bu araçta batarya farkı olacak. Muhtemelen togg un en boşu muadil C suvun en dolusuyla kafa kafaya olacaktır. Biz anca b sınıfı araçları bekleyelim. Zamanla da batarya maliyeti düşer haliyle daha bi alabileceğimiz fiyat dilimine girer belki.

hundai kona elektrikli modeli fiyatına bakın sonra togg a bakın. Ne demek istediğimi anlarsınız.

• ozanbey86 kullanıcısına yanıt

İçsem yanmalı motorlar daha kalır uzunca süre piyasada..

Elektrik öyle ha deyince yayılabilicek bir şey değil bunu çok yazdım elektrikli araba üretmek değil altyapısını yapabilmek önemli olan.. şu anda elektrikli aracın altyapısı yok bizde ..

Altyapıda hiç kolay bir şey değil Amerika 2006 da başladı bir arpa boyu yol ancak aldı..

Altyapı Büyük harfiyat kazı kablolama yeni.direkler trafolar falan işi..

O yüzden altyapısı yaygın olmayan bir aracı insanlar çok talep göstermiycektir bunu togg için demiyorum elektrikli araçların hepsi için diyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: CihangirCanavarı

150 bin mi?
    500 binden aşşa olursa öp başına koy...

2001 yılında Kötü kedi Şero'nun maceralarını okumak için büfeden Lombak, L- Manyak dergilerini aldığım günler geldi aklıma.

• Bu araba 175.000 üstü olursa(En dolusu olması lazım o da: artık hangi tip, dolusu boşu olur mu seviye seviye bilmiyorum) 200-250 üzeri çıktı mı bilin abi balon olmuştur gene bir proje.

• Tamamen yerli bile olsa ülkenin şartları gereği o kadar düşük fiyattan satılacağını zannetmiyorum. Keşke olsa tabi. Sadece Türkiye'de değil dünya genelinde de iyi satış rakamlarına ulaşabilir. Tabi Tesla'nın rakibi olamaz sonuçta Tesla çok deneyimli bir firma yazılımları bile çoğu firmayı tokatlar.

• Kanka bi elektrikli araçların fiyatlarına göz at sonra sıra togg’a gelsin. En basitinden vergiler üst üste geliyor fazlasıyla. Uçuk bir fiyat olur.
  • iyimserlik... minimum 360000₺ olur. aşağısı beni şaşırtır ki rekabet olayından dolayı zaten bu imkansız. sadece rakiplerine göre az miktar aşağıda fiyat olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SimsekIndustries S kullanıcısına yanıt
    Çinde aynı araba 25.000 dolar tahminim 250-300 civarında satışa çıkacak
  • Benim tahminim en boş paket 400 olur
  • uretil(e)meyecek

• https://wattev2buy.com/china-ev-price-list-rank-chinese-electric-cars-by-range-and-price/
    Çin elektrikli araba fiyatları ortalaması 30.000 doların altında tahmini suvlar 25.000 dolar civarı togg fiyatı bu civarda olacak yani nükleer santral yol hepsinden daha avantajlı bir yatırım bu araba türkiyede çok satacak bunun sedanı tahmini 200.000 tlden başlar ve bu araba inanalmaz satacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.