Şimdi Ara

TOGG 150.000 TL olur mu? Fiyat tahmin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
7.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Honda Civiclerimizi verip bunu alabilelim yeter bence.

• Minimum şuan ki kur vergileri düşünürsek 400-500k olur tr fiyatı
  • https://www.togg.com.tr/content/otomobil

Alıntı

metni:
    Arkadan çekişli (RWD) versiyonlar 200 beygir gücü; tüm tekerleklerden çekiş (AWD) sunan versiyonlar ise 400 beygir gücü sunarak her yola özgüven ile çıkmanızı sağlayacak.AWD çekiş sistemi ile 0 -100 km/saat hızlanmasını sadece 4.8 saniyede tamamlayarak hayalini kurduğunuz performansı her gün yaşayacaksınız. RWD çekiş sistemine sahip otomobiller ise 100 km/saat hıza 7.6 saniyede ulaşarak beklentilerinizin ötesinde performans sunacak.

Alıntılı kısım bağlantıdaki siteden alıntılanmıştır. Bu özelliklere sahip olacaksa ve içerisi bağlantıdaki görseller gibi olacaksa 150.000₺ tamamen hayal. Minimum bir Peugeot 3008 fiyatı olur ki onun da malum sitedeki 2020 modelleri içerisinde en düşük fiyatı 300.000₺. Bu fiyattan aşağısı tamamen hayal.

• en baz modeli 380-420k arası olur gibi, paket aldıkça 600e yolu var.  

• 2023 ten bahsediyoruz.. En az 700 800 ü bulur.
  • 300’ den aşağı olma ihtimalini görmüyorum, diğer firmaları batırmamak için pahalı yapacaklar.
  • 150 bin olsa ne olacak ? Kim alabilecek ? Hangi vatandaş kredi çekmeden tak diye alabilecek ? Bu Togg en fazla 40-50 bin falan olmalı ki halk sevinsin. Ama bizim millet garip en az 300 binlik araba yaptı diye kii bu da sadece toplama oy veriyor. Aziz hocamı saygıyla anıyorum
  • Başlangıç fiyatları 400 falan olur en iyi ihtimal. Onlarda düşük menzil falan tercih edilmez.

• 150 bine ihtimal bile veremedim
  • Yok gardaşım 150 bin çok gelir 50 60 bin arası olur en fazla benim brodwayı satıp üzerine 3 kuruş koyup alırız inşallah
  • Ötv her halükarda olacağı için 300_600 bin arası değişir fiyatlar. Tabi 2024 de falan 500_ 1 milyon da olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C Suv araçlar ile rekabet edebilmemiz lazım diyor. Yani onlara rekabet edebilmemiz lazım demek, onlardan çok daha pahalı olmaması lazım demek. C Suv modoller üst paket olarak 500 bin Tl lik fiyatlarda. Bu 600-700 bin bandında olmalı ki onlara göre fiyat farkına bakıp insanlar buna yönelmeli. En az 550 bin Tl seviyesi olur.

• Olm önce araba ortaya çıkacak mı onu sorgulayın fiyatından önce :D

gençlerin artık daha gözü açık olması gerekiyor

• Bizim millet kadar aç pis bir millet yok ya.

Adamlar C segmenti SUV yapıyorlar. Muadilleri 300-400 den başlıyor 150.000 falan diyorlar. Adamlar b sınıfı boş egea tarzı bir şey yapıp fiyatına 130 deseler bu seferde yalıtım kötü, yok konforu şöyle yok paketi boş bilmem ne diyip, bizimkilerin yaptığı araç anca bu kadar olur çöp falan derler. 3 liraya 5 köfte yok kardeşim. Ne aç adamlarsınız ya. Muadillerinden 50-60 uygun olur. 200-300 uygun olmaz.

• 150 bine etiyopyadan sıfır sahin alirsin anca kardeşim

• 260k + biraz oy toplarız indirimi = 250k

Alıntı

metni:
    araplar lityum ithat ediyordu onla da kavga ettiniz oh oldu

Arabanın normal sürümünü beklemedeyiz. Jip alacak paramız yok pls. ekonomi sınıfları içinde araba yap reyis

• Teslanın batarya paketlerinin maliyeti 10-12.000 dolar bandında, ki en ucuz bantta batarya üreten firma diyebiliriz çünkü devasa fabrikasında sürümden kazanç felsefesi ile en uyguna getiren firma. Bizim gibi sektörde yeniler için bu fiyat muhtemelen 15-18.000 dolar bandında olur. Yani yalnızca batarya 115.000-140.000 arasında olur haliyle bu fiyat hayal. İşçilik, Ar-Ge maliyetinin yansıması, üretim aksaklıklarının tolerasyonu vs gibi düşüncelerle muhtemel fiyat 450-500 bandından aşağı olmaz.

• guncel kurla 500 bın cıvarında baslar.. togg u mıllet ne zanndıyor.. eslenıgı arabalar otv olmayan ulkerlede 60 70 bın dolar.. zannedıyorkı mıllet 100 bıne togga bınecegım..

cahıllık huzurdur.. uyu ey halkım boyle devam..

• 450 bin min iyimser rakam bu da

• quote:

Orijinalden alıntı: Yurtsever1453

2001 yılında Kötü kedi Şero'nun maceralarını okumak için büfeden Lombak, L- Manyak dergilerini aldığım günler geldi aklıma.

Alıntıları Göster

Ben satın almadan okuyodum, hem de herkesten önce, çünkü o büfecinin oğluydum :))))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.