Şimdi Ara

Tofaş Şahin aldım. Her polis çevirmesinde durduruluyorum. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
1
Favori
19.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: demlinescafe

Yine polis ceviriyo.Ben olsam szin alayinizi iceri atar.Araclarinizida presde ezdiririm.Mustehak sze.

Ben olsam demişsin. Bu kafayla sen olamazsın birader kusura bakma .
  • Ahaha_Abicim_Ahaha kullanıcısına yanıt
    ya demek oyle ...tm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demlinescafe -- 23 Aralık 2016; 0:07:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plaka ofsayt..
  • demlinescafe kullanıcısına yanıt
    demiş tipik troll... wagbotturda bu... dolandırıcıya tapınan ölümüne sebeb olduğu insanları kavurma yapıp yerde...
  • Yeti. kullanıcısına yanıt
    Depo tam neresi bilmiyorum, ilçeye de yabancıyım zaten. Şükrübey tarafı

• seyfiican kullanıcısına yanıt
    hm tamam diğer taraftasınız avcılar yakasında
  • işte bu sayede özel oldun kıymetini bil reklamın kötüsü olmaz serseri aracına biniyorsun millet konuşuyor mimli arabayla trafiktesin kimse arkana yaklaşamıyor seni kenara itemiyorlar taciz edemiyorlar çünkü içindeki tipin kafadan tehlikeli olduğuna inanıyorlar yorumları okudum vardığım sonuç bu. oysa ki bir hyundai getzle ya da 206 ile gitsen bayan sanıp üstüne çıkarlar türkiye de trafikte erkeksi bir arabayla dolaşmak ve hatta serseri sanılmak iyidir bence zevk al bu durumdan ipleme böyle şeylere gülüp geçersen çelik gibi özgüvenin olur bende de ikinci araba olarak dogan var haftasonları severek biniyorum zevk alıyorum ve çok memnunum arabamdan keşke beni de durdursalar polislerle sohbet ederiz işte ne güzel tanışırız adamlarla

bir de burada antalyanın lüks sayılabilecek bir semtinde üstü başı kılığı kıyafeti düzgün bir kadın beyaz şahinin içinden indi bir süre durduktan sonra yine şahine binip sürerek gitti kadındaki özgüven çok hoşuma gitti kimseyi iplemiyor demek ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 26 Mart 2017; 20:36:12 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.