Şimdi Ara

Tobb Hukuk mu? Bilkent işletme mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ikisi de yüzde yüz tutar muhtemelen sizce iibf mi yazmalıyım, hukuk mu? (devlet üni düşünmüyorum)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam bir kere bölümler çok farklı.Ne istiyorsun o önemli.Yani Bilkent işletme mi TOBB işletme mi dersen herkes gözün kapalı Bilkent yaz der ama sen farklı ünilerin farklı bölümlerini söylemişsin yani önce bölüme karar vermelisin.

• Barolar ayrılırsa, bilkent işletme, ayrılmazsa tobb hukuk diyorum saygılar.
  • TsLee kullanıcısına yanıt
    hocam başından beri iibf istiyordum bugün etrafımdaki insanlarla görüştüm. Hukuk okuduktan sonra el ile tutulur bi meslek sahibi olacağımı, iibf de böyle bir durumun olmadığını fark ettim. Ayrıca avukatlıgın da gerekli tecrübe ve bilgiye sahip olduktan sonra iibf ye verilen işleri yapabileceğini düşünüyorum. O yüzden bölüm konusunda ikileme düştüm. Forumdan fikir almak istedim.

• Hukuk istiyorsanız TOBB’u öneririm.Ben de TOBBda okuyorum okulla alakalı sorularınız varsa dmden sorabilirsiniz.Ama dediğim gibi iibf alanında TOBB mu Bilkent mi dersen bence Bilkent daha önde

• Tabi ki TOBB Hukuk...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olftphju O kullanıcısına yanıt
    Tabiki hukuk iibf işlerini yapar ama Bilkent işletmenin işini yapmaz. Bilkentte mezun olur olmaz işe başlarsın zaten.
    TOBB da keza öyledir sanırım pek bir şey diyemeyeceğim hukuk hakkında ama sen sıradan bir devlette işletme okumayacaksın onu bil bence. Kampüs vs avantajından dolayı ben bilkent derdim şahsi olarak. Tabi hayatınızın kararlarını böyle yerlerde sorarak öğrenmemeniz taraftarıyım

• Bilkent iktisat

• Metufkcr kullanıcısına yanıt
    sağ olun hocam tercih dönemlerinde her kafadan bi ses çıkıyor malum benim de kafam karışmıştı iyice. son cümlenize hak verdim,bir hukuk akademisyeninden fikir aldım. iibf tercih edeceğim teşekkür ediyorum.

• Hocam hangi alana yatkinsaniz o bence.Ben Bilkent işletme derdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.