Şimdi Ara

TM YGS5 TAHMİNİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fikri olan varsa
    Turkce 36 4 veya 35 5
    Sosyal 38 2
    Mat 20
    Fen 32

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 27k diyorum
  • Ekonominin Babası kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumun için 2016 dan kotu gelir diyorsun yani 7k kadar bu uzucu elveda bogazici

• Ygs5 20k hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam pardon ben yanlışlıkla ygs 6 sıralamasına bakmışım şimdi farkettim
    20k kesin gelir bu arada iyi fen yapmışsın tebrikler
    boğaziçi hayal değil iyi lys ile çok rahat kazanırsın
  • Ekonominin Babası kullanıcısına yanıt
    Lütfen olsun çünkü , umarım hepimiz istediğimiz yerlerde oluruz😎

• St. Dupont kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler boğaziçi için umut var mi dersin

• quote:

Orijinalden alıntı: iamthevoice

Teşekkürler boğaziçi için umut var mi dersin

Geçen sene arkadaş 25k dan 900 e çekti şu an Boğaziçi'nde. Hatta o da forumdan. Netlerini tam bilmiyorum kendisini çağıralım ona sor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlara bakma ygs5 10k garanti

• Tesekkur ederim öyle olsa harika olur ağzından bal damlıyor ama zoe 130 netler havada uçuyor moral felan kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: iamthevoice

Tesekkur ederim öyle olsa harika olur ağzından bal damlıyor ama zoe 130 netler havada uçuyor moral felan kalmadı

Sonuçlar açıklanınca uplayın bende merak ediyorum nasıl geleceğini. Forumdakilere bakmayın buraya yazanlar genelde troll yada gerçekten iyi yapan çocuklar oluyor.

• Hocam benimde hedef boğaziçi iktisat
    netler 30.5 tr
    31.5 sos
    28 mat
    28 fen
    sizce nasıl gelir ygs5-6 ?
  • Netlerimiz benzemese de puan olarak sanırım benzesiyoruz 20k içindesin bence max 25k olur , bence senin ihtimalin daha yüksek çünkü matematiğin iyi ikimizde kazanırız umarım icimden gecen 16k-17k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamthevoice -- 17 Mart 2017; 20:27:17 >
  • 17 18 k gelir diyorum benim ygs 2 2014 18k 2016 32k diyor sizce benim kaç k gelir hocam

• TAnRının Gölgesi T kullanıcısına yanıt
    Sorumluluk kabul etmiyorum 20k içindesin kesin de kusuratini göremiyorum malum enteresan bir matematikle karşı karşıyayız geçen sene sosyal im 25 netti bu sene 37.5 matematiğin 30 civarıydı simdi 20 lütfen yığılma olmasin ki illaki olacak umarım üzerinde kalırsınız

• Hocam sizin dershanede falan nasıl durumlar, herkes düşük mü yapmış normalden?
  • pieceofme kullanıcısına yanıt
    Dersaneye gitmiyorum mezunum evde kendim hazırlandım bro, sizin dersanedekiler ne alemde evde olduğum için haberim yok kim kaç net yaptı foruma göre yorum yapıyorum ben de ve gözüm korkmadı değil

• iamthevoice İ kullanıcısına yanıt
    Ben de gitmiyorum ondan sormuştum
  • pieceofme kullanıcısına yanıt
    Evde hazirlanan mezunların sesini duyun , genel net dağılımı nasıl bilgi verin genclerrr

• quote:

Orijinalden alıntı: pieceofme

Hocam sizin dershanede falan nasıl durumlar, herkes düşük mü yapmış normalden?

Dershanede pek sonucunu söyleyen yok ama konuştuğum 4,5 kişi her zaman yaptığından daha düşük net yapmış. Bulunduğum ilçedeki anadolu lisesinde 110-120ler var ancak mesela biri var 25 matematik yapmış toplam 120 net biri var toplam 30 matematik yapmış toplam 110 net civarı. Kısaca matematiği yüksek yapanlar diğer kısımları yetiştirmede sıkıntı yaşamışlar bazıları da matematiğe takılmayıp diğer kısımlara geçmişler ve takılmayıp diğer kısımlara geçenler daha yüksek puan yapacak gibi görünüyor. Söylediğim anadolu lisesinde 30+ matematik yapan 2,3 kişi varmış. Bulunduğum dershanede bir tane 39 matematik olduğunu biliyorum, yarın tekrar gideceğim yine sorarım dershane birincisinin netlerini vs ama dershane cenaze evi gibi herkesin suratı asık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.