Şimdi Ara

TM Öğrencilerine Son Öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar öncelikle merhaba umarım bu yazımda istediklerimi anlatabilirim. Oncelikle meslek lisesi mezunu ve öngörüldüğü gibi ygsye çalışıyorum. Gecen sene ygsde sınav heyecanı sebebiyle 120k gibi bir sonuç elde ettim daha sonra LYS ile her ne kadar 36 k ya ceksemde istediğim bölüme, psikoloji, kavusamadim. Bu sene mezun olmanın verdiği avantajlarla Son gaz çalıştım. Yaklaşık Son bir aydır Form düşüklüğü var tabii ama bunu uzun süreli çalışmanın getirdiği bıkkınlıga bağlıyorum. Ben sizin değerli düşüncelerinizi merak ettiğim için açtım konuyu. Şu ana kadar hiç bir deneme de 100 altına dusmedim güvenderde de 104 yaptım. Geometrim ciddi anlamda eksik, fen yok ve matematikte kendime güvenmiyorum.14 günde iyi bir kimya geometri çalışması bana katkı sağlar mi? Son 13 günde hangi kitapları Tavsiye edersiniz? Çıkmış soruları çözmek avantajlı midir? Denge denemesi aldım Son 14 gün içinde bitirmeyi düşünüyorum fem 10 luyu aldım zaman denemelerine girdim bunları göz önünde bulundurarak tavsiyelerinizi bekliyorum umarım bireysel olarak açılan bu konu genelleserek Son günlerde kafası karışan arkadaşlarıma dostlarıma yardimci olur :) başarı yanınızda olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkntzcgl -- 1 Mart 2015; 20:14:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyla alakai değil ama bir şey sormak istiyorum eşit ağırlık ve sayısal bölümleri eşit saat matematik görüyor dimi ?

• Ya geçen seneki netlerini yazarmısın. 120 den 36 ya nasıl çektin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi eğer yanılmıyor isem eşit saat görüyorlar hocam.

48 Edebiyat, 16 Coğrafya, 29 Matematik , 1.50 Geometri :)) Ama bence buna şaşırmamak lazım . Bir hocamın öğrencisi 180k'dan 34k'ya çekti.51 edebiyat 19 coğrafya 20 küsür matematik ile.Eşit ağırlık öğrencilerinin belki de en güzel avantajı bu olsa gerek.Sayısala göre çok daha rahat çekebiliyoruz çünkü önümüzdekilerin 2/3'ü zaten sayısal gibi birşey.
  • Ben geometri görmüyorum birde yani geometri dersi adi altinda değil matematik geometri birleşince haftada 6 saat matematik oldu.Ben de eşit diye biliyorum merak ettim teşekkürler.

• Up up up

• quote:

Orijinalden alıntı: hkntzcgl

Vallahi eğer yanılmıyor isem eşit saat görüyorlar hocam.

48 Edebiyat, 16 Coğrafya, 29 Matematik , 1.50 Geometri :)) Ama bence buna şaşırmamak lazım . Bir hocamın öğrencisi 180k'dan 34k'ya çekti.51 edebiyat 19 coğrafya 20 küsür matematik ile.Eşit ağırlık öğrencilerinin belki de en güzel avantajı bu olsa gerek.Sayısala göre çok daha rahat çekebiliyoruz çünkü önümüzdekilerin 2/3'ü zaten sayısal gibi birşey.

Valla güzel yapmışssın sıralamayı.Neyse umarım bu sene istediğin puanı alırsın.Dostum bence geometri çalış.Femden her yaptığımız soru 1 puan vercek.Ama baktın olmuyor kimya hatta birazda biyoloji bak.
  • ygs kaç netti?

• BayGlock kullanıcısına yanıt
    furkanblackflag F kullanıcısına yanıt
    Öyle vallahi ordan burdan yama şeklinde tamamlamaya uğraşıyorum :)
    Furkan, 30-9,27-9,21-2 fene zaten bakamadım sınavda aşırı heyecandan dolayı rahatsızlandim malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkntzcgl -- 2 Mart 2015; 17:28:25 >
  • Up up up

• hkntzcgl H kullanıcısına yanıt
    Bunlarla 120k mı geldi?
  • busra001 kullanıcısına yanıt
    Aynen neden ki?

• quote:

Dostlar öncelikle merhaba umarım bu yazımda istediklerimi anlatabilirim. Oncelikle meslek lisesi mezunu ve öngörüldüğü gibi ygsye çalışıyorum. Gecen sene ygsde sınav heyecanı sebebiyle 120k gibi bir sonuç elde ettim daha sonra LYS ile her ne kadar 36 k ya ceksemde istediğim bölüme, psikoloji, kavusamadim. Bu sene mezun olmanın verdiği avantajlarla Son gaz çalıştım. Yaklaşık Son bir aydır Form düşüklüğü var tabii ama bunu uzun süreli çalışmanın getirdiği bıkkınlıga bağlıyorum. Ben sizin değerli düşüncelerinizi merak ettiğim için açtım konuyu. Şu ana kadar hiç bir deneme de 100 altına dusmedim güvenderde de 104 yaptım. Geometrim ciddi anlamda eksik, fen yok ve matematikte kendime güvenmiyorum.14 günde iyi bir kimya geometri çalışması bana katkı sağlar mi? Son 13 günde hangi kitapları Tavsiye edersiniz? Çıkmış soruları çözmek avantajlı midir? Denge denemesi aldım Son 14 gün içinde bitirmeyi düşünüyorum fem 10 luyu aldım zaman denemelerine girdim bunları göz önünde bulundurarak tavsiyelerinizi bekliyorum umarım bireysel olarak açılan bu konu genelleserek Son günlerde kafası karışan arkadaşlarıma dostlarıma yardimci olur :) başarı yanınızda olsun

Yemin ediyorum umutlandım. Hedefim 40 k idi. Biraz umudumu yitirmeye başlamıştım ama şu an gaza geldim. Obp kaçtı bu arada?

• 42 puan geliyor hocam tam olarak sevindim ise yaramasina konunun :)

• Mesajım bulunsun düzenleycğm

• quote:

Öyle vallahi ordan burdan yama şeklinde tamamlamaya uğraşıyorum :)
    Furkan, 30-9,27-9,21-2 fene zaten bakamadım sınavda aşırı heyecandan dolayı rahatsızlandim malesef.

34 Turkce, 28 sosyal, 12 mat 7 fenle 87bin oldum. Senin nasıl oyle geldi?

• Harley-Davidson kullanıcısına yanıt
    Hocam tam ne kastettiğinizi anlayamadım affedin, fazla mı gelmiş yani?

• quote:

Hocam tam ne kastettiğinizi anlayamadım affedin, fazla mı gelmiş yani?

Yok haci siralama kotu gelmis diye dusundum

• Harley-Davidson kullanıcısına yanıt
    Anladım ama sizin türkçe artı sosyal netiniz daha yüksek ek olarak da fen sanırım etkilemiştir :)

• quote:

Aynen neden ki?

Yok yanlış anlamayın tabiki ama düşük gelmiş diye öyle dedim 80 veya 90 bin diye tahmin etmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.