Şimdi Ara

TM-2 ilk 10 bin şansım nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ygs5: 382 - 43 bin
    lys1 mat:38.5 geo:17.5
    lys3 hedefim edebiyat:48 cografya 18
    evet arkadaşlar böyle bir tablo bana tm-2 de ilk 10 bini getirir mi okul puanımı bilmiyorum sistem karıştı falan bişeyler biliyorsunuz ya..
    Yorumlarınız
    ı bekliyorum...

• Tahminim çok rahat gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lşlş

Tahminim çok rahat gelir.

aynen kardeşim min 60 yaparsan lysden toplam 10-15bin rahat gelir
  • inşallah kardeşler ya inşallah ters köşe olmayız lys3te ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süpirman

quote:

hadi ya 60 a gelir mi ki kardeş o aralık ?
  • inşallah girersin kardeş.benimde ygs 5 31k lysden mat 35 geo 15 edebiyat 48 coğrafya 20 gelse ilk 20 k olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadpool_00

quote:

quote:

gelir tabiya 43 binde taş çatlası zaten okadar tm seçicek vardır sen sıralamanı korumaya bak e gari onuda 60 netle korursun matın filan gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemdar22

inşallah girersin kardeş.benimde ygs 5 31k lysden mat 35 geo 15 edebiyat 48 coğrafya 20 gelse ilk 20 k olur mu acaba?

10-20 arası bir şey olur hocam. 10'a daha yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakarca

quote:

inşallah girersin kardeş.benimde ygs 5 31k lysden mat 35 geo 15 edebiyat 48 coğrafya 20 gelse ilk 20 k olur mu acaba?

10-20 arası bir şey olur hocam. 10'a daha yakın.

sağolasın hocam cevapladığın için hayırlısı artık bekleyip göreceğiz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

gelir tabiya 43 binde taş çatlası zaten okadar tm seçicek vardır sen sıralamanı korumaya bak e gari onuda 60 netle korursun matın filan gayet iyi

eyvallah kardeş ya böyle şeyler duymak gercekten insanın içini ferahlatıyor inşallah hayırlısı olur teşekkürler :)

• quote:

kardeş sen neden hedef küçültüyorsunki daha 10 bin içine sen rahat girersin o dediğin netlerle ya :)
  • lys 1 im çok düşük gibi geliyodu hocam bana o yüzden gerçi tahmini yazdım kontrol etmedim lys 1 i edebiyattan sonra bakacağım belki o kadar da gelmez bide katsayı felan kalktı ya o yüzden korkuyo insan kestiremiyo sıralmayı tam olarak
  • Ygs 25k
    Mat 25 geometri 11 edebiyattan 70 yapsam ilk 15 bin gelir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

kardeş sen neden hedef küçültüyorsunki daha 10 bin içine sen rahat girersin o dediğin netlerle ya :)

Evet doğru söylüyor.Bir kere ygs 31k.Önünde en fazla 5k TM vardır o da en fazla ama lys1 biraz kötü yinede 10 bine girersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

Ygs 25k
    Mat 25 geometri 11 edebiyattan 70 yapsam ilk 15 bin gelir mi

bana eğer gelirse o netlerle 10k civarı kardeş sanada en düşük 17-18 k gelmesi lazım neresi hedef?
  • benim de ygs5 12k lys 1 mat 43d 1y, geo 24d 1y okul puanı 42 .. benim nasıl gelir sıralama? edb-coğ denemelerim de 50edb 20coğ civarı.. boun iktisat imkansız mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elberp

benim de ygs5 12k lys 1 mat 43d 1y, geo 24d 1y okul puanı 42 .. benim nasıl gelir sıralama? edb-coğ denemelerim de 50edb 20coğ civarı.. boun iktisat imkansız mı sizce?

geçen sene 1790 ile kapatmış ama bence girme ihtimalin var az da olsa lys1 netlerin tm için çok iyi çünkü
  • eyvallah kardeş cevabın için.. çok umutlu değilim zaten artık boun iktisat için, ama gelmesini de isterim tabi.. gelir inşallah =).. peki 65net falan yapsam edb-coğdan ilk 2500-3000de olur muyum acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elberp

eyvallah kardeş cevabın için.. çok umutlu değilim zaten artık boun iktisat için, ama gelmesini de isterim tabi.. gelir inşallah =).. peki 65net falan yapsam edb-coğdan ilk 2500-3000de olur muyum acaba?

en düşük 3k olur diye tahmin ediyorum ama dediğim gibi bunları söylerken hiç bi dayanağım yok tahmin sadece o yüzden bu işlerden anayan birilerine sorarsan daha sağlıklı cevap alırsın kardeş
  • Peki ben lys3den 70+ yapsam ilk 5 bine girebilirmiyim arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.