Şimdi Ara

TiVo stream 4K (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
39
Favori
73.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tivo’ya Stremio yüklenmiyor mu arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Yükleniyor. Ben kardeşimin cihazına kurdum sorunsuz kullanıyor. Sadece büyük boyutlu dosyaları açamıyor 4k gibi o da Tivo hafızası yetmediği için, ona çözüm bulamadık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tst- kullanıcısına yanıt

Flash disc taksak , dahili depolama olara kursak. Uygulamayı da oraya yüklesek ?

Teorik olarak sorunu çözmesi lazım, YouTube'da bunun üzerine detaylı video da var. Denemek lazım, fırsat bulup da deneyemedim ben hiç :(

• Tivo’ya HDD bağlayan var mı acaba ? Ben 120gb 2.5 inch hdd bağladım otg ile ama bi türlü görmüyor hdd’yi.

• Sıfır (Amazon.com faturalı) TiVo Stream 4K arayışında olan varsa, ilanıma bakabilir. Şuan Amazon.com'dan daha uyguna satıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/tivo-stream-4k-kapali-kutu-sifir-amazon-com-faturali--148599066

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbatine -- 28 Temmuz 2022; 16:56:20 >
    Hocam bi süre Tivo kullandım ve o zamanki tecrübeme göre bildiklerimi aktarayım;

Type C portundan USB ye dönüştürücülerin hepsinde Tivo HDD leri sorunsuz çalıştırmıyor maalesef. Amazon prime stickerin kullandığı tipteki (micro usb güç portuna bağlanan) dönüştürücüler ile daha sorunsuz kullanım olabiliyor genelde.

Ben iki tip bağlantı şekliyle de USB çoklayıcı ile birlikte sorunsuz HDD bağlantısı yapabildim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Muhtemelen daha önce sorulmuştur ama yazışmaların arasında bulamadım. Tivo you turn off tivo diye sesli komut olmadan nasıl kapatabiliriz?

• Merhaba. Bir sorum olacak. 50 MB turknet vdsl2 internet kullanıyorum. iPad den veya bilgisayardan wireless ile nperf sitesinden baktığımda 46 mgbit hıza kadar çıkabiliyorum. Ortalama da 20-30 arasında değişiyor. Fakat tivo cihazda speed test programından yaptığım hız ölçümünde ise en fazla 10 mgbit hıza çıkıyor. Bunu nasıl arttırabilirim? Yardımcı olabilecek var mı acaba? Teşekkürler.

• Benc B kullanıcısına yanıt

Bağlantıyı 2.4 mü 5 Ghz mi yapıyorsunuz.

• Disney+'ı Tivo stream 4K üzerinde bluetooth kulaklıkla izlemeye kalkınca hata veriyor. Bir çözüm bilen var mı?

• Herkese merhaba, tivonun kumandasında başka kumandayı tanıtma özelliği var mı? Yada sorunumu da yazayım çözümü belki bilen vardır. Mutfak için 19 inç axen marka hd tv aldım. Ama LG, samsung markalarda tivo kumandası tv yi aç kapa veya ses kontrolünü yaparken. Axende tv de yapmıyor. Kumandayı tekrar tanıtayım dedim. Ama tv markaları içinde axen markası yok. O yüzden eşlesme yapamadı. Bende belki tivo kumandanın başka kumanda ile eşleşme yada öğrenme özelliği var ise açma kapama veya ses aç kapa özelliğini tanıtayım dedim. Çözüm bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

• Merhabalar.

Şu sorunla karşılaşan oldu mu? Olduysa çözümünü paylaşırsa çok sevinirim.

TiVo stream 4K

• Aynı sorun bende de var çözen oldu mu?

• Merhabalar Tivo Satın almayı düşünüyorum fakat bir sorum olacaktı tivoya coreelec kurmak istiyorum hangi çipseti seçmeliyim sitede

veya kurulum ile iligli bilgi verebilecek arkadaşlar varmıdır

• Merhabalar, birkaç gündür Tivo kendini yeniden başlatıyor, bu neden kaynaklanabilir?

• Bu cihazı kendi adaptörüyle prizden çalıştırdığımız zaman kapatamıyoruz anladığım kadarıyla. Cihax tv kapalı olsa da 7/24 çalışıyor arkada :) Yok mu bunhn bi çözümü

button remapper apk'si ile, kumanda da kullanmadıgım bir tuşa power off ataması yaptım, kapatacağım zaman o tuşa basıyorum ve ekrana cihazı kapat & yeniden başlat ikonları çıkıyor.

cihazı kapat seçerek tivo'yu kapatıyorum.

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt

Süper. İlk fırsatta deneyeceğim 👍🙏

• Herkese selam tivo4 k yı ethernet ile kullanmak istiyorum ve type c çıkışlı notebookumdan görüntü aktarımı yapmak istiyorum en sorunsuz ürün hangisi kullanan arkadaşlar link atabilirseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.