Şimdi Ara

TiVo stream 4K (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
39
Favori
73.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TiVo stream 4K

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TiVo stream 4K

• cchacalls kullanıcısına yanıt
    valla üstad ben şimdi verdim tivo stream 4k; bir tanede mi box s 4k vericem beklerim dersen geldiğinde kafana takılanları ,açmayan ses formatlarını yada filmler v.s söylersin bende indirip denerim
    bendeki sistemde oldukça güncel tv ile soundbarı biliyorsun zaten diğer konudan (ayrıyetten usb 3 3tb hdd, fazladan ssd ve dışardan usb 3 ile bağlamak için aparat, 64 gb usb 3.1 flash ) internet hızıda wifide oldukça yeterli (birtek işte hdmi versiyonum 0.1kısa) hertürlü testi yaparız ona göre alırsın boşuna para verme bana zaten çocukların odasına bitane şart mi box sıda amazon dan vericem istediğim gibi değilse zaten 30 gün içinde iade edebiliyorsun. beklerim dersen yardımcı olurum

• srknzr S kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim. Ürünler geldiği zaman detaylı konuşuruz. Bu arada hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda kavuşursun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    "Çocuk odası için 1080p mi Stick yeterli olur fakat MiBox S almak daha mantıklı."
    üstad mi box s yerine mecool km 1 olabilirmi 4gb ram 64 gb hafıza netflix 1080p (tvde 1080p) ama yazılımlaymış lisanslı değil, ilerde problem çıkarmı netflixden hiç açmama gibi. bide esas sıkıntı benim ikizler robloks, brawlstar, bide minecraft oynuyorlar. bu oyunları oynatırmı. benim için önemli, evdeyken telefonu kurtaramıyoz ellerinden

• srknzr S kullanıcısına yanıt
    Netflıx, orjinal sertifikalı cihazlar dışındaki cihazlarda Modlu apk ile yüksek çözünürlükte açılmasını bir süre sonra engelliyor. Bu konuda çok titiz davranıyorlar.

Mi Box S almak daha mantıklı. Google asistan, yerleşik choremecast ve arayüzü ile kullanışlı.

Olmadı oyunları telefondan yansıtırlar. Çocuklar telefondan daha önemli.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    merhaba. tivo stream 4k siparişim 1 hafta içinde elime geçti ama cihazı aktif adetlen verilen kodu tivo aktif sayfasında üye olmam gerektiğini ikaz ediyor ama üyelik giriş ekranıda ülke olarak abd ve kanada gözüküyor nasıl yapabilirim adres bilgilerini ve adresi kafadanmı atalım linkteki merttemizer cihaz kurulumunu yapmış onunla iletişim kuramadım bilgi için yardım

• Satıldı

TiVo stream 4K
    TiVo stream 4K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 3 Eylül 2020; 12:38:4 >

• Bende dün akşam sipariş verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sungur22

Bende dün akşam sipariş verdim
    Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 3 Eylül 2020; 12:37:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerburhan

merhaba. tivo stream 4k siparişim 1 hafta içinde elime geçti ama cihazı aktif adetlen verilen kodu tivo aktif sayfasında üye olmam gerektiğini ikaz ediyor ama üyelik giriş ekranıda ülke olarak abd ve kanada gözüküyor nasıl yapabilirim adres bilgilerini ve adresi kafadanmı atalım linkteki merttemizer cihaz kurulumunu yapmış onunla iletişim kuramadım bilgi için yardım
    Amerikan ürünlerinde bazı programlar abd ya da kanada adresi isteyebiliyor.

Amerikadan bir adres bulup yazın.
  • Sungur22 kullanıcısına yanıt
    nereden sipariş verdiniz acaba?
  • amazon. usa

• omerburhan kullanıcısına yanıt
    Cihazdan memnunmusunuz. Olumlu olumsuz özellikleri neler.
  • clhazin kurulumunu yaptım. Bundan önce. mibox kullandım tivo daha hızlı ve stabil uygulama geçişleri ve ana ekranı kullanması çok akıcı şuan apple tv kullanıyorum ayrı kulvardalar ama apple tv yapıp tivo da yapamadığım bir şey yok. benim için en önemlisi lisanslı tivimate uygulamasıydı. iptv de. tek geçerim kumandası süper kanal geçişleri ve herşeyi kumanda ile yapıyorum

• omerburhan kullanıcısına yanıt
    hocam gümrük olayı dahil kaç dolara maloldu cihaz?
  • TiVo stream 4K
    TiVo stream 4K

• quote:

Orijinalden alıntı: omerburhan

clhazin kurulumunu yaptım. Bundan önce. mibox kullandım tivo daha hızlı ve stabil uygulama geçişleri ve ana ekranı kullanması çok akıcı şuan apple tv kullanıyorum ayrı kulvardalar ama apple tv yapıp tivo da yapamadığım bir şey yok. benim için en önemlisi lisanslı tivimate uygulamasıydı. iptv de. tek geçerim kumandası süper kanal geçişleri ve herşeyi kumanda ile yapıyorum
    MİBoX a göre çok iyi. Apple Tv nin görüntü kalitesi Nvdia Shields ten bile daha iyi olduğu söyleniyor.

TiVo nun yapıp ta Apple Tv nin yapamadığı çok şey var.

Yeni nesil USB type C, TiVo yu sadece stream cihazı olmaktan çıkarıyor.

USB-C ayrıca USB Type-C olarak da biliniyor 24 pinli, USB konnektör sistemi veri ve enerjinin taşınmasına izin veriyor . USB 3.1 spesifikasyonuyla kabaca aynı zamanda geliştirildi. USB 3.1, USB 3.0 a göre bir kat daha hızlı.

• tivo ya türkcel tv uygulamaı kuruluyor mu ya da kurulunca çalışıyormu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.