Şimdi Ara

Tivibuyu superonline ile kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba superonline fiber kullanıyorum. Tivibu uydu bağlatırsam internetime etkisi olur mu akk hız gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne etkisi olabilir? Biri uydu diğeri internet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soruyu düzelterek tekrar sormak isterim
    Bende evde Superonline fiber kullanıyorum. Tivibu Ev (İnternet üzerinden) bağlatmak istiyorum. İnternet hızım ve kotam etkilenir mi? (Superonline altyapısı kullanıyorum. Eve kadar Fiber kablo superonline tarafından döşendi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

Soruyu düzelterek tekrar sormak isterim
    Bende evde Superonline fiber kullanıyorum. Tivibu Ev (İnternet üzerinden) bağlatmak istiyorum. İnternet hızım ve kotam etkilenir mi? (Superonline altyapısı kullanıyorum. Eve kadar Fiber kablo superonline tarafından döşendi)

Tivibu ev sadece türk telekom internet abonelerine veriliyor, süperonline veya başka bir servis sağlayıcı varsa tivibu ev'e abone olamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: byteqila

quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

Soruyu düzelterek tekrar sormak isterim

Tivibu ev sadece türk telekom internet abonelerine veriliyor, süperonline veya başka bir servis sağlayıcı varsa tivibu ev'e abone olamazsınız

teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.