Şimdi Ara

TİVİBU RESMEN DOLANDIRIYOR SÜPER PAKET ALDATMACASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
80.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu densizlere inat web üzerinden şampiyonlar ligini, uefa avrupa ligini nasıl izleyebilirim diye araştırma yaptım. Sonuçta BeIN Sports isimli (eski El Cezire sports) kanal platformuna ulaştım. 1 yıllık üyelik 130 dolar yazıyor. Aylık ise 13 dolarmış. Eylül ayında 1 aylık deneme yapacağım. Şampiyonlar ligi, Avrupa ligi, La liga, Bundesliga, Premier lig, Serie A, vs birçok ligi yayınlıyorlar. Bunlara vereceğime paramı yabancılara veririm. İlgilenenler içinhttps://beinsportsconnect.net/index.html
  • Ben de maksi den sinemaya geçtim. Bana da aynı olay belgesel kanallarında olmuştu daha önce..

Sadece Tivibu vs değil alayı yapıyor bu tip şeyleri. Onca para verip digiturk alıyorsun, onlar da maçları ekstraya sokup bir dünya para istiyorlar. Dsmart vs hepsi aynı..
    Rekabet bir yere kadar etkili olur ama esas olan Vatandaşın kanun ile korunmasıdır.

Bu içeriklerde veya paketlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar! maddesinin bir mahkemece artık kaldırılması gerekiyor. Aksi taktirde sözleşme sadece hizmet sağlayanı korur, sözleşme yapmanın taahhüt vermenin hiç bir manası yok. Kanalın külliyen yayınını durdurması gibi Mücbir sebepler hariç paketten çıkarıp başka pakete atamaması gerekir. Veya attığı zaman eski üyeye sözleşme süresince ayrıcalık tanıması gerekir. Ülkemizde kanunsuz sözleşmeleri Vatandaşa dayatan kurumlara karşı hukuk mücaelesi verebilecek kurumların olması ve tüm masrafların bu fırsatçılara çıkartılması gerekir.

Vs vs

• dedeefendi_ kullanıcısına yanıt
    onlarca mahkeme kararı var bu maddenin sözlesmeyi ortadan kaldıracagı ile iligli cunku bir ürün satın alıyorsun adam ürünü kötü hale tek taraflı getiriyor ama önemli olan danıstayın iligl bir kararı vardı onu bulsak emsal gösterip dolandırıcılıktan dava acılabilir
  • Firma suçlu illaki de... Siz niye acele ediyorsunuz ki arkadaşlar. Bırakın bir maçlar yaklaşsın, nedir ne değildir ortaya çıksın. Böyle kurnazlık yapacakları zaten aşikardı. CL maçları internette her türlü bulunur zaten, bir sürü kanal yayınlıyor. Para vermeye bile gerek yok.
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    tepki verilmezse bunlar bunu hep yaparlar

suoer pakate cok ki alırlarsa geri adım atmaları zorlasır
  • bugun yine aradılar bu sefer daha aklı basında biri vardı bize iletmemiz istenen bilgileri veriyorum dedi

bu konuda cok şikayet oldugunu ilerki günlerde degisiklikler olabilecegini de soyledi bakalım

yoksa iptal edip cayma bedelini ödeyip bedeli hakem heyeti iler geri alırız
  • Sıkıntı şu benim için 29 haziranda bitiyo eski taahhüt yenilemem lazım inşallah spor paketi hemen yaparlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇARE CCAM SERVER
  • enteresan birşey farkettim

tivibu go 1 ay hediye idi sonra kapatmıstım su an full acık
  • Bana gelen cevap,

Değerli Müşterimiz,

www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine 17.06.2015 tarihinde tarafınızla irtibat kurulmaya çalışılmış ancak 535****** numaranızdan irtibat kurulamamıştır.

TTNET aboneliğinize ilişkin şikayetiniz ile ilgili TTNET, kanallar, isteğe bağlı hizmetler, etkileşimli hizmetler de dahil, tüm içerik ve hizmetlerini, herhangi bir gerekçeye dayanmaksızın ve dilediği zamanda kısmen veya tamamen TİVİBU EV kapsamından çıkarma, değiştirme hakkına sahiptir.

TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya dawww.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET ’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

TTNET A.Ş.

• ev maxi paket hd kullanıyorum full paket diye aldık şampiyonlar liği için ücret vermemiz gerekiyor tuhaf
  • Nihavend_Mucize kullanıcısına yanıt
    kısmen veya tamamen:) diyelim tamamen, o zaman biz ne için sözleşme yapıp para ödüyoruz???
  • Firma paket değiştirme hakkını saklı tutuyor biz de kulağımızın arkasını saklı tutuyoruz. Bi orası kaldı çünkü. Böyle sözleşme yapmanın ne anlamı var o zaman. Nasıl ülke burası. Böyle adaletsizlik olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense hiç şaşırmadim klasik ttnet kurnazligi benim de burnumdan getirmişlerdi. Uydunete geçtim kafam rahat.
    Adamlar bildiğin resmi dolandırıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu milleti enayi yerine koyduklarıda yetti artık,
    bir kampanya başlatalım telefonundan internetine tivibusuna kadar boykot edelim bu net dolandırıcıları !
    Cezaysa ceza gözünüz korkmasın arkadaşlar 100 TL cezayı bir sefer ödersin ama bu yapılanı kabul edersen yıllık 168 TL fazladan ödersin.

Hesaplayın ev telefonlerı bile cep telefon konuşmalarından çok daha pahalı!
  • mstfaty kullanıcısına yanıt
    geri adım atmazlarsa iptal ettirmeyi düşünüyorum ceza ise ceza bir daha semtine ugramam
  • Firma devlet destekli olunca ona her şey mübah oluyor. Araplara ülkeyi peşkeş çekmeye devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam da alacaktım vazgectim

44 tl pahalı gelmişti zaten belki düşer fiyat beklemedeyim
  • O müşteri temsilcisinin yazdığı sözleşmede geçen metin mahkeme nezninde dikkate alınmayacaktır. Tüketici mahkemeleri kanunlar ile çalışır. Mahkeme tahhahut edilen hizmetin verilmediği taktirde sözleşmeyi geçerli saymaz.
  • bende aynı şekilde satın aldım,
    daha 1 ay olmuştu ki tivibu yu 90 günlük süre ile dondurdum.
    yoksa iptal ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.