Şimdi Ara

Tivibu modem değiştirince çalışmıyor!(Sorun halloldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
23.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tivibuyu TTNET'in verdiği dandik Airties 5341 modemle kullanıyordum.Media paylaşımı ve kapsama alanını genişletmek için Airties 5453 model modem aldım.Tivibu cihazını taktığımda cihaz açılırken takılıp kalıyor.Servisten eleman geldi o da çalıştıramadı.Tivibu'yu illa onların verdiği modemle mi kullanmak lazım?Birde Tivibu adil kullanım kotasından yiyor mu?Kotayı aştınız diye hızımı düşürdüler.50GB'tı aşmış olmam mümkün değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galactus -- 31 Mayıs 2013; 23:07:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap gelmemiş neyse ki hallettim.Tivibu'nun servisindekilerin bişeyden haberi yok.
  • nasıl halloldu.. paylaşırsanız sevinirim. bizdede aynı sorun oldu...
  • O sorun bendede oluyor,hatta takılı kalıp beklemedim mi ve tekrar fişi çıkarıp taktyımmı,bu seferde provizyon uyarısı veriyor.
  • Daha önce mesajınızı görmediğim için yardımcı olamadım özür dilerim. Önce İnternet (WAN) Ayarların'da IPTV ekliyoruz.Ayarları 2.resimde var. IP Adresi ve Ağ Maskesini kendi ayarlıyor.Sonra IGMP ayarlarında Upstream'de IPTV'yi seçiyoruz bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galactus -- 11 Haziran 2013; 2:47:13 >
  • Resimler küçük olmuş tekrar yükledim:)
     Tivibu modem değiştirince çalışmıyor!(Sorun halloldu) Tivibu modem değiştirince çalışmıyor!(Sorun halloldu) Tivibu modem değiştirince çalışmıyor!(Sorun halloldu)

• Bu arada Motorola'nın cihazını kullanıyorsanız hemen kurtulun. Airties'ın cihazını taktılar.Önceden resmen çamur izliyormuşum.
  • Airties 5650 Modemde herşeyi düzgün yaptığım halde durum şu : siyah airties ekranda kalıyor kurulum ekranı çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 3 Eylül 2014; 22:53:53 >

• merhaba;

airties rt-211 modemimde tivibu izlemem mümkün müdür?
    mümkün ise nasıl bir ayar yapmalıyım?
  • ERK_RS E kullanıcısına yanıt
    Yaptığım ayarların resmini vermişim.Herhalde sizin modemin arayüzü de çok farklı değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim modemim arayüzü biraz farklı; o yüzden bahsettiğiniz ayarları tam yapamadım.
    baya kurcaladım ama upstream'dan iptv ekleyemedim.
    Bu özellik olmayabilir mi benim modemimde?
  • Modeminizin kılavuzuna falan baktım.IPTV desteklemiyor sanırım.Menüde IGMP gibi bir ayar olması lazım.Bence üst model bir şey alın rahat edin.Internette nedense bu konularda bir şey bulmak imkansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar bende geçen bana tivibu ile getirilen airties 5341 i hiç beğenmedim kendim internetten 5442 sipariş ettim tivibu modem ayarlarınıda yaptım fakat mesela herhangi bir indirme yaptığımda tvdeki yayın takılıyor neden acaba ?
  • snycnn21 S kullanıcısına yanıt
    Torrent'den bir şey indirirken PC'de internetim yavaşlıyor ama Tivibu'da takılma görmedim.Görüntü kalitesi de düşüyor mu farketmedim.Bağlantı sorunu olabilir mi?Adil kullanım kotası düşünce hızı düşürdükleri için de olabilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sorunumuda çözdün allah razı olsun beni türk telekomla uğraştırmaktan kurtardın sağol :)
  • arkadaşlar bugün yeni internet bağlatmak için türk telekom ofisine gittim aklımda yeni yıl kampanyası 24 mbit 75 gb kotalı internet vardıı+ modem alacaktım ama ofisteki adam bir sürü bir şeyler söyledi tivibuda aldım sinema paketi 17,5 tl dedi ayda ve tivubnun uydu kutusunu adsl olarak kullanabilirmişim 16 mbit 50gb kotalı interneti tercih ettim sizce o kutudan internet için verim alabilirmiyim anlatım bozukluğu yaptıysam kusura bakmayın kafam çok karışık.
  • sroun bende de var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.