Şimdi Ara

Tivibu kumanda ile lg tv eşleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
24.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tivibu kumandasını bir sorundan dolayı sıfırladım. şimdi nasıl tv ile eşleyeceğimi hatırlamıyorum. yardımcı olacak arkadaş var mı acaba? iyi akşamlar

• Arkadaşım ben de onu arıyorum; hiçbir yerde yazmıyor. 6 ile 8 e aynı anda basıp lg kumanda kodunu girmemiz lazım ama lg televizyon kumanda kodunu bilmiyorum
  • bende dün biraz kurcaladım, 1 ve 8 e basılı tutunca sol üstteki kırmızı ışık yanıyor. sonra televizyonlar sıralanıyor. mesela 2 panasonic diyor basıyorum 2 ye eşleşme yapamıyor.

sonra kurcalarken bir menü buldum televizyon markanızı seçiyorsunuz kodu size söylüyor fakat daha sonra o menüyü bulamadım.
  • arkadaşlar ben buldum çözümü 1 ve 8 e aynı anda tv tuşu yanana kadar bekliyorsunuz. ardından tv kodları var markaya özel mesela lg için 5 e bir kere basıyorsunuz. sonra tv kapanana kadar tv tuşuna basıyorsunuz. sonrada kayıt için durdur tuşu. umarım yardımcı olur. bu arada kitapçığın en arka sayfasında var tv kodları ve talimatlar.
  • muhammet061 M kullanıcısına yanıt
    lg için 5 e basınca zaten kendisi otomatik kod taramıyor mu? tarayınca zaten tv yi kendisi kapatıyor sanırm. neden tv tuşuna basıyorsunuz ki?
  • tv tuşu zaten kapatma tuşu. 5 bence bütün lg için ortak devamını otomatik bulması için basılı tutuyorsunuz sanırım. ben diğer türlü denemiştim olmamıştı. böyle deneyince oldu.
  • arkadaşlar merhaba benim tivibu ile tivibumodemi buluşmuyordu sorunuu teknik ekipten gelen arkadaşlar çözdü menü(üzerinde ev resmi olan) düğmesine ve OK tuşuna basılı tutarak cihazla eşleştirdi. Ben bu bilgiyi arayıp bulamadığım için sizinle paylaşmak istedim. Bu bilgiyi tivibu nun cağrı merkezinde süper bilgili teknik arkadaşlardan alamadım elli defa aramama rağmen (banlanmamak için) tivibu ve ttnet çağrı merkezindeki uzman arkadaşlara küfür yazamıyorum o yüzden siz içimden geçenleri eminim anlarsınız..
  • ben de LG tv kumandamla tivibu receiverini kullanabilmek istiyorum. Mümkün değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.