Şimdi Ara

TİVİBU kablosuz çalıştırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
42.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar internet bağlantısı başka bir odada bulunuyor kablo çekmek istemiyoruz tivibu cihazına. kablo çekmeden kablosuz olarak bi alet varmış telefondaki kadın 170 liraya satıldığını söyledi. bu hangi cihazdan bahsediyor acaba?

• yukarı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShineOnYouCrazyDiamond

yukarı!
    Homeplug denilen iki adet prize bağlanan bir adaptörle çalışıyormuş sadece.

böyle bişey işte fiyat 90-100 tlden başlıyor
  • Cisco marka homeplug kullanıyorum aztech de denedim tp link de ama ikisinden de verim alamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe0934

Cisco marka homeplug kullanıyorum aztech de denedim tp link de ama ikisinden de verim alamadım

Ciscoyu aldık napıcaz hocam mesela anlatırsanıx
  • Elektrik hattını internet erişimi için kullanıyorsunuz böylelikle evde nerede priz varsa orayı internet çıkışı olarak kullanabiliyorsunuz ama öncelikle cihazı denemenizi tavsiye ederim çünkü ben birkaç marka denedikten sonra en uygununu buldum
  • Önereceginiz homeplug varmı
  • Ben şu anda cisco kullanıyorum gayet iyi
  • quote:

Ben şu anda cisco kullanıyorum gayet iyi

Türkiyede varmı
  • Tabi ki var herhangi bir elektronik markete giderseniz daha ayrıntılı bilgiyi alıp seçim yapabilirsiniz
  • quote:

Tabi ki var herhangi bir elektronik markete giderseniz daha ayrıntılı bilgiyi alıp seçim yapabilirsiniz
    Çok faydalı konu tivibu aldığımızdan beri genel sorunumdu çok saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 17.07.2017

Çok faydalı konu tivibu aldığımızdan beri genel sorunumdu çok saolun

Alıntıları Göster
    Ben de bir homeplug almayı düşünüyorum.Fiaytı uygun ve sorunsuz çalışan tivibuda bir marka ve model belirtirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vestham

Ben de bir homeplug almayı düşünüyorum.Fiaytı uygun ve sorunsuz çalışan tivibuda bir marka ve model belirtirseniz sevinirim.

Aynen dostum bide birsey sorcam, wireless var bizde koridorda, salona yakın tivibuya homeplugmı baglayacgız onuda bilmiyorum
  • Eğer bir yerde homeplug görürseniz bu aklınızdaki nereye takacağım ne yapacağım sorularına yanıt bulabilirsiniz çünkü bundaki amaç modemden ethernet kablosuyla çıkardığınız interneti cihaz aracılığıyla elektrik kablosuna vermek diğer taraftan da cihazın diğer eşi ile interneti almaktır yani elektrik kablosu ethernet kablosu olarak kullanılıyor
  • Ucuz derken 100 e de var ama ben onlardan performans alamadım
  • quote:

Galiba buldum ama tam anlamadım olayı bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. Evde tadilatta tv kablolarını altlardan geçirmeyi,unuttum şimdi ortalıkta kablo dolaşsın istemiyorum. Tivibu uyesi olursam bu cihazlardan aldığımda ortalıkta kablo gezdirmeden istediğim odada tvibudan faydalanırmıyım. Ayrı odalarda farklı kanal izlemek için birden fazla tvbu aboneliğimin mi olması gerekiyor?? Bu cihaz nere satılır link var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: axi2934

quote:

Galiba buldum ama tam anlamadım olayı bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. Evde tadilatta tv kablolarını altlardan geçirmeyi,unuttum şimdi ortalıkta kablo dolaşsın istemiyorum. Tivibu uyesi olursam bu cihazlardan aldığımda ortalıkta kablo gezdirmeden istediğim odada tvibudan faydalanırmıyım. Ayrı odalarda farklı kanal izlemek için birden fazla tvbu aboneliğimin mi olması gerekiyor?? Bu cihaz nere satılır link var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yokmu bilen kimse

• quote:

quote:

quote:

Yokmu bilen kimse

Alıntıları Göster
    http://www.hepsiburada.com/liste/cisco-linksys-plsk400-4-baglanti-noktali-powerline-kiti/productDetails.aspx?productId=bd101523&categoryId=3016744&SKU=BD101523&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbd101523%26fh_lister_pos%3d14%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dcisco%26fh_refview%3dsearch

• Benim internet modemim salonda duruyor dediğim cihazla mutfakta seyrediyorum yani kablo problemi olmadan kullanıyorum zaten almamdaki amaç kablodan kurtulmaktı iyi oldu ama oda için ayrı abonelik gerekir uydu gibi düşünün tek farkı bu internet üzerinden yayın alıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.