Şimdi Ara

Tivibu go Smart tv'ye günceleme geldi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
48.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selam bende yeni bir TV aldım ve iade etme aşamasındayım. Tivibu Go uygulaması gerekiyor çünkü 2 yıl daha üyeliğim var. Bunun için apk dosyasını 2 adet dosya flash bellek ile TV ye aktarmak istedim flash belleği görüyor fakat belleğin içini göremiyorum TV Vestel 9500 55" görüntüsü hızı kanal geçişleri harika fakat Tivibu konusunda bende sıkıntıdayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutucman1912

Selam bende yeni bir TV aldım ve iade etme aşamasındayım. Tivibu Go uygulaması gerekiyor çünkü 2 yıl daha üyeliğim var. Bunun için apk dosyasını 2 adet dosya flash bellek ile TV ye aktarmak istedim flash belleği görüyor fakat belleğin içini göremiyorum TV Vestel 9500 55" görüntüsü hızı kanal geçişleri harika fakat Tivibu konusunda bende sıkıntıdayım.
    Bildiğim kadarıyla Vestel 9500 serisi android değil. Android olmadığı için apk yükleyememeniz normal. Yeni çıkan UA 9600 ve 9800 serileri android tv olması lazım.

Vestelin kendi uygulama mağazasında tivibu uygulaması yok mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• the wade kullanıcısına yanıt

Çalışmadı malesef yine de teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Bildiğim kadarıyla Vestel 9500 serisi android değil. Android olmadığı için apk yükleyememeniz normal. Yeni çıkan UA 9600 ve 9800 serileri android tv olması lazım.

Vestelin kendi uygulama mağazasında tivibu uygulaması yok mu acaba?

Alıntıları Göster

Selamlar tekrardan TV Android, Google Play de uygulama çıkmıyor maalesef. Bu TV yi yeni kullanıyorum normal de Google İnternet sitesi açmıyor mu acaba. Flash bellek ile apk yüklemek istiyorum flash içini göstermiyor ama flash takılı olduğunu görebiliyorum. 2 gündür Vestel ile görüşüyoruz çözüm için sağolsun lar uğraşıyorlar ama sanırım iade edeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: umutucman1912

Selamlar tekrardan TV Android, Google Play de uygulama çıkmıyor maalesef. Bu TV yi yeni kullanıyorum normal de Google İnternet sitesi açmıyor mu acaba. Flash bellek ile apk yüklemek istiyorum flash içini göstermiyor ama flash takılı olduğunu görebiliyorum. 2 gündür Vestel ile görüşüyoruz çözüm için sağolsun lar uğraşıyorlar ama sanırım iade edeceğim

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Tivibuyu 2014 LG de izleyebiliyordum ben de. Philips android aldım şubat ayında. Bunda da tvnin menü dilini ingilizce yapınca çalışıyor. Uygulama tv ile yüklü geldi. Ne google playde ne philipsin marketinde var. Güncelleme de yapılamıyor. Çok saçma bir durum.Her markada değişik değişik sorunlar var anlaşılan

• aslanuque A kullanıcısına yanıt

2 gün olacak haber bekliyoruz yarın artık ben kendim arayacağım yada mağazaya gidip ürün iadesini bizzat isteyeceğim. Android 9 sürümü yüklü TV de birde arkadaşım flash belleği ntfs olarak biçimlendir daha sonra TV ye tak dedi onu da deneyeceğim umarım olur birde İnternet brows u bulamadım :) eğer o da yoksa zaten ben iptal. Ama gerçekten de kanal geçişleri netflix olsun YouTube video izleme olsun çok hızlı ve hiç takılma yaşamadım 1 hafta olucak ayrıca pc kapsamı TV ye bağlı kullanıyorum ben onda da hiç problem yaşamadım tek sıkıntım tivibu :)

• Screen share yöntemiyle tivibu go yu tv ye yansittigimda her şey calisiyor fakat ses olmasına ragmen görüntü gelmiyor. Bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı acaba. Tivibu kendisi engelliyormuş sanırım.

• watan kullanıcısına yanıt
    Apple de sorun olmuyor, androidte denemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tivibu go neden android tvde yok anlamıyorum.

• Çok gıcık bir durum ben simdi aracın multimedyasinda acmak istiyorum ama yayin görüntüsü alamiyorum.

• Taahhüt veriyor muyuz tivibu go kullanmak için. Yoksa vodafone tv gibi istediğimiz an iptal etme şansımız oluyor mu ? Sitesinde bilgi bulamadım.

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt

Taahhüt yok. İstediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz.

• SAMSUNG UE 43TU8000 modelinde tivibu go yok. app de arattım oradada çıkmıyor.

tizen işletim sisteminde tivibu go yok mu? benzer bir model kullanan arkadaşlarda var mı tivibu go?

vardır diye hiç araştırmadım çünkü evimdeki 9 yıllık lg smart tv de tivibu go var.

• Bugün ilginç bir şey oldu. 49sm8200 tv güncelleme geldi ve ilginç bir şekilde tivibu şu an çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rueta R kullanıcısına yanıt

go 212 hatasi cozumu. fabrika ayarlarina alin ve tekrar yukleyin. acliir

• güncel apk var mı arkadaşlar ?

• Philips 50Pus7805'e Tivibu go yüklenebiliyor mu? Yada uygulama mağazasında var mı? TV yi yeni aldık daha gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.