Şimdi Ara

Tivibu go Smart tv'ye günceleme geldi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
178
Cevap
0
Favori
48.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 gündür Discovery science’da goruntu yok smart tv’de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Islander -- 12 Şubat 2019; 20:25:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birey112

Aynen izleyemiyorum. 55pus 7803. Go212 internet hızınız yavaş diyor. Çözebildiniz mi?
    Hayır çözülmedi. Kaç kere Tivibu'ya arıza kaydı bırakmama rağmen dönüş de sağlanmadı. Philips MH'lerini arıyorum karşımdaki şahıs bana ''uygulama desteklemiyor, desteği kaldırdık'' deyince ''farkında mısınız uygulamayı güncellemişsiniz'' dediğimde onların da dünyadan bir haber olduğunu gördüm. Yani sonuç yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: selfmachine

nihayet philips marka televizyonlara güncelleme geldi ama keşke gelmeseymiş. şimdi de herkesin yukarıda dert yandığı 212 hatası yüzünden hiçbir şey izlenmiyor. Gördüğüm kadarıyla müşteri hizmetleriyle iletişime geçilmesine rağmen sonuç alan da olmamış. Yine de arıza kaydı bıraktım ama sonuç alabileceğimi sanmıyorum.

Benim anlayamadığım doğru düzgün test etmeden bir uygulamayı neden yayına alırsın ki? Berbat bir şirketsin Türk Telekom
    Merhabalar benim de Philips tv var.. Smart tv de tivibu daha önce açılıyordu ama şu an açılmıyor siyah ekran geliyor ve kalıyor öyle.. güncellemesini nereden yapıyoruz acaba ? programı silip tekrar kurdum yine aynı hata oluyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

Merhabalar benim de Philips tv var.. Smart tv de tivibu daha önce açılıyordu ama şu an açılmıyor siyah ekran geliyor ve kalıyor öyle.. güncellemesini nereden yapıyoruz acaba ? programı silip tekrar kurdum yine aynı hata oluyor :(

Alıntıları Göster
    Televizyonunuzun modeli nedir? Modele göre değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: selfmachine

Televizyonunuzun modeli nedir? Modele göre değişiyor

Alıntıları Göster
    55PFS8109/12
    2015 yılında almıştım..
    55PFS8109/12

• quote:

Orijinalden alıntı: rueta

55PFS8109/12
    2015 yılında almıştım..
    55PFS8109/12

Alıntıları Göster
    uygulamaya güncellemeyi direkt yapamazsınız fakat televizyonunuzun yazılımını güncel tutmanız gerekir. Bu da ayarlar - yazılımı güncelle seçeneğiyle mümkün.

• Konunun hala çözülmemesinden dolayı şikayetvar.com'a durumu yazdım. Philips yetkilisi mailinde yeni bir güncelleme hazırladıklarını ve yakın zamanda bunu yayınlayacaklarını belirtti.
  • Merhabalar. Bugün Tivibu Go Süper Paket satın aldım. Samsung Smart TV de giriş yaptım. Kanallar sorunsuz, çoğu işlem sorunsuz çalışıyor ancak nedense Orta tuşa basıp kanal listesine girdiğimde bazı kanalları kilitlemek istiyorum ama kilitleyemiyorum. Kilitlemek için Mavi tuşa basın diye gösteriyor, basıyorum ama hiçbir tepki vermiyor. Diğer renkleri de denedim yine aynı, tepki yok. Tv kumandası orjinal kendi kumandası. Sorun sizde de var mı arkadaşlar? Sorun genel mi? Cevaplarsınız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zoldangera

bende lg tv var calismiyodu dns degistirdim calisti 8.8.8.8. yada 8.8.4.4. yap calisiyi baglanti ayarlari diger baglanti de ordan gelismis secenenekler yap
    dns olayı hiç aklıma gelmedı tvye gırdım sımdılık sorun yok eyvallah
  • Merhabalar. Ben herşeyi denedim hala açılmıyor. Başka türlü çözen var mı ?
    Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

• Çok ilginç. Lg sm8200 tv kullanıyorum. Güncel bir akıllı tv. 80 mbps hızım var. Türknet kullanıyorum. Tvbu Go-212 yayın izlemek için yeterli hızınız bulunmamaktadır, uyarısı alıyorum.
    Dns Türktelekom yapınca internet gelmiyor. Google dns işe yaramıyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

EDİT;
    Lg yine şaşırttı beni. Daha önce sorun yaşayanlar cevabı yazmış; Lg hayal kırıklığı oldu
    https://www.sikayetvar.com/lg/lg-49sm8200pla-tv-memnuniyetsizligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssj -- 27 Eylül 2020; 21:39:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssj

Çok ilginç. Lg sm8200 tv kullanıyorum. Güncel bir akıllı tv. 80 mbps hızım var. Türknet kullanıyorum. Tvbu Go-212 yayın izlemek için yeterli hızınız bulunmamaktadır, uyarısı alıyorum.
    Dns Türktelekom yapınca internet gelmiyor. Google dns işe yaramıyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

EDİT;
    Lg yine şaşırttı beni. Daha önce sorun yaşayanlar cevabı yazmış; Lg hayal kırıklığı oldu
    https://www.sikayetvar.com/lg/lg-49sm8200pla-tv-memnuniyetsizligi
    Philips android tvde de aynı durum söz konusu. İlginç bir şekilde tvnin menü dilini ingilizce yapınca çalışıyor. Türkçe yapınca belirttiğiniz hatayı veriyor. Ne alakaysa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Webos da olmuyor hocam. Lg tv bir daha kesinlikle almayacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt

Andorid TV'ye tivibu go'yu nereden buldunuz apk olarak mı yüklediniz?

Ben Sony android tv google play de bulamadım, apk olarak indirip yükledim ancak onda da zoom ayar sıkıntısı var randımanlı olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Andorid TV'ye tivibu go'yu nereden buldunuz apk olarak mı yüklediniz?

Ben Sony android tv google play de bulamadım, apk olarak indirip yükledim ancak onda da zoom ayar sıkıntısı var randımanlı olmuyor

Philipste önyüklü olarak geldi ancak Playstorede ve philipsin uygulama mağazasında görünmüyor nedense. Apksını çıkarıp tvden kaldırdım tekrar kurabiliyorum ancak aynı apk mi boxta çalışmadı. İsterseniz atayım size de belki sonyde çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Philipste önyüklü olarak geldi ancak Playstorede ve philipsin uygulama mağazasında görünmüyor nedense. Apksını çıkarıp tvden kaldırdım tekrar kurabiliyorum ancak aynı apk mi boxta çalışmadı. İsterseniz atayım size de belki sonyde çalışır

Alıntıları Göster

Atarsaniz sevinirim bir deneyeyim ama benim tvde de calisacagindan pek umitli degilim

• quote:

Alıntıları Göster

Hocam uzun zamandır zoom sıkıntılı bir versiyonu kullanıyorum ben de. Konuya atarsanız hiç olmazsa sorunu yaşayanlar da denemiş olur.

• Çalışıp çalılmayacağını bilmiyorum ama atayım buraya. Kendi televizyonumda uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum sıkıntı olmadı. Mi boxta çalışmadı mesela. İnşallah çalışır sizde de

https://drive.google.com/file/d/11_dmcwybRjBZOtSQlKPvLOJtW7LKN5ZJ/view?usp=drivesdk

• quote:

Çalışıp çalılmayacağını bilmiyorum ama atayım buraya. Kendi televizyonumda uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum sıkıntı olmadı. Mi boxta çalışmadı mesela. İnşallah çalışır sizde de

https://drive.google.com/file/d/11_dmcwybRjBZOtSQlKPvLOJtW7LKN5ZJ/view?usp=drivesdk

bende de eski android versiyonu için üretilmiş bir uygulama gibisinden bir uyarı verdi sonra açılmadı. ama hiç olmazsa denemiş olduk sayenizde sağolun.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.