Şimdi Ara

Tivibu go Smart tv'ye günceleme geldi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
48.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok donma takılma yaşamadım ben hiç. Bugün yarın bir daha bakın belki internette bir tuhaflık da olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yaşıyordum. Şu an problem giderilmiş gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Ben yaşıyordum. Şu an problem giderilmiş gibi görünüyor.

takılma donma mı hocam ..
    son iki gündür çok nadir olmaya başladı örneğin bir saatir habertürk seyrederken tak donuyor ileri geri yapıp düzeliyor fakat geçen hafta beş dakika da bir donuyordu mh aradım hiç ilgilenmediler ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Ben internet hızınız yavaş hatası alıyordum bazı kanallarda ve geri alırken. O sorun giderilmiş. Şu an herhangi bir problem yaşamıyorum.

• Vestel uydu cihazına guncelleme geldi

Versiyon 1.2.38.0

Loader 5.0.9

• quote:

Orijinalden alıntı: erdeme89

Vestel uydu cihazına guncelleme geldi

Versiyon 1.2.38.0

Loader 5.0.9
    Değişiklik gördünüz mü?

• Anlayabildigim bir degisiklik yok malesef

• Selamlar

Lg tv den tivibu go aboneliği başlattım fakat sinema kanallarında sadece dublaj var orjinal dile geçiremiyorum. Var mı bir çözümü?

• Uygulama yine bozdu. Tekrar internet hızınız yavaş hatası almaya başladım. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Uygulama yine bozdu. Tekrar internet hızınız yavaş hatası almaya başladım. Aynı sorunu yaşayan var mı?

bir türlü oturamadılar bende belli bir süre sonra kanalda ses kısıklığı oluyor bir iki sonra donuyor fiber gelsin tivibu kutuya geçiçem tivibu go'dan hiç memnun değilim.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Uygulama yine bozdu. Tekrar internet hızınız yavaş hatası almaya başladım. Aynı sorunu yaşayan var mı?

bir türlü oturamadılar bende belli bir süre sonra kanalda ses kısıklığı oluyor bir iki sonra donuyor fiber gelsin tivibu kutuya geçiçem tivibu go'dan hiç memnun değilim.....

Alıntıları Göster
    Bilgisayarda sıkıntı yaşamıyorum ama haklısınız şu uygulamayı oturtamadılar gitti.

• Çözünürlük sorunu çözüldü mü? çözünürlük hala çamur gibi...
  • nucleus85 kullanıcısına yanıt
    lg tv de uygulamalarda tivibu go uygulamasını bulamıyorum.Siz nasıl yaptınız
  • nucleus85 kullanıcısına yanıt
    lg tv de uygulamalarda tivibu go uygulamasını bulamıyorum.Siz nasıl yaptınız
  • Arkadaşlar bilgisayar ve mobil'de tivibu go uygulamasıni adam akıllı kullanabilen var'mi? Eskiden yavaş olsada çalışırdı, şimdi yayını en başa alıp izliyorum 2 3 dk sonra yayın donuyor. Birde kanalı biraz ileri sarıyorum en sona gidiyor, geriye sarıyorum en başa gidiyor. Üstüne tekrar izle'ye programlar eklenmemeye başladı. Mesela, tekrar izle'de bugün 4 ağustos'a ait kayıtlı program yok, 3 ağustos' a ait'de sadece 1 tane içerik var.

Eskiden böyle değil'di 2 aydır bu sorun olmaya başladı, hem pc hemde mobil'de bu sorun var. Açıkçası arayıp iptal ettirmek istiyorum.

• O güncelleme de benim TV ye ne bir kanal eklendi ne de bir değişiklik oldu. Sadece açılırken Tivibu yenilendi diyor o kadar

• Arkadaşlar merhaba, Philips TVlerde format desteklenmiyor hatası ve internet hızınız yavaş hatasını çözen var mı? Eski versiyon ile izleyebiliyordum ama şimdi çalışmıyor.
  • Sorununuza çözüm bulabildiniz mi acaba? Aynı sorunu bende yaşıyorum, tv 2018 Mart üretimi Philips 55PUS7303.

• Benim Philips cihazımda da çalışmıyor uygulamayı açınca 405 not allowed hatası veriyor çözüm bulabilen var mı?

• Tivibu'nun sitesini gezerken gözüme bir şey çarptı. Tivibu'yu eğer smart tv'den izlemek istersek kanal listesinde fx, foxlife ve fox crime gibi kanalları da izleyebileceğimizi görüyorum. Ben bugüne kadar bu kanalların hiçbirini smart tv'de görmedim. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ve sordum. Maalesef yine bilgisiz bir müşteri temsilcisine denk geldiğimden sorumunu cevabını net alamadım.

Bu kanalları (fox life, fox crime, fx) smart tv üzerinden izleyebilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.