Şimdi Ara

Titans (2018) | DC (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
9
Favori
12.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi süper de bir de şu kıyafetler üzerinde çalışılsaymış tam 10 numara olurdu..İkinci bölümdeki şahin kıyafetleri neydi yaaa
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Mis gibi kostüm hangi kısmını beğenmediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Mis gibi kostüm hangi kısmını beğenmediniz?
    Tüylerinden tut rengine kadar....Kısaca hiç birşeyini..
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Birebir şahin falan mı yapmalarını bekliyorsun? Çizgi romandaki neyse onu yapmışlar işte.

Titans (2018) | DC

Titans (2018) | DC
  • CW'nin çöplerinden sonra böyle güzel bir DC dizisi görmek çok güzel umarım böyle devam eder Robin'in dövüş sahneleri efsane bide bazen Bruce Wayne, Superman göndermeleri filan yapıyorlar hoşuma gitmiyor değil
  • Kimse yazmamış 3. bölümü izledim ilk 2 bölüme oranla daha yavaş ilerledi ama fena değildi olayı merak ediyorsun ve sıkmadan izlettiriyor sana en kötü bölümleri şu kalitede olsa yeter ya.
  • Anlamadım bir şey tam olarak rachel tam olarak ne yapıyor çr serisinde ibliyoz ama burada farklı bir durum.
  • Beklediğimden çok daha iyi çıktı dizi.Uzun zamandır ileri sarmadan ender izlediğim dizilerden.Umarım kalitesini bozmaz misal daredevil gibi.
  • Yeni bölüm bugün gelmiyor muydu?
  • Bağımlılık yapacak gibi duran dizi... Aşırı tuhaf ama bir o kadar da izletiyor.
  • Köşkteki elemanlar kimdir çizgi romanda falan geçiyolar mı?
  • Ekibin adı Doom Patrol ileride kendi dizisi çıkacak. Ayrıca Marvel'ın ünlü ekibi X-Men'in fikir babasıdır. Daha doğrusu X-Men bildiğin Doom Patrol'den çalıntıdır
  • Şaka maka dizi gayet iyi gidiyor.Var bunda bir terslik hadi ama bakalım
  • Her şey iyi güzel de şu kaplan cgi ı inanılmaz sırıtıyor.

@bLackMumbLe Hocam bir sorum olacaktı size

Şef dedikleri adam iyi mi kötü mü ? Rachel son anda tedaviden vazgeçince kafamda soru işareti olarak kaldı
  • D. kullanıcısına yanıt

X-Men'deki Xavier gibi iyi birisi ve takımın lideri. Pek Doom Patrol okuduğumu söyleyemem bu nedenle dizideki agresifliğinin nedenini de bilemiyorum. Chief daha önceleri General Immortus isimli kötü bir karakter tarafından kullanılıyordu belki onunla bir alakası olabilir ama bölümde söylenenlere göre buna ihtimal vermiyorum. İleride Doom Patrol'un kendi dizisi gelecek belki orada işlenir.
  • bu sonradan
    red hood
    olan robin'di dimi
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    Evet öyle.
    Joker tarafından öldürülüyor ve daha sonra Red Hood oluyor.
  • 1x05

Kori'nin pili bitti kaybetme klişesi geliyor dedim ama Robin'e giriş için yapmışlar o yüzden çok sıkıntı olmadı.

Jason Todd'u kısa da olsa görmek iyiydi.

Genel olarak güzel bölümdü de Kori artık üstünü değiştir ya.

Beast Boy da kaplan sevdasını bıraksın

• Haftaya da yeni
    batman
    çıkarsa şaşırmam...
  • test
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.