Şimdi Ara

Titans (2018) | DC (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
9
Favori
12.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jason ile Dick yakında birbirine girer batman olmayacakmı acaba merak ettim açıkcası.
  • Arkadaşlar 1. bölümde Robin kanlı batarangı suitini temizlerken çalan şarkıyı nasıl bulacağız?

O nasıl muhteşem şarkıdır öyle :D
  • dizide kullanılan

bu da galiba orijinali

• GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    İlk video doğru ama full versiyon yok diziye özel şarkı diyorlar. Daha full versiyon verilmemiş sanırım.
  • evet ararken fark ettim

zaten o yüzden orijinalide attım
  • Dizi çok iyi yalnız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi çok güzel gidiyor keşke diğer DC dizileri de biraz bunun gibi olsa
    starfire a hala alışamadım
    bide bölümde takıldığım tek nokta
    starfire yanan binadan çıkarken kıyafetleri neden yanmadı koca kürk var üstünde o tüyler sırf ateşin sıcağından yanar

• 2 bölüm iyi dedik üstüne son bölümün yarısı boştu
  • Beyler diziye trigon katilcakmı bilginiz varmı

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    trigon yanlış bilmiyorsam
    raven'ın babası
    değil mi

öyleyse insan olarak gelir gelirse gerçek formunu göstereceklerini sanmıyorum

sonuçta jl bir olup yenememişti izlediğim animasyonda, tabi çizgi romandan farklı yaptıkları için daha değişik bir şekilde de yapabilirler

• Kory ne alaka ravenı öldürmek için gelmesi son sahnede hemen öldürmek için boğaz sıkıyor. Bu donna troy sonradan ölüp geri gelen değil sanırım herhalde sarışın falan olurdu herhalde değil. Güzel kız seçmişler yalnız.
  • Şu down nasıl bir kadın arkadaş yok böyle bir şey.
    Bu bölüm onları anlattı sadece. Raven neden onlardan yardım istedi anlamış değilim.

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 8 Aralık 2018; 20:11:7 >

• yayınlanan fragmanda sezon finalinde Batman'ı görüyoruz. İzleyen var mı ? Robin vs Batman diye geçiyor sanırım.

Tarzan ingilizcemle anladığım kadarıyla Batman joker'i öldürüyor. Jim Gordon da ölmüş sanırım. Jason Todd Jokerden sağlam bir dayak yiyor galiba tekerlekli sandalyede gördük kendisini.

Baya sağlam bir sezon finali olacak anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    çok fena duruyor fragman. Batman'in dövüş sahneleri baya sinematik çekildi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Son bölüm güzeldi ama bu fragmandaki olayların "gerçek" olması ihtimali %1 falan.
    Trigon
    el atıyor olaya kesin
  • dc filmleri şu dizinin kalitesinin 10 da 1 i olsun yeter.11 fragman nedir öyle.Ohaa.Artık nirvana yapmışlar sezon finaliyle.
  • Dizi nasıl sizce izlemeye değer mi? Imdb de 8 küsür puanı var 12 bin kişi oylamış,fanlar mı bastı acaba diye düşündüm.

Batman vs robin i görünce başlayasım geldi

• Netflix'e gelmesini bekliyorum. CW-DC dizilerine göre baya iyiymiş sanırım.
  • dizi beklediğimden çok daha iyi özellikle ilk sezonun sonunda Batman in görünmesi ile tavan yapacak gibi duruyor

• baba iyi geldi, çok da güçlü bir şeye benziyor. nasıl yenecekler ki diğer tarafta elle tutulur bir şey yok
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.