Şimdi Ara

Titanium gözlükten Çerçeveli Gözlüğe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

10 yıldır falan gözlük kullanıyorum. -2 derece miyopum. Şu ana kadar hep titanium çerçeve kullandım. Gözlüğü hiçbir zaman hissetmek istemedim. Çünkü hep ağır geldi. Bundan önce bir kere çerçeve denemiştim ve gözlüğü geri vermiştim. Bu sefer tekrar çerçeveli (Tam çerçeveli diyemem.) bir gözlük aldım. Linki aşağıda bulabilirsiniz. Şimdi yeni olana hala alışamadım. Sürekli eski titaniuma dönüyorum. Gözlükçü ikisini aynı anda kullanırsam alışamayacağımı söyledi. Sizce alışabilir miyim bu gözlüğe ?

http://208.43.221.205/Images/ContactsAndSpecs/CS_MImgs1/Large/Tag-Heuer-Eyewear-Trends-8108_12131.jpg

• alışılır bence
  • alışılır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP EMRE

İ.ne gözlüğü gibi dostum kusura bakma ama

Kırmızılar resimde çok fazla gözükmüş o yüzden sanki full kırmızı gibi duruyor. Ama gözlük full siyah aslında sadece karşıdan kırmızı bir detay gözüküyor.
  • Ben de alışılır diye düşünüyorum ama zor olucak gibi. Ayrıca şakaklarda iz de yapıyor. Titaniumda bunların hiçbiri olmadığı için insana garip geliyor. Titaniumda ne burunda iz ne de şakaklarda iz oluyordu.
  • Alırşınız uzun zaman kullanınca hiç hissetmiyor zaten insan 3 yıl felan oldu bazen banyoya girerken unutuyorum gözlüğü bazen yatarken
  • bende titanium gözlükten geçtim alışmam çok kısa sürdü... titanium'da burunda iz çıkmıyordu ama çerceveli biraz ağır diye burunda iz çıktı tek sıkıntı o :(
  • titanyum kullanıyorum şu an bende.eski gözlüğüm onun gibiydi.hangisi dersen düşünmeden titanyum olan derim.
  • Cildin hassas ise titanyum kullan ben titanyum kullanıyorum daha önceden kalın çerçeveli gözlükler kullandım alerji yaptı çok ağır geldi kulaklarımı kesti krem ve ilaç kullanmak zorunda kaldım.
    (Miyop : 2,50 ve 2,00)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.