Şimdi Ara

Titanda Başlıyacak mageler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ctesi - pazar girinde isimleri kapın bari.
  • Mesela İstanbul'da ki arkadaşlar bir araya gelsin. Ancak öyle olur.. Tanışır, kaynaşırsa kişiler ileride beraber item falan çıkartılır. Satılır, paylaşılır vs.
  • Arkadaslar Söyle Birşey Var Biz İzmirde 4 Kişi Ögrenciyiz Aynı Evde Kalıyoruz Düzenli Bize Katılan Bir Arkadasımız Var Sürekli Online 5 Kişi Sürekli Beraber Olunca Herhangi Bir Sıkıntı Cıkmıyor Eski Grubumuzdanda Ioniadan 2 Arkadasımız Var Karus Olucak Arkadaslar Hiç Düşünmeden Aramıza Rahatlıkla Katılabilir Zaman Geçtikce Tanısır Kaynasırız Zaten Kesinlikle Kimseyi Dısarda Bırakmayız Beraber Basladıgımız Yolda Beraber Koyarız Noktayı Gerekirse Katılmak İsteyen Arkadaslara Konumuz Mevcut BU Konu Altında Yazmak İstemiyorum Nickim:StopOnlyWatchMe Karus Olarak Aranızdayız Bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: StopOnlyHeLLMe

Arkadaslar Söyle Birşey Var Biz İzmirde 4 Kişi Ögrenciyiz Aynı Evde Kalıyoruz Düzenli Bize Katılan Bir Arkadasımız Var Sürekli Online 5 Kişi Sürekli Beraber Olunca Herhangi Bir Sıkıntı Cıkmıyor Eski Grubumuzdanda Ioniadan 2 Arkadasımız Var Karus Olucak Arkadaslar Hiç Düşünmeden Aramıza Rahatlıkla Katılabilir Zaman Geçtikce Tanısır Kaynasırız Zaten Kesinlikle Kimseyi Dısarda Bırakmayız Beraber Basladıgımız Yolda Beraber Koyarız Noktayı Gerekirse Katılmak İsteyen Arkadaslara Konumuz Mevcut BU Konu Altında Yazmak İstemiyorum Nickim:StopOnlyWatchMe Karus Olarak Aranızdayız Bilginize..

Şuanlık 2 tane Karus asasız biz arkadaşla beraber.
    Konuna yazdım cevap vermedin ama 1 pri ve 1 magemiz daha gelecek. Girakonda kalan itemleri çıkarmaya çalışıyorlar.
    4 kişi size katılabiliriz. Bizde 4 üniv öğrencisiyiz

• ekle bende : FeeLMyMageciaN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktürk.

quote:

Orijinalden alıntı: StopOnlyHeLLMe

Arkadaslar Söyle Birşey Var Biz İzmirde 4 Kişi Ögrenciyiz Aynı Evde Kalıyoruz Düzenli Bize Katılan Bir Arkadasımız Var Sürekli Online 5 Kişi Sürekli Beraber Olunca Herhangi Bir Sıkıntı Cıkmıyor Eski Grubumuzdanda Ioniadan 2 Arkadasımız Var Karus Olucak Arkadaslar Hiç Düşünmeden Aramıza Rahatlıkla Katılabilir Zaman Geçtikce Tanısır Kaynasırız Zaten Kesinlikle Kimseyi Dısarda Bırakmayız Beraber Basladıgımız Yolda Beraber Koyarız Noktayı Gerekirse Katılmak İsteyen Arkadaslara Konumuz Mevcut BU Konu Altında Yazmak İstemiyorum Nickim:StopOnlyWatchMe Karus Olarak Aranızdayız Bilginize..

Şuanlık 2 tane Karus asasız biz arkadaşla beraber.
    Konuna yazdım cevap vermedin ama 1 pri ve 1 magemiz daha gelecek. Girakonda kalan itemleri çıkarmaya çalışıyorlar.
    4 kişi size katılabiliriz. Bizde 4 üniv öğrencisiyiz

Tamamdır Kardeşim Faceden Mesaj Atarsanız Alıcaz Gruba

https://www.facebook.com/cankut.yildirim0

• arkdaşlar eğer kabul edersniz bende gelebilirm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.