Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Titan x oyun performansı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
44
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Titan x oyun performansı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1983 Mesaj

Selam ustad.

Dedikleriniz olmasi gerekenler size sonuna kadar katiliyorum. Fakat bir nokta var onu izah edeyim.

Sizin dediklerinizi harfiyen uyguladim.

5960x 4.7ghz de titanx ler ise 1505 mhz de calisacak sekilde bir setup yaptim. 1080p 120hz ve 4k uzerinde denemeler yaptim sizin dedikleriniz ile ayni sonuca vardim. Buraya kadar hemfikiriz. Gelelim fakat kismina.

Arkadas burce olarak yerinde durmak adina mantikli davraniyor. Elindeki setup ne verirse kabul ederek olayi bitirmis oluyor. Yoksa o makina kadar daha para harcayip sizin dediklerinize gelmesi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HiqhWoltage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: For Mother Russia

Zevkler ve renkler tartışılmaz.İsteyen kişi istediği çözünürlük ve istediği fps oranında oynamak için istediği sistemi kurar.Bu sadece kendisini ilgilendirir

tamam kardes bende aksini söylemiyorum ama arkadas belliki bilgisiz bu biraz süper spor araba alıp şehir içi 30 km ile takılmaya benzemiş
    |
    |
    Bilgisayardan çoğunlukla render alınıyor kullanım alanı %75 render %25 oyundur o yüzden sistem güçlü tutulmuş monitöre önem verilmemiştir. Sonuç itibariyle render da monitörün fazla bir önemi olmadığını düşünerek 4k yada 2k monitör düşünülmemiştir. Sonuçta render alırken 500 tl lik monitörde kullansan 5000 tl lik monitör de kullansan fark etmeyecek monitöre ayrılması gereken bütçeyi tamamen sisteme yükledim. Bunun uzerinde tartışılacak bir durum yok sadece oyun oynarken ekran kartlarından elimdeki şartlarda bile (monitör anlamında) almam gereken performansın altında aldığımı hissettim ve sordum. Sorunu şimdilik çözdük.

Edit: Bazı arkadaşlara şu konuda katılıyorum eğer tam anlamıyla oyun bilgisayarı olarak kullansaydım zaten titan x sli yapmazdım bugünün fiyatlarıyla yaklaşık olarak 9-10 bin tl+monitör civarında maliyet ile i7 8700k işlemci üzerine 1080 ti koyar 4k monitör ile keyfime bakardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarath -- 30 Aralık 2017; 2:59:47 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    tam bir para tuzağı bu ekran kartı
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 30 Aralık 2017; 18:32:28 >
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.