Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
199
Favori
527.439
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deranzo

Dün aynı modeli alıp başlıklarının 1-2 ve 3mm olduğunu görünce siparişi iptal ettim. Tr558 modelini aldım yerine. Yarın gelir muhtemelen. Onda 4 başlık var. 3-6-9-12mm olmak üzere.

Alıntıları Göster
    Powertec 558 ile saç kesilebiliyor mu, deneyen oldu mu acab?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • controlf5 C kullanıcısına yanıt
    Taraklara bakılırsa evet. Sorun olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cLk kullanıcısına yanıt
    Şerefli esnafımız 20 tl zam yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

Taraklara bakılırsa evet. Sorun olmaz.
    Kutusunda sakal tıraş Makinesi yazıyor

Evet ama philips qc3320 ile saç tıraşı oldum 2-3 hafta önce. O da sakal tıraş makinesi. Taraklar uygun olduğu sürece sorun olmaz.

• Powertec 6500 10 gün önce 100 tl kargo dahil satilirken. Şu anda 210 lira en ucuz. Bunu nereye şikayet ediyorduk?

Ben 2 seneye yakın zamandır tr258 modelini saç için kullanıyorum,canavar gibi

• 150 TL bandında sakal konusun da mükemmel ve enseler le yanakları kulağı temizleyeceğim makina önerebilir misiniz.
  • Tr558 aldım az önce. Gelince ben de paylaşırım deneyimlerimi. Ama ilk deneyimim bu fiyatları bu hale getiren herkesin Allah belasını versin. Bu tarz almak zorunda bırakıldığımız fahiş fiyatlı ürünlerin hepsine olumsuz yorum yapacağım. Şikayet etmek hiç işe yaramıyor. Elimden bu geliyor.

• 20 mm ve üzeri tarağı olan saç tıraş makinesi arıyorum, önerisi olan var mı ?

Şu an Braun HC5090 kullanıyorum, gayet memnunum ama piyasada kalmamış. Olan da aşırı pahalı. Başka birisine alacağım ama makineler genelde 12 mm taraklı.
  • Geçen hafta hala çalışan Braun cruzer 3 tras makinemi kardeşime verdim iyice temizleyerek 😀 yaklaşık 13 sene kullandım hala şarj olarak 20 dk kadar çalışıyordu. Ayriyeten kablo takılıyken de çalıştığından sıkıntı yoktu. Uzun kullanimimdan dolayı yine Braun yada Philips baktım. Bu arada bide protec 258 almıştım arada 1-2 sene gitti şarj sorunu oldu.Ama fiyatlar saatlik değişiyordu millet mal azaldıkça fahiş fiyatlar çekti. En son kupon vs indirimlerle Philips 7710 aldım 354 TL ye. Bence fiyat yükselmişti ama yetişemedim. Saç tıraşı mi kendim yaptım gayet te güzel oldu. İlk denemem olmasına rağmen. Birde yine protec 1058 sipariş ettim oda yine bazı indirimlerle 71 TL civarına geldi. Onuda bı 10 cm lik alanda denedim 0 a yakın bir ürün fiaytina göre gayet iyi ama ömrü ne olur ona bişey diyemem. Bu arada ürünleri N11 den aldım. Son olarak aliexpress den su virüs belası bitsin bı hatteker sadece saç makiniesi almak istiyorum tr de satılan cihazlar ile kıyaslamayın inceleyin siz karar verin.

Son olarak bide şunu yapıyorum kendi saçımı kesmek için.

Self cut system.

• Ben berberlerin kapanacağını öngörerek 17 Mart günlerinde saçımı yanlara 1, üstlere 8 kestirmiştim ama şimdi geçen süre zarfı boyunca ve herkes tıraş tıraş diye yanınca benim de saçımı sıfıra vurasım geldi :)) Ustura mı alsam yoksa permatikle dalsam mı bilemedim, tavsiyelerinizi bekliyorum, direkt sıfır..
  • valla arkadaşlar yıllarca philipsin bir çok ürününü kullandım (multigroom lar bodygroomlar vb) hatta geçen yıllarda braun un setini kullandım ama maalesef kalın telli sakala sahipseniz bu markalara yönelmeyin size tavsiyem POWERTEC markası olacak adamlar resmen çim biçme makinası yapmışlar kalın fln dinlemiyor iyi kesiyor.Kullandığım ürün TR3200 Geçen eylül ayında 90 lira ya almıştım şimdi fiyatı 300 tl yi bulmuş.
  • cLk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Yeni alanlara büyük ağızlı tarak koymuyolar. Nerden temin edebiliriz 9-12 mm tarakları
  • Powertec tr 758 858 658 modellerine bakın fiyatları hala normal be sakal makinesi diye görmesine rağmen rahatlıkla traş edebilirsiniz saçınızı , çokta kalitelidir berberler filan hep kullanıyor

• Cidden tarak olayı sıkıntı tam almaya karar veriyorum bakiyorumki 9 12 mm yok ve sac tras makinesi .

• Tr258 den bende sipariş verdim
    Ancak kutudan sadece 3 numaraya kadar tarak
    Çıktığını öğrenince iptal ettim

Powertec iletişime yazmıştım tarak nereden alırım diye
    Üretim yok bir yerden alamazsınız yazmışlardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de powertech 258 aldım. fiyat 57.49 lira. 10 lira tosla indirimi 47.49,
    5 lira da world nakit play den gelir muhtemelen. 42.49 maliyeti.
    fırsatçı namussuzlara kusura bakmasınlar da 200-300 lira veremeyeceğim. virüs geçene kadar idare etsin yeter.
    oğlanla kendimi bildiğim kadar sıfıra vurcam nasipse.
    https://www.gittigidiyor.com/erkek-kisisel-bakim/sac-sakal-bakimi/tiras-makinesi/powertec-tr258_spp_24365?id=522130721

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 16 Nisan 2020; 0:26:49 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.