Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.263
Cevap
199
Favori
526.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En büyük tarak 4 numara, çok kısa olur devamlı kullanılmaz. 20 - 30 mm arası tarağı olan uygun fiyatlı bir makine bulmak lazım. Siz denk geldiniz mi ?
  • Herhangi bir ürün biraz popüler oldumu anında fiyatını 3'e hatta 5'e katılıyorlar.
    Corona vakası açıklandığı sabah 27 lira olan 1lt kolonyalar aynı gün akşam üstü 90 küsür liralara satıldı.Bunun gibi tonla örnek verilir
    Hani esnaflığın namusu,hani şerefi..
    Hakaret etsen, küfür etsen sen suçlu oluyorsun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akakce den fiyat değişimine bakıyorum çoğu elektronik ürün son 15 günde katlamış fiyatını.. ben de fazla fiyat değişimi olan ürünlerden özellikle uzak duruyorum. Sonuna kadar direneceğim 1 aya berberler randevulu sistemle açılsa fena olmaz..
  • arkadaşlar . makas tavsiyesinde bulunabilecek var mı. evdeki kırtasiye makasları ile olmuyor. illa makasta gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihatxy1

arkadaşlar . makas tavsiyesinde bulunabilecek var mı. evdeki kırtasiye makasları ile olmuyor. illa makasta gerekiyor.
    Solingen marka bakabilirsiniz. Yalnız makas yeni olduğu için illaki bileyletmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuaforler açılınca görürüz bu fiyatları
  • euc2007 E kullanıcısına yanıt
    Ben de öyleyim hocam küfürü basıp geçiyorum ama almam gerekiyor çok kararsız kaldım. Normalde şartlarda bile temizliğe dikkat edilmeyen yerler bu koşullarda hiç gitmemek lazım
  • beyler saç için makina arıyorum ancak öyle 3 numara yapsın istemiyorum. hafif uzun kessin istiyorum. başlıklar hem 6mm 10mm çeklinde ki çok kısa benim için. varmı makina tavsiyesi olan hafif uzun kesen makina
  • Şimdi reklamlarda gördüm, ducati by arzum ar5500, güzel gibi.

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

• serhatogun S kullanıcısına yanıt
    300 tl değmez bu makineye
  • Braun makinelerin fiyatları iki katına çıkmış, allahtan geçen hafta boynerden aldım. Umarım iyi çıkar.

• A 101 e geleni alan var mı nasıldır

• takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bunu aldım, hiç değilse bilindik marka, yorumlar da iyiydi.

Babyliss Power Sac Kesme Makinesi, E756E
    Fiyat: ₺182,07
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07Z64CWCX/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Hocam sizin bu aldığınız dingling markanın taraklarin numaraları mm cinsinden mi? 20 mm mi yani en büyük tarak, yanlis anlamadiysam

Oyle ise iyiymiş, powertech makinalarda maksimum 12 mm var sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 16 Nisan 2020; 13:13:0 >
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Yok halen ulaşmadı. Muhteşem sürat kargo hızından ötürü.
  • fezalii kullanıcısına yanıt
    Dingling de şarj olayı biraz işi bozdu. Standa takmadan şarj olmuyormuş.

• ukilavuz kullanıcısına yanıt
    O kadar fark eder mi hocam,
    Evde kullanacagiz, en kotu bir gun önceden sarja takar doldururuz, sonuçta sac icin en fazla ayda bir kullanılacakdiye düşündüm ama, yanlis mi mantik

• fezalii kullanıcısına yanıt
    Evet en büyük tarak 20 lik. Saçı bayağı uzun bırakır.

• Şafakkkkk Ş kullanıcısına yanıt
    4 ayri a101 'e baktirdim. 1'er tane gelmis aninda satilmis. Baktim online magazasinda var bende siparis gectim. 20 nisanda kargoya verilir yaziyor. 1 hafta beklicez mecbur. Bulamasaydimhttps://www.youtube.com/watch?v=WlHHz3jjiAQ&feature=youtu.be bu linkde kullanilan goldmaster fortis i almayi dusunmustum 250 tl ye.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.