Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
199
Favori
527.438
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılmıyorum.oldukca sert ve sık sayılabilecek miktarda sakalım var. Çok ısındığını düşünmüyorum. Olması gerektiği kadar..ayrıca pili fazlasıyla dayanıyor.iki pilli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mega Therion kullanıcısına yanıt
    Aynı ürün.powertech 3200..ancak sıfır alma gibi bir durumu yok bilginiz olsun.en küçük ucu 0,8 mmye kadar kısaltıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sayyylan

Aynı ürün.powertech 3200..ancak sıfır alma gibi bir durumu yok bilginiz olsun.en küçük ucu 0,8 mmye kadar kısaltıyor

Hocam teşekkürler de bu sakal makinesi falan gibi geldi bana. Saç için ayarı var mı? Bende hali hazırda braun bt5090 var sakal için saç tarağı da var bir kere giriştim kesim için de 1 saati geçti saç kesme işi.

• Mega Therion kullanıcısına yanıt
    Bu saç kesme makinası,sakal ışıni de görüyor ama ağzı geniş.berberlerin de yedekte kullandığı bir makine aynı zamanda. Çok profesyonel değil tabi..foto koyuyorum. Üzerindeki bilezikten 0.8-2 mm arası uzunluk ayarı yapılabiliyor. Ben aldığımda kutudan 4 tarak cikti. Satıcı da ekstradan 4 tarak daha koymuştu. Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

• 5 numaraya kadar saç traşı ve aynı zamanda sakal traşı da yapabileceğim 300 tlyi geçmeyen hangi ürünleri önerirsiniz?

• memodal06 M kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingodisco09 -- 25 Ekim 2020; 23:10:4 >

• Teşekkürler,bir de kendi kendime hiç traş olmadım, tek başıma saçımı 5 numara yapmak için 5 numarayı ayarlayıp bodozlama dalmalı mıyım dikkat etmem gereken neler var ? Bir de kablosuz kullanım yok sanırım attığınız 2 modelde de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memodal06 -- 25 Ekim 2020; 23:17:11 >
  • tek basina berber tirasi yapman imkansiz gibi bisey ama saclarin uzunsa ufak kisaltmalar yapabilirsin. ustleri, yanlardan ve arkalarsan uzun birak her zaman yan ve arka daha cabuk uzar. ense temizleme isini tek basina yapamazsin. bide yanlarla ust kismin bitisrigi yerleri mesela yanlar-arkalar 1, ustleri 3 yaptin bitistigi yerleri 2 yapmalisin ornek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 26 Ekim 2020; 9:13:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

bende goldmaster 8122 modeli var 0.2 mm gibi sıfıra yakın kesime sahip jilet gibi kesiyor ve motor gücü çok yüksek saç ve sakal için bi yerden bi kez geçmek yetiyor

cihazın muadil ürünleride aşağıda ama diğerleri hakkında bilgim yok özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını karşılaştırarak son kararını verebilirsin.

https://www.hepsiburada.com/goldmaster-gm-8122-luca-sarjli-sac-ve-sakal-sekillendirme-makinesi-p-HBV00000SVWAK

https://www.hepsiburada.com/powertec-tr-1058-tiras-makinesi-p-HBV00000S0ZA4

https://www.hepsiburada.com/powertec-tr-658-yeni-model-t-bicak-tras-makinesi-tiras-makinesi-p-HBV00000KNKY4

https://www.hepsiburada.com/powertec-tr-758-profesyonel-tiras-makinesi-p-HBV00000TXJEC

Hocam merhaba. Goldmaster 8122den daha kısa sakal kesen bildiğiniz bir makine var mı?

• emrah9905 kullanıcısına yanıt

0.2 mm kesim yapiyor bundan daha kisa kesen makineler sinek kaydi oluyor artik, philips one blade tarzi makinelerdir, bide folyo basliklar var ama onlar yanaklar biyik ve cenede etki saglar, bogaz bolumunde cok etki saglamaz. 0 kesen makineler hakkinda pek bilgim yok işim düşmedi hiç onlara

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Bu powertec tr3200 uzun saç kesimi için iyi midir? Hem saç hem sakal traşını ailecek evde olmak istiyoruz. 350 liraya kadar en iyisi hangisidir acaba? Bataryalı olursa çok iyi olur. İnternetten baktığımda 3200 ve moser markalar öne çıkıyor bu fiyatlarda. Sizce hangisi daha iyidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

tek basina berber tirasi yapman imkansiz gibi bisey ama saclarin uzunsa ufak kisaltmalar yapabilirsin. ustleri, yanlardan ve arkalarsan uzun birak her zaman yan ve arka daha cabuk uzar. ense temizleme isini tek basina yapamazsin. bide yanlarla ust kismin bitisrigi yerleri mesela yanlar-arkalar 1, ustleri 3 yaptin bitistigi yerleri 2 yapmalisin ornek

Ağustosta makineyle saçımı 1 e vurdum dediğin gibi arkalar yanlar çabucak uzadı fakat ön üstler hala kısacık 2 ay oldu nerdeyseTıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 1 Kasım 2020; 3:11:40 >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    ben geçen gün 25 tl kupon ve trendyol yükle kazan ile 30 liraya mal ettim bu ürünün aynısını.
    bunlar oem ürün farklı isimlerle satılıyor ama hepsi aynı. başka satıcılarda daha ucuza bulabilirsiniz. Ürüne gelirsek sakal için gayet iyi motoru güçlü. saç için denemedim ancak kafayı üçe vurmak dışında bir işe yaramaz bence

• yanlar arkalar kesin 2 3 haftada bi ben oyle yapiyom ustlere ellemiyom yanlar ve arkalar 2mm 1 numaranin biraz daha kisasi sekilde kesiyorum daha iyi oluyor sizde deneyin boyle bence uzunlugu kendinize gore ayarlayin, makine sizin zaten parayla kestirmiyonuz 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 1 Kasım 2020; 13:17:25 >
  • Ayda bir saçımı kendim kesiyorum. Yanları sırasıyla alttan üste doğru 19-22-25 başlıklı tarakla alıyorum. Üstten de parmak arası yaparak makaslıyorum, gayette güzel oluyor. En son berbere marta ayında gitmiştim. Aldığım makineyi amorti ettim neredeyse. Böyle devamTıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları 

• 500 lira civari islak kuru tras makinesi ariorum ne önerirsiniz? Philips 3 baslilardan dusunuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thewhitewolf kullanıcısına yanıt

Hangi makineyi kullanıyorsunuz? Memnun musunuz?

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.