Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.256
Cevap
198
Favori
526.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Baya uğraştım sonunda yaptım önce kendi mail imle giriş yaptım olmadı .müşteri hizmetlerini aradım nasıl olacak diye .şöyle dedi farklı bir mail lle tekrar giriş yapın işlem yaparken ekran altında üye ol diye bı bölüm çıkıyor (ben ilk yaptığımda yanlislikla kapattım onu) onu doldurun indirim oluyor 424 liraya düşüyor fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamer sipsak

Baya uğraştım sonunda yaptım önce kendi mail imle giriş yaptım olmadı .müşteri hizmetlerini aradım nasıl olacak diye .şöyle dedi farklı bir mail lle tekrar giriş yapın işlem yaparken ekran altında üye ol diye bı bölüm çıkıyor (ben ilk yaptığımda yanlislikla kapattım onu) onu doldurun indirim oluyor 424 liraya düşüyor fiyat

Hocam philipsin sitesi çöpten başka bir şey değil. Üye girişi yapıyorum anasayfaya tıklıyorum hesaptan çıkış yapıyor. Acaba chromede mi sorun var dedim. Operadan ve telefondan da denedim aynı sorun var. Bu kadar büyük bir şirket olup, bu kadar çöp sitesi olan nadir şirket vardır philipste onlardan biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaegerJack -- 15 Ekim 2020; 18:17:5 >
  • JaegerJack kullanıcısına yanıt

Philips'in sitesi gerçekten çok kullanışsız. Ben ilk girdiğimde sahte zanettim hatta Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları  Bana sitede dolaşırken rastgele pop up şeklinde ekrana geldi %15 indirim. Kodu kopyalayıp üye oldum. Daha sonra alışveriş sırasında kullandım. Ben aldığımda 470 TL'ydi. Bana 400 TL'ye geldi.

Bu arada makina bugün elime geçti. Benim sakallarım biraz sert ve sık. Bu yüzden sakal tıraşı beklediğimden biraz uzun sürdü diyebilirim. Ama kesinlikle kılı çekme gibi bi durum yaşamadım. Acı veren bi' durum olmadı. Başlıkların çoğunu kullandım. Sinekkaydıya yakın bi' tıraş sağladı.

Saçlarımı da kestim. Özellikle ayarlı bi' başlığı var onu çok beğendim. İlk denemem olmasına rağmen favorileri, favorilerinin üstlerini ve yanları ayar sayesinde nerdeyse berber kadar düzgün kestim diyebilirim. Yalnız ense kısmında sıkıntı var onu beceremedim. Bu konuda yardımcı olacaklar olursa sevinirim.

Vücut işine henüz giremedim Haftasonu deneyecem sanırım. O başlıklar nasıl performans verecek ben de merak ediyorum.

• ucanpide kullanıcısına yanıt

Bende sizden duyunca aldım hakikaten site sinir bozucu baya uğraştım yanlız bana 424 TL ye mal oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: ucanpide

Philips'in sitesi gerçekten çok kullanışsız. Ben ilk girdiğimde sahte zanettim hatta   Bana sitede dolaşırken rastgele pop up şeklinde ekrana geldi %15 indirim. Kodu kopyalayıp üye oldum. Daha sonra alışveriş sırasında kullandım. Ben aldığımda 470 TL'ydi. Bana 400 TL'ye geldi.

Bu arada makina bugün elime geçti. Benim sakallarım biraz sert ve sık. Bu yüzden sakal tıraşı beklediğimden biraz uzun sürdü diyebilirim. Ama kesinlikle kılı çekme gibi bi durum yaşamadım. Acı veren bi' durum olmadı. Başlıkların çoğunu kullandım. Sinekkaydıya yakın bi' tıraş sağladı.

Saçlarımı da kestim. Özellikle ayarlı bi' başlığı var onu çok beğendim. İlk denemem olmasına rağmen favorileri, favorilerinin üstlerini ve yanları ayar sayesinde nerdeyse berber kadar düzgün kestim diyebilirim. Yalnız ense kısmında sıkıntı var onu beceremedim. Bu konuda yardımcı olacaklar olursa sevinirim.

Vücut işine henüz giremedim Haftasonu deneyecem sanırım. O başlıklar nasıl performans verecek ben de merak ediyorum.

Hayırlı olsun hocam. Zorda olsa halletim . %15 indirim ile 424 TL ye aldım. Diğer makinelere göre arasında fiyat olarak çok fark kalmadığı için bunu aldım. Umarım yüzümü kara çıkartmaz.

• sayyylan S kullanıcısına yanıt
    Vucut icin nasil bu makina hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JaegerJack kullanıcısına yanıt

Ben bugün vücutta da denedim. Gayet memnun kaldım diyebilirim. Yalnız benim vücutta kıl oranı biraz fazla olduğu için biraz uzun sürdü Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları  Makinenin performansı gayet iyiydi. Tıkanma çektirme olayı nerdeyse hiç olmadı diyebilirim. Yalnız çok sert kılları biraz daha zor aldı ve kıl diplerinde biraz kalıntı oldu. Çok ince tüyleri de ya ben düzgün kesemedim ya da makina almadı ama onu tekrar deneyecem. Orta sertlikteki kılları çok güzel aldı. Nerdeyse jilet performansı verdi diyebilirim. Tahriş falan da yaşamadım. Hassas bölgeleri kesmedim yalnız o kadarını bilemiycem ama parasına kesinlikle değer.

• Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

Arkadaşlar, wahl ın ağız genişliği etap gibi mi acaba bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ucanpide

Ben bugün vücutta da denedim. Gayet memnun kaldım diyebilirim. Yalnız benim vücutta kıl oranı biraz fazla olduğu için biraz uzun sürdü   Makinenin performansı gayet iyiydi. Tıkanma çektirme olayı nerdeyse hiç olmadı diyebilirim. Yalnız çok sert kılları biraz daha zor aldı ve kıl diplerinde biraz kalıntı oldu. Çok ince tüyleri de ya ben düzgün kesemedim ya da makina almadı ama onu tekrar deneyecem. Orta sertlikteki kılları çok güzel aldı. Nerdeyse jilet performansı verdi diyebilirim. Tahriş falan da yaşamadım. Hassas bölgeleri kesmedim yalnız o kadarını bilemiycem ama parasına kesinlikle değer.

Anladım hocam bilgilendirme için sağolun. Benim sipariş daha gelmedi. Genelde biraz daha ince kıl yapısına sahibim. Daha önce vücutta hiç makine denemedim. Sakal ve saç için öncelikli olarak almıştım. Belki vücut işine de girebilirimTıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları 

• Selam arkadaşlar, sakallarım için güzelce kirli sakal bırakan bir makina arıyorum. Asla saç için veya sakalları sırfırlamak için kullanılmayacak. Sadece uzayan sakalı kirli olacak şekilde kısaltsa yeterli. Kuaförüm wella kullanıyor baktım da fiyatlar 750 civarlarında :) o biraz tuzlu geldi.
    Braun var yeni modellerde başlığında yuvarlak bir aparat var döndürdükçe sayılar değişiyor başlık ona göre uzun yada kısa oluyor galiba. Onu beğendim ama önerir misiniz.

Bir önceki cihazım philips one blade di. Taraksız kullanmıyordum zaten, 2 tarak vardı 1 ve 3. 1 nolu tarak çok kısa 3 ise çok uzun bırakıyordu deli oluyordum :) önerileriniz varsa sevinirim.

• Powertec TR-3200 ile arayışa şimdilik son verdim, memnun kalmam dileği ile

• arkadaslar sinekkaydiya yakin tiras yapan bir tek oneblade mi vardir acaba? her gun jiletle tiras olmak zor geliyor, elimdeki makine de sinekkaydiya yakin yapamiyor. bir makine ariyorum o yuzden, sinekkaydi olmasina gerek yok ama yakin olsa iyi olur

• kangaetemo kullanıcısına yanıt
    folyo başlıklılara bakabilirsin. ama pek konforlu değil bence

• gunners49 kullanıcısına yanıt

gaza gelip oneblade siparis ettim Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları hayirlisi artik

• yasinoznalcin Y kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/philips-3000-serisi-bt3216-14-sakal-duzeltici-pm-HB00000BHAA8 şu cihaza bakabilirsin kullanmadım ama ben de seninki gibi bir senaryo için almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunners49 -- 19 Ekim 2020; 13:39:52 >
  • Etap blade aldim Gayet iyi keşke bir uzun tarağı daha olsa dedim sadece o da ayarlanan bıçakla daha iyi olur. Saci kestiğini önünüze düşünce fark ediyorsunuz gayet iyi makine tavsiye ederim

• kangaetemo kullanıcısına yanıt

bende goldmaster 8122 modeli var 0.2 mm gibi sıfıra yakın kesime sahip jilet gibi kesiyor ve motor gücü çok yüksek saç ve sakal için bi yerden bi kez geçmek yetiyor

cihazın muadil ürünleride aşağıda ama diğerleri hakkında bilgim yok özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını karşılaştırarak son kararını verebilirsin.

https://www.hepsiburada.com/goldmaster-gm-8122-luca-sarjli-sac-ve-sakal-sekillendirme-makinesi-p-HBV00000SVWAK

https://www.hepsiburada.com/powertec-tr-1058-tiras-makinesi-p-HBV00000S0ZA4

https://www.hepsiburada.com/powertec-tr-658-yeni-model-t-bicak-tras-makinesi-tiras-makinesi-p-HBV00000KNKY4

https://www.hepsiburada.com/powertec-tr-758-profesyonel-tiras-makinesi-p-HBV00000TXJEC

• yasinoznalcin Y kullanıcısına yanıt
    Powertech 3200 u öneririm..istediğiniz gibi kirli sakal bırakıyor.farkli uzunluk da secebiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: sayyylan

Powertech 3200 u öneririm..istediğiniz gibi kirli sakal bırakıyor.farkli uzunluk da secebiliyorsunuz

Yorumlara baktim çok çabuk isindigindan şikayet edilmiş

Sizce durum nedir?

• Arkadaşlar saçı hızlı bir şekilde 3-4 numaraya vurabilecek güçlü ucuz bir şey var mı? Sadece pandemi dönemi kullanmayı düşündüğüm için ucuz bir şey almak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.