Şimdi Ara

Tıraş köpüğü mü? tıraş jeli mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
43.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Tıraş köpüğü mü? tıraş jeli mi?

(En Son Oy Tarihi: 8.4.2024)
Giriş
  • Köpük kullanıyorum.Artık arko köpük kalıplaştı benim için,hiç jel almak aklıma gelmedi.
  • Tıraş Jeli
  • Arkadaşlar kesinlikle jel diyorum! Ve eğer marka önerisi isterseniz Nivea'nın üzerinde "tahrişe hayır" yazan bir jeli var. Tam adını şu an hatırlamıyorum. Yaklaşık 3 senedir bunu kullanıyorum. Diğerleri ile arasında ciddi fark olduğunu düşünüyorum!Diğerlerine göre azıcık pahalı yanlız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartcard

Arkadaşlar kesinlikle jel diyorum! Ve eğer marka önerisi isterseniz Nivea'nın üzerinde "tahrişe hayır" yazan bir jeli var. Tam adını şu an hatırlamıyorum. Yaklaşık 3 senedir bunu kullanıyorum. Diğerleri ile arasında ciddi fark olduğunu düşünüyorum!Diğerlerine göre azıcık pahalı yanlız...

bunu bi kez denemek lazım en azından
    köpüğede bayağı oy gelmiş
    o resimdekinide daha önce kullanmadım berberlerde de o kullanılıyor sanırım. denemek lazım tabi. bide şu tahriş işini diğer arkadaşın dediği gibi doktorada gidebilirim ama şuan doktorluk durum yok çok şükür

• traşı öğrenene kadar jele köpüğe bayılın paraları. zamanla öğrenirsiniz sabunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oneMoreCupofCoffee

traşı öğrenene kadar jele köpüğe bayılın paraları. zamanla öğrenirsiniz sabunu.

usta adam savun kullanır modunda demişsin de yeni çıkan çok kaliteli jeller ve aftershave ler var bence sen de onları öğrenmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ©oolermaste®

quote:

usta adam savun kullanır modunda demişsin de yeni çıkan çok kaliteli jeller ve aftershave ler var bence sen de onları öğrenmelisin.

kullandım hepsini niveasından köpüğüne jelinden tüplüsüne kadar. gerçekten kaliteli ürünler var fakat güzel bir Gillete tekli makina + arko sabun gibisini görmedim. sakllarım sert gür ve cildim hassas. hepsini denedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ©oolermaste®

quote:

kullandım hepsini niveasından köpüğüne jelinden tüplüsüne kadar. gerçekten kaliteli ürünler var fakat güzel bir Gillete tekli makina + arko sabun gibisini görmedim. sakllarım sert gür ve cildim hassas. hepsini denedim.

benim de cilt inanılmaz hassas philips coolskin var duşta kullanırken o bile boyunu alırken kızarıyor felan. bende en rahat gilette fusion power makine bu titreşimli olan + hassas ciltler için köpüklerden ve kesinlikle aftershave kullanmak gerekiyor. öbür türlü keserken ne kadar iyi olursa rahat olursa olsun tıraştan sonra yanma hissi olacaktır. loreal in vs veya araştırırsanız italyan ve fransız bu kozmetik ürünlerin asıl yeri olan ülkelerin ürünleri var cidden müthiş rahatlatır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Traş makinesiyle hani suyla da kullanılabilen 3 yuvarlak başlı traş makinesiyle illede jel ya da köpük kullanamak gerekir mi? Ne kullanılmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

resimdeki naısl kullanılıyor hiç denemedim

tabii jilette 3 bıçaklı ile..

berber malzemeleri satan yerden ufak kap alırsınız aldığınız sabunu dilim dilim kesip içine sıkıştırırsınız birde iyi bir fırça epey gider..
  •  Tıraş köpüğü mü? tıraş jeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cöldeki kutup ayısı

Tıraş köpüğü mü? tıraş jeli mi?

liflenirkende kaşağı mı kullanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

kaşağı dedin de aklıma ömer seyfettin in kitabı geldi, okuduğum kitap sayısı bi elin parmaklarını geçmese de o kitap farklı bi kitaptı :) birden geçmişe götürdün beni sağol :) gerçi iğneli bi söz söyledin normal şartlarda cevabını verirdim
  • quote:

quote:

kaşağı dedin de aklıma ömer seyfettin in kitabı geldi, okuduğum kitap sayısı bi elin parmaklarını geçmese de o kitap farklı bi kitaptı :) birden geçmişe götürdün beni sağol :) gerçi iğneli bi söz söyledin normal şartlarda cevabını verirdim

espriiii. anlaman lazım..

• Arkadaslar jel almayi dusunuyorum hangi marka model almaliyim birde bu jelleri nasil kullanicaz
  • jel daha iyi kremli olanları var tahriş etmeyen cinsden gillette ürünleri iyi ben onu kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsmic -- 1 Mart 2010; 21:54:20 >
  • quote:

quote:

quote:

espriiii. anlaman lazım..

o kelimeyi kullandığın için teşekkür ederim, bi an flashback yaşadım

• jel nasıl oluyo ki
  • alışmışız köpüğe yeni ürünler acayip geliyo
  • quote:

quote:

Traş makinesiyle hani suyla da kullanılabilen 3 yuvarlak başlı traş makinesiyle illede jel ya da köpük kullanamak gerekir mi? Ne kullanılmalı?

benim makineden bahsediyorsun işte. coolskinlerin kendi içinde tüp oluyor. oradan krem pompalıyorsun kullanırken. o yuvarlakların tam ortasından krem çıkıyor makine kayıp gidiyor suratında. ama yinede boyun kısmını jilet gibi rahat almıyor söyleyim. tıraş makinesi ile daha uzun sürede tıraş oluyorum. ne kullanılmalıya gelince philips in kendi kremi satılıyor zaten tüp olarak onu takıyorsun. benm kullandığım alet 300 liralık bişeydi yanlış hatırlamıyorsam bu makinelerin 700 800 lükleri var onlar nasıldır bilmem ama gördüğüm kadarı ile jiletin performansı hiçbirinde yok. ben makineyi her sabah duş aldığımdan orada kullanmak için almıştım. öyle bir durumunuz varsa alın derim sadece.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.