Şimdi Ara

Tıpta Merkezi Yatay geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba puanım zamaninda akdeniz, gülhane ve ankara yıldırım beyazıt tıplara yetiyordu ama harran tıpa gitmek zorunda kaldım ailevi sebeplerden dolayı. Arkadaşlar merak ettiğim bu yerlere şuan merkezi yatay geçiş yapmam kolay mı? Daha önce yapan arkadaşlar var ise bilgilendirirse çok sevinirim gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The biggest dreamer -- 19 Ağustos 2021; 12:15:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önemli olan yüksek ortalama yapmak benim bildiğim. Ha şu da var bazı tıpların eğitim sistemleri farklı oluyor pdö gibi ve böyle bi program uyuşmazlığı varsa max 4 derse kadar telafi alabiliyorsun ama uyuşmazlık daha çoksa sınıf tekrarı şartıyla kabul ediyorlar ve Allah kolaylık versin bu süreçte. Hiçbir ailevi güç beni oraya gönderemezdi 💀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi this is me trying -- 19 Ağustos 2021; 12:7:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam arkadaşıma sordum. Puan tutuyorsa merkezi yapabilir ama müfredat uyumu olması gerekliymiş. Yoksa bi alt sınıflardan başlayabilirmişsiniz. Gitmek istediğiniz okula sorarsanız daha iyi yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • umarım geçersiniz hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oluyor merkezi puanla ama dersler uyuşmazsa baştan alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.