Şimdi Ara

TIPTA 4.0 ORTALAMA YAPMAK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
19.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam sagolasin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adam burda ne güzel idealini paylaşmış bilmeyen herifler de atlamış.Biz türk milleti bundan ötürü kaybediyoruz bkz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NicolaTesla522 N kullanıcısına yanıt
    Troll adam olsan da adamsın sen 😀

• ilk tıp kazandığımda ben de senin gibi ortalama kasar geçerim diyordum ama o işler öyle olmuyor üni ye gittin çapaya mı geçmek istiyorsun sabah kalkıp gittiğin pratik dersinin sonunda yapılan 5 soruluk dandirik sınavda 1 soruyu yapamadın mı gg çapa geçmiş olsun komite de her dersin hocasını al sınava sok kendi hazırladığı soruyu bile yapamaz 100 soruluk komitenin 7 8 sorusu kimse yapamasın diye koyulan sorulardır yani hem komiteleri fullemen hem pratik sınavlarını fullemen gerekir histodan girdiğin pratik sınavında hoca mikroskobun ışığını tam açmamıştır çok katlı yalancı epital yazamassın güle güle çapa ayrıca hocaya da itiraz edemezsin çünkü süren 8 saniye ayrıca benim boyum 1.91 denen sonu finaldeki toplam not benim boynuma geliyordu finalde de bunların hepsini ezberler tam eksiksiz girerim diyorsan buyur gir hacı seni tutan yok ama 4 ortalama yapmak tyt ayt den 200/200 yapıp obp nin 100 olmasıyla aynı zorlukta istediğin kadar hem kafanı hem kendine güven o işler öyle kolay olmuyor ha dayın milletvekilidir veya babanda okula bağışlayacak 300 bin tl para vardır o zaman 15 dakikalık iş sadece dekanla konuşmaya bakar umarım anlatabilmişimdir

• MylesKenn M kullanıcısına yanıt
    biraz araştırıp cevap verseniz keşke
  • hiimesdeath kullanıcısına yanıt
    2016 da tüm yazım bunu araştırmakta geçti o yatay geçiş listelerindeki birçok kişiyle de İnstagram dan numaralarını alıp görüştüm insan çalışırsa yapar muhabbeti her yerde geçmiyor ne adamlar gördüm ben zaten yatay yapıcam deyip ilk komiteden 70 yiyince elinde votka kokteylle clupta takılmaya başladı

4.0 yapan kimse yok diyorsunuz
    sonra yapanlarla mesajlaştım diyorsunuz ben anlamadım

edit: 4.0 ın olayı çan eğrisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiimesdeath -- 10 Ağustos 2018; 23:33:7 >
    Çan eğrisi bir sistem değildir sınav notları düşükse uygulanan bir şeydir inisiyatiftir şans eseri denk gelmiştir 8 9 kişiyle konuşmuştum sadece 1 tanesi kendi hakkımla aldım demişti kalanları 1.yarıyılda geçiş yapmıştı malum yollarla

Asıl geçiş ileri sınıflarda yapılır çünkü arada 80 85 alanların ortalamaları 3.85 lere kadar düşer fakat 2 yol boyunca o istikrarla çalışmakta insan psikolojisine ters

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MylesKenn -- 10 Ağustos 2018; 23:38:13 >
    Çan eğrisi bir sistem değildir sınav notları düşükse uygulanan bir şeydir inisiyatiftir şans eseri denk gelmiştir

anladık kardeşim kimse yapamaz tamam sensin
    Hocam ne rakip eleme amacım var ne de başka bir şey moralini bozmak gibi bir derdim de yok yaparsan helal olsun seneye izmirdeyim gel sana bir kahve ısmarlayayım anlat nasıl çalıştığını başından geçenleri seve seve dinlerim

bende napmaya çalıştığını anlamadım ki senin, kötü bir şey de demiyorum sana

adam ortalama kasar geçerim diyor, sonuçlarda da görüldüğü gibi 4.0 la geçen çok insan var
    çoğu RTE üniversitesinden, muhtemelen torpil sebebiyledir
    ama 3.5, 3.4
    78-85 arası ortalama ile geçen insanlar da var yani
    burada neden 4.0 ı tartışıyoruz
    çalışırsa geçer niye geçemesin ama ösym puanının yakınlığı da önemli baya
    Çünkü adam Cerrahpaşa’ya geçiş demiş oraya 3.99 la bile geçemiyorsun hatta 4 kişi alırlar her sene bu 4 ortalamalı 6 7 kişi başvurursapuanı en yüksek olan 4 kişiyi alırlar

Tyt ile tıp derslerinin ne alakası var çözemedim.Hacı yapan yapıyor adam kars tıptan da gelmiş başka yerden de ee yapılıyormuş yani hayır kastın niye ya kardeşim zor yapılması çok çalışman gerek bunu yapman gerek desen gözüm başım üstüne resmen sevk kırmaya oynuyorsun herkesi de kendinizle kıyaslamayın lütfen.

445 le geçmiş herif

• SherlocKHolmes666 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam ben de hem sana hem de senin kafana güveniyorum yolun açık olsun inşallah yaparsın beni de gö* edersin umarım ben sadece sana bir büyüğün olarak dene ama büyük hayallerle gitme ilk sınavdan 90 aldığında(ki 90 alan 1 2 kişi ancak çıkar) iş bitecek diyorum umarım öyle olmaz da hayallerine kavuşursun iyi akşamlar

Büyük hayallerle gitmiyorum hocam bana baştan ınsallah yaparsin çok zor böyle böyle falan deseydin 4.0 imkansız demeseydin sana güvenirdim ki gitmene rağmen 4.0 imkansız diyorsan o kadar yapan çıkmasına rağmen.Ha cerrahpaşa olmaz bir iki tık altı olur bunu belirtmen çok mu zor hayatımda kaç kere tıp okudum sanki bunu belirtme şekline sinirlendim.

Hocam Cerrahpaşa hayalim dedin ona göre yazdım Pamukkale yazsan 3.4 ile Dokuz Eylül’e rahat rahat geçersin başka Karabük ten 3.25 ile Uludağ’a geçen arkadaşım var ama çapa Cerrahpaşa çok ayrı bir olay

Bak böyle deseydin hiçbir şey demezdim zor olduğunu çok zor olduğunu anlayabiliyorum elimden geleni yapacağım.

İnşallah yaparsın hocam ben hayalimdeki okul için 3 yılımı verdim sonunda oldu

Son olarak bir şey sorucam ama dürüstçe cevap ver :D

Dokuz eylülü öyle düşündüğün için mi yazdın yoksa uyuzluğuna mı

Teşekkür ederim her şey tatlıya bağlandı.Hocam öylesine dedim Ege Tıp garanti sana artık konu açmana gerek yok ege hakkında gelmiş işte hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.