Şimdi Ara

Tipim nasıl SS'li yeni ss geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yeni ss geldi

Evet beyler sizcede çokmu kötü tipim var. Yaşım 19 ama hiç sevgilim olmadı ve hatta normal bi kız arkadaşım bile olmadı hiç konuşamıyorum. Üniversitede kızlar teklif ediyo dediler ama kimse etmedi hala durum çok kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |SteeL| -- 12 Ekim 2013; 18:20:23 >

• Tipin kötü değil ama alınma amele gibi duruyorsun stilini değiştir bence.
  • Hocam giyim tarzını değiştir, saçları biraz daha uzat ve dağınık bırak.Ayrıca 22 falan gösteriyorsun Tipte sorun yok.Konuşkan olmaya çalış.İçindeki canavarı kızlara çıkart Konuşkanlık anlamında.
  • Tip fena degil ama o saclari kestirme kisa sac gitmemis birde giyinme en onemli nokta burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 27 Eylül 2013; 13:44:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

Tipin kötü değil ama alınma amele gibi duruyorsun stilini değiştir bence.

nasıl yani hocam
  • mesajım kıvrılsın yüz yapımız kemik yapı aynı gibime geldi ama göz, saç, ten renklerimiz farklı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zmax -- 27 Eylül 2013; 13:50:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |SteeL|

quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

Tipin kötü değil ama alınma amele gibi duruyorsun stilini değiştir bence.

nasıl yani hocam

İşte saç giyim kuşam değiştir. Sana en çok hangisi yaşıyorsa onu kullan. Bana da bakmıyorlar tip yok stil değiştirsemde bir şey olmaz benden ama senden olur gibi. Özgüvenin olsun yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

mesajım kıvrıldın yüz yapımız kemik yapı aynı gibime geldi ama göz, saç, ten renklerimiz farklı..

gözlerim yeşil tenim beyaz hocam çevremdekiler gözlerimi över ama özgüvenim hiç yok
  •  Tipim nasıl SS'li yeni ss geldi

Açılın çalışma var...

• Şöyle düşün sen kızsın ve senin tipinde biri geliyo sana teklif ediyo kabul edermisin bu tipi görünce bence etmezsin evet konu kapanabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zmax

mesajım kıvrıldın yüz yapımız kemik yapı aynı gibime geldi ama göz, saç, ten renklerimiz farklı..

gözlerim yeşil tenim beyaz hocam çevremdekiler gözlerimi över ama özgüvenim hiç yok

iş yüz yapısı ve burun kulak ın orantılı olmasında bitiyor bence..
    bende beyaz ten siyah saç koyu kahve gözler ama burun, kulak kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zmax -- 27 Eylül 2013; 13:52:49 >

• bide boyum çok kısa 170 kilomda 52 xs kıyafetler bile bazen büyük geliyo üzerime göre bişey bulamıyorum özelliklede kollar büyük geliyo kollarım çok zayıf jack jonesten kıyafet alıcam ama 189 adamlar m giyiyo ben s alasam içinde kaybolurum
  • Oha lan herkes ciddi cevap vermiş neredeyse.
  • bu tiple üniversite de bırak kızların teklif etmesini arkadaşlık bile kuramazsın tabi amacın bildiğimiz kızlar ile takılmaksa,yoksa iyi aile kızları ile iletişim kurulur onlar hedefimiz değil zaten

bir kere sakallarını kesme uzat üniversite de dikkat çeker sakallı erkek bıyık da bırak bir şekil yap işte sakal ve bıyığa olmadı kirli kalsın

saçları uzat önler çok uzun olsun ve piyasada 10 erkeğin 9 ile aynı model olan imajı var...yanlar ve arkalar kısa önler uzun,önleri geriye ve yana doğru yatıracaksın

giyim kuşamı da değiştir o üstündekiler ile olmaz çocuk gibi giyinme,biraz dar kotlar giyin altına tarz ayakkabılar al bershka,pull bear gibi tükanlarda 60-70 civarına satılıyor bu ayakkabılar,üstüne gömlek giyeceksin modaya uygun kot gömlekler olabilir kareli de olabilir ama bu üstündekinden değil,havalar sıcaksa yakaları açık tişörtler giyebilirsin

çok yazılacak şey var da zamanla kendin çözersin bazı şeyleri de

• Kaşlarını biraz incelttirirsen ikiz kardeş bile olabiliriz.
    İyisin iyi.
    Ayrıyetten sevgilinin olup olmaması çok önemli bi olay değil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Kaşlarını biraz incelttirirsen ikiz kardeş bile olabiliriz.
    İyisin iyi.

bu incelmiş hali hocam eski hali daha beter birazdaha yontmak lazım kız arkadaşada insan özeniyo be millet gezip tozu ben yanlız başımayım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Kaşlarını biraz incelttirirsen ikiz kardeş bile olabiliriz.
    İyisin iyi.

bu incelmiş hali hocam eski hali daha beter birazdaha yontmak lazım kız arkadaşada insan özeniyo be millet gezip tozu ben yanlız başımayım

Üzülme sırf sırtından geçinmek için sevgili yapan çok kız arkadaşım var.
    Bide şunu aldırdım bunu aldırdım diye buluşup dalga geçiyorlardı.
    Önemli olan niyeti kötü olmayan anlaşabiliceğin birini bulmak buda haliyle biraz daha zor.

• up
  • Kusura bakma da bizim okulda yas 16 olanlar senden daha buyuk gosteriyor biraz sakal biraksan hafif cok degil ise yarayabilir

• Gayet hoş bir tipin var. Ama söylemişler zaten biraz tarz önemli

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.