Şimdi Ara

TİPİM NASIL SS'Lİ ( FAKESİN DİYORLAR) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt

Hocam zor ya valla. Şampuandı kremiydi derken. 3 yıllık falan uzunluğu şu an. İyi bakmazsan kopuyor 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChangeOrBeCrushed

Elin yuzun duzgun derler senin gibilere, ama hicbir cekiciligin yok. En ufak bir seksilik yok, acik soyleyeyim. Erkeklerle de takilan biri olarak soyluyorum bunu, o yuzden durustum bu konuda. Saclarini kessen bir nebze duzelme olur ama yine de kurtarmaz.

Evet ben de buna benzer bir mesaj yazacaktım tam ama 'çekemiyor' falan derler diye vazgeçmiştim   Bakıldığı zaman gayet orantılı bir surat, ama bir çekicilik, karizma göremedim ben de. Karakteristik bir tarafı yok arkadaşın. Fake yakıştırması da bundan yapılıyor olabilir hatta. Saçları kestirmesi lazım bence de.

• sene 2015 bros clanının manyağı emre yine karşımızda. eskiden biraz kekoydu fotolar şimdi baya baya yakışıklı klas adam olmuşsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Evet ben de buna benzer bir mesaj yazacaktım tam ama 'çekemiyor' falan derler diye vazgeçmiştim   Bakıldığı zaman gayet orantılı bir surat, ama bir çekicilik, karizma göremedim ben de. Karakteristik bir tarafı yok arkadaşın. Fake yakıştırması da bundan yapılıyor olabilir hatta. Saçları kestirmesi lazım bence de.

Alıntıları Göster

Valla fake yakistirmasi yapilacak hicbir tip yok ki. Siradan yuvarlak suratli bir tipi var. Eli yuzu duzgun diye bu kadarini kastettim ben. Yakisikli adama yakisikli seksi derim ben  

Not: Sonradan attigi fotolari yeni goruyorum, pek fena  

• İfşa oldum 😅 hacı senin isim neydi la

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.