Şimdi Ara

Tıpçılar bakabilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam ipad 9 zaten 2. Nesil kalem ile uyumsuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kaleme baktım da 2.nesil 3500 lira olmuş

• Sehoka kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 10inc. Dediğinizin tam aksine bence ekranı büyük. İleride 5 6 sene sonra yenisini almam gerekirse kesinlikle daha küçük bir modelini alırım kullanım kolaylığı açısından.

Yazı yazarken herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorum ben, zaten slaytın üzerine çok yazı yazan, not tutan birisi de değilim ama belki o yüzdendir

• Tus2028HedefKBB kullanıcısına yanıt

Hocam bir de Apple almak yerine Samsung vs. Android tercih edilebilir mi?

Sizin bir görüşünüz veya kullanan bir tanıdığınız vardır belki. Kendim de telefon olarak Samsung Note 20 kullanıyorum çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben huawei aldım hayatımın pişmanlığını yaşadım.müptelası olduğumuz hiç bir uygulamayı açmıyor

Hocam ben de merak ediyorum. Sanki farzmis gibi herkes Apple alınca daha iyidir diye düşündüm. Açıkçası iPad Air kuzenimin sayesinde deneyimledim ve cidden hoşuma gitti

Hocam ben de telefon olarak samsung kullanıyorum memnunum. Tableti de samsung alsam ondan da memnun kalirdim muhtemelen. Bi arkadaşım huaweinin klavye, kalem komple set şeklinde baya uyguna almıştı o da memnundu, bu biraz beklentiyle ve nasıl kullandığınla ilgili. Ben diğer modelleri bizzat kendim kullanmadığım için bir şey diyemiyorum ama ipad kullanıp memnun olmayanı da görmedim diyebilirim

• 64gb de işini görür.Zaten notları sene sonunda silersin tabletten.Silmek istemem dersen drive a falan kaydedip öyle silersin.Ama oyun falan da oynarım dersen 64 az kalabilir.Bu arada ben air almıştım ama sonradan 9.nesilin de yetebilecegini gördüm.Şart değil air.

• erhy0 E kullanıcısına yanıt
    Hocam not tutma , dosya depolama , aynı anda birden fazla ekran kullanma , not tutarken bir çok kolaylık sağlaması bunlar baya önemli eğer 9. nesil işe yarıyorsa baya iyi olur

• 6. sınıfım aütf' de hiç tablet kullanmadım. Laptoptan ve kağıtlardan çalıştım hep. Tablet alırsan artısı ders sırasında not tutmayı seviyorsan hocanın slaytını önceden indirirsin üzerine not alırsın. Ben derste not almayı da sevmediğim için ki zaten başkaları da not yazıyor ve derslerin kayıtlı videoları var pandemide çekilmiş o yüzden hiç ihtiyaç duymadım tablete.

• zurnaci Z kullanıcısına yanıt

daksanı zengin etmişsin hocam

• Kağıttansa tablet daha iyi bence bilmem kaç tane komiteye giriyoruz komite başı notlar için 200 300 tl isteniyor belki daha fazlasi onun yerine tablet alinabilir hem not tutmak hem tekrar etmek hem taşıma vs için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garavel16 -- 8 Temmuz 2023; 20:42:21 >
  • Garavel16 kullanıcısına yanıt
    Siz ne kullanıyorsunuz ya da öneriniz nedir hocam ?

• pozeha3 P kullanıcısına yanıt

Hocam genelde ipadler için daha uzun ömürlü olduğu söyleniyor ama gecen yıl zam geldiği için alamamistim TAB S7FE kullanıyorum memnunum oneririm ekrani da büyük ama Samsung kalemlerinin ucu hızlı eriyebiliyoe o bazen sıkıntı yapıyor

• Garavel16 kullanıcısına yanıt

Allah rahmet eylesin garavel usta

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

Amin yukarılarda bi yerde görüşmek dileğiyle

• iPad air 5. Nesil 256 gb ve 2. Nesil kalem kullanıyorum. Tabletin bana göre artıları:
    -paralı notability ile el yazını arayabilmen. Atıyorum bir terimi not aldığını hatırlıyorsun ama nerede olduğunu unuttun iki dkde arama ile bulabilirsin.
    Yine notability ile ses kaydı not sekronu yapabilmen, yazdığın notun üstüne tıklayınca tam o andaki ses kaydını açıyor.
    -2. Nesil kalem büyük konfor, 1. Nesil kalem kullanan arkadaşlarım uzun dönemde hep şarj konusundan şikayetçi onun yerine çakma kalem daha mantıklı.
    - 500-600 sayfa not taşımak yerine yarım kiloluk bir tablet taşımak daha mantıklı. Ayrıca text book okuyacağım diyorsan ( ben hiç okumadım) onu da yüklersin.
    -benim gibi dizi indirip uzun yolda izleyebilirsin. Güzel anc kulaklık ile bebek ağlamalarına karşı birebir.
    - tıp fakültesinde fakültesine göre 1'den fazla not Grubu olur. Eğer pdflerini bulursan istediğinden çalışırsın. Bir kere aldım meselesi ortadan kalkar. (Genelde notu yazan kişiler fotokopiciye notu sattılarından pdfsi olmaz.)

Eksileri:
    -öncelikle bir kerede yüklü miktarda para vermen lazım bu ülkemiz şartlarında kolay değil.
    - sanıldığının aksine bence kağıt notu almak daha ekonomik. Üst devreden not bulursun veya aylık aylık az az ödersin. Ha yine de aileni benim gibi daha ekonomik olucak diye kandırabilirsin.
    -hiçbir alet bence kağıt kalem hissini vermiyor. Ama pandemiden sonra bu benim için problem olmaktan çıktı artık yapay nota alıştık bence.
    -notability en son yıllık 300 lira oldu sanırım.

Bu arada benim tabletin depolama alanı 64 gbye dayanmış resim ekliyorum. Paran varsa air yoksa düz 9 almanı tavsiye ederim. Depolama 64 gb alırsan dizi vb yüklemek hayal oluyor bence.
    Tıpçılar bakabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeturan -- 8 Temmuz 2023; 21:15:5 >

• Ahmeturan A kullanıcısına yanıt
    Çok sağ ol hocam detaylı yorumun için . Bu arada textbook dediğin anatomi kitabı gibi olan kitaplar mı?

• pozeha3 P kullanıcısına yanıt

Evet tanesi en az yarım kilo olan kitaplardan bahsediyorum. En meşhurları şunlar: netter, sabotto, guyton, robbins vb.

• Ahmeturan A kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi üni kaçıncı sınıfısınız?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.