Şimdi Ara

TIP VE PDÖ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pamukkale Üniversitesinin tıp eğitimi hakkında ne söyleyebilirsiniz ? Sıralamam 10.3k nereyi yazacağımı bilmiyorum. PDÖ sistemi çok mu kötü ?

• pamukkalede nasıl işliyor sistem bilmem ama pdö çok kötü bir sistem değil. Tüm sistemleri gördüm. çok da önemli değil arkadaş. yaz, geç.
  • reyis bugün neredeyse pdö hakkıda 6-7 kişiyle konuştum. kimisi çok överken kimisi pişmanlıktır uzak dur diyor. tam bir bilgiye ulaşamadım. benim sıralama da 11k pamukkaleyi bir süreliğine alta almaya karar verdim. tam olarak neymiş ne değilmiş öğrenmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

pamukkalede nasıl işliyor sistem bilmem ama pdö çok kötü bir sistem değil. Tüm sistemleri gördüm. çok da önemli değil arkadaş. yaz, geç.
    Hocam pdö de amfi dersleri oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agonize

reyis bugün neredeyse pdö hakkıda 6-7 kişiyle konuştum. kimisi çok överken kimisi pişmanlıktır uzak dur diyor. tam bir bilgiye ulaşamadım. benim sıralama da 11k pamukkaleyi bir süreliğine alta almaya karar verdim. tam olarak neymiş ne değilmiş öğrenmek lazım
    hocam bir şey öğrenirsen benide aydınlatırsan sevinirim. bu arada nereyi yazacaksın tercih listen nasıl olacak ?
  • olabildiğince zor o sıralmayla çok daha iyi yerler yazabilirsin hem pdö nün dışında pamukkalede geçme notu 70 yani gereksiz bir zorluğu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: corepride

Hocam pdö de amfi dersleri oluyor mu ?

Alıntıları Göster
    Oluyor. Normal dersler devam. Haftabaşında bir konu verirler, onu çalışırsın. Haftanın son günü hocayla oturur tartışırsınız. Bunda korkacak bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teocjumper

olabildiğince zor o sıralmayla çok daha iyi yerler yazabilirsin hem pdö nün dışında pamukkalede geçme notu 70 yani gereksiz bir zorluğu var
    Nereyi yazmalıyım sizce hocam ?
  • upp upp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.