Şimdi Ara

Tip olmadan kız nasıl tavlanır??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kafasına tabanca dayanarak.
  • Dil...
  • Para
  • Bu mantıkla gidersen işin zor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Dil...

Dil atmaya nasıl ikna edeceksin
  • Kendine göre bir tarzın olacak. Saç traşın yakışacak kafana. Abartı şeyler yapmayacaksın. Giyim kuşama dikkat edeceksin. Abartı değil ama uygun ve kalite şeyler giyeceksin. Hafif body yapabilirsin.

Hep temiz olacaksın, parfüm-deodorant kullan ama abartı sıkma.

Arkadaş ortamı çok önemli. Yüzeysel de olsa bir sürü arkadaşın olsun. Böylece sosyal çevren olur. Çekingen olma, ama çok fırlama da olma. Facebook gibi şeylerden yararlanmayı ihmal etme. Sanal da olsa ordan çok ekmek yiyen biliyorum.

Tip ve para durumuna göre sana da bir kız bulunur elbet. Beklentilerini çok yüksek tutma. Çok güzel kızların peşinde koşacağına, orta karar kızlara harca o eforu. Zaten tecrübe kazandıkça, güzel kızlardan da çekinmezsin, kendine güvenin gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 3 Temmuz 2009; 2:01:42 >
  • dil lazım. Ağzın laf yapıyorsa her türlü...
  • tipi olmayan biri olarak söylüyorum cevremdeki çoçukların tipleri süper ama genelde konusmayı bilmezler bende 1-2yıldır öğrendim adam akıllı konusmayı hep sınav sisteminden dolayı bu konusmamayı bilmemek
    az bi espiri biraz onun kafadan konusma sonra geri çekilcen o gelicek sana daha sonra tipe bakmıyorlar zaten sende dil varsa yeter hea para varsa dahada iyi olur ilk 1-2hafta içinde yemeğe götürürsün alışırsınız birbirinize sonra bi o bi sen belki ortaklasa

çevre yapman gerekli eğer okulda isen okulun en iyi tayfasına filan gir popüler ol ama özenti olma kendi tarzın olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolek -- 3 Temmuz 2009; 2:02:58 >
  •  Tip olmadan kız nasıl tavlanır??
  • Ağzın laf yapacak. Al karşına bi ayna oynayarak dans ederek Şarkı söyle.Yada rap bunu bu şekilde atlatabilirsin.

Ortamın olursa kızlar zaten senden önce sana teklif eder. En önemlisi ortam.Ortam için ise

yine ağzın laf yapacak + biraz espiri falan yap. Yani herkesle aran iyi olsun.Kızlardan çekinme.

Erkek olsun kız olsun. Fark etmez.Kimseden utanma, alınma ve çekingen olma.

Ve en önemlilerden biri kendine bak. Kendi tarzını yap. Kendine bi tarz bul

• zengin ve tipsizsen kolay ama fakir ve tipsizsen baba zula
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALAK_

• quote:

Orjinalden alıntı: Inflictum

quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Dil...

Dil atmaya nasıl ikna edeceksin

• ortamda gözüne kıstırdığın bir kızla sohbet et birazcık espri ve hep onun ilgilendiği şeylerden bahset ilgisini çekecektir her insan evladı gibi böyle konuşarak özgüvenini arttır hem de kızla ilişkilerini geliştir ondan sonraki günler bir yere davet ve ordada konuşun 2. 3 kez derken eğer birbirinizden hoşlanmışsanız çıkmaya başlarsınız o ilk 3 haftanın adı koyulmamıştır sadece ... bir de tabii ki para faktörü var ama kendine güvenin olmadan para bir işe yaramaz yani en azından manyak paran yoksa (ferrariyle gezebilecek kadar falan)... önemli olan ilk tanışmada veya sonraki karşılaşmalarda verdiğin enerjidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALAK_

• insanların davranısları onların türünü belirler

brad pitt olsan da davranış özürlü bir kişiliksen kızları unut....

ek olarak

ulen ben bu avatarı niye değiştiremiyom
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünlü olarak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.