Şimdi Ara

TIP OKUYANLARIN HER DURUMDA TIP OKUDUKLARINI BELLİ ETME ARZUSU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yorumlar gerçekten insanı kanser ediyor hep okumayacağım diyorum ama hep okuyom  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 9 Mayıs 2021; 1:13:48 >
  • Takip ettigim insanlar hep liseden olunca ve onların da profili belli bi seviyenin ustunde olunca sitenin toxicligi azaliyor.

Bi tane hesap acmistim boyle sayfalari fenolari takip edeyim diye dayanilmiyor oyle olunca. Taninan insanlar, birkac tane muhalif yari fenomen mizahsor (yarankinin ilk zamanlari tarzi, simdi o da bozdu) spor sayfalari, selcukspor ve archillect formulu ile site katlanilabilir bi hal aliyor. Onemli bi twit olursa 4 5 takip ettigin tanidigin insan favlarsa haberin oluyor, boylece bisi kacirmamis oluyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Iyi okullarda okuyanlar okullarını da belli ediyo ve seviye cok net daha iyi (tipci mizahini saymiyorum nasil bu kadar insan ayni komik olmayan twitlere gulebilip yurutebiliyor hicbir zaman anlamicam) oluyor. Benim asil bahsettigim okulunu belirt(e)meyen tayfa. Gerci bunlarin daha kotusu var ⚖️ tayfasi 

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

iyiymiş hocam ya benim hiç arkadaşım olmadığından böyle bir şey yapamadım  

•  

Olsun hocam pandemi bitince o agi siz de kasarsiniz

• Twitter'da gördün ve sen de buna inandın öyle mi ?.

kulübe hoşgeldin
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

enjeksiyon başarılı

• tweetin toksitesinden bağımsız söylüyorum insanlar eğleniyor abi yapmayın tamam gören sense of humor god sancak. meme'lerle anlaşan grubun bundan farkı yok bence? bakın sizi yakalamak için artık siyasi partiler bile birbirine meme'lerle sataşıyor.

• daha fazla tıp savunamıcam bu arada hayatımda gördüğüm en cringe içerik tıpçı tweetlerinden çıkıyo kendini gömme, fakültenin zorluğu ve beceremedikleri sosyal ilişkiler dışında bi mizah anlayışı da yok

• Bunun bir de fakültedeki savcı versiyonu vardır. Kendi çevremden biliyorum. İki monografi okuyup, iki tane karşı görüş dinleyince hepsi savcı kesiliverir.  

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

Ankaratipli yokken bile perifer derdim etrafim hutflu dolu

Bu kulupte olmaktan onur duyuyorum 

• Twitter'in bitki örtüsü kibirli insanlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heatcan

daha fazla tıp savunamıcam bu arada hayatımda gördüğüm en cringe içerik tıpçı tweetlerinden çıkıyo kendini gömme, fakültenin zorluğu ve beceremedikleri sosyal ilişkiler dışında bi mizah anlayışı da yok

+1

•  

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.