Şimdi Ara

Tip ogrencisi bilgisayar tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu basliktata belirttim 6 yil tabii mumkunse ki pek sanmiyorum ama hem dersler konusunda hemde oyun konusunda beni uzmiycek bisey ariyorum her turlu tavsiyeye acigim fiyat araligi 3000-5000 arasi

• Anladık kardeş tıp okuyosun tıp okuyorum ona göre laptop ne ya? Bırakın bu ayakları hadi mühendis olsan neyse adam tıp okuduğunu yedi düvele duyurmak için başlığı bile öyle atmış al sana laptop tıpçı kardeş :

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-51-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q2qey-01-p-HBV00000FIVYL?magaza=BOZDAN%20Teknoloji

• Kardesim ne alakasi var duyurmakla tanimadigim insanlara adimin gecmedigi basit bi nicknameden hava atmak bana ne kazandirir ayrica tip okumak zerre kadar umrumda degil sadece 6 yil oldugu icin belirtmek amacli yazmistim bence bu kadar onyargili yaklasamamalisin. Tavsiye icinde tesekkur ederim
  • Kardeşim hiç kasma bu kadar pahalı laptop için. Ben x230 thinkpad kullanıyordum batarya 5 saat gidiyordu. Renkler çok canlıydı ayrıca kasmıyordu da. Ben internette buldum bitane daha ssdli modelini adam 1000 tlye bırakıyor. Bence tıp öğrencisine her türlü yeter. Eğer istersen pm at sana ilanını göndereyim. Dilersen benim tecrübelerimi de paylasırım :)
  • Kardes iptal oldu o is zaten, iyice arastirdim o kadar para veripte istedigim pc yi alamicam vazgectim o yuzden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.