Şimdi Ara

Tıp Fakültesini kazanmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar sçdöfmç bişi soracağım şimdi ben İzmir'in 460-470 puanlık bi lisesinde okuyorum 10.sınıf öğrencisiyim ve meraklarım var.
    Tıp okumayı küçük yaştan beri istiyorum ve baya da gayret gösteriyorum. 9.sınıfta karne ortalamam 79-80 küsür bişiydi bu yılda fena sayılmaz notlarım seneye sayısal seçeceğim ve YGS ve LYS de ne yapmam lazım. Cerrahpaşa, Hacettepe, Ankara Tıp veya Ege'yi istiyorum. Yani ne yapmam gerek. Bunun bir sihiri var mı daha şimdiden gerginlik var. Ya istediğim bölüm olmazsa olursa da düşük puanlı bir yer olsun istemiyorum. Buralarda Tıp okuyan birileri varsa bana tüyolarda bulunabilir mi? Siz nasıl çalıştınız neler yaptınız anlatırsanız cidden çok sevinirim

• mezuna kal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharky123

Merhaba dostlar sçdöfmç bişi soracağım şimdi ben İzmir'in 460-470 puanlık bi lisesinde okuyorum 10.sınıf öğrencisiyim ve meraklarım var.
    Tıp okumayı küçük yaştan beri istiyorum ve baya da gayret gösteriyorum. 9.sınıfta karne ortalamam 79-80 küsür bişiydi bu yılda fena sayılmaz notlarım seneye sayısal seçeceğim ve YGS ve LYS de ne yapmam lazım. Cerrahpaşa, Hacettepe, Ankara Tıp veya Ege'yi istiyorum. Yani ne yapmam gerek. Bunun bir sihiri var mı daha şimdiden gerginlik var. Ya istediğim bölüm olmazsa olursa da düşük puanlı bir yer olsun istemiyorum. Buralarda Tıp okuyan birileri varsa bana tüyolarda bulunabilir mi? Siz nasıl çalıştınız neler yaptınız anlatırsanız cidden çok sevinirim

İzmir Kız Lisesinde mi okuyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gec kalmissin millet 9da bitiriyo konulari

• Senin yaşında okuldan kaçıp dota 6.74 oynuyordum benimde heder tıp ve pişman değilim

• 7. Sınıfta sçpcjwl bitirdim ygsyi ordan hesapla

• Merhaba dostlar sçdöfmç

Bu ne demek ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır Cihat Kora Anadolu Lisesi
  • 10. Sınıfsın dert ettiğin şeye bak.Git biraz hayatını yaşa sadece son senende çalışsan gayet tutturursun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.