Şimdi Ara

TİMBERLAND BOT 250 TL || MARKAPARK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.417
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla timberlandı bende sıradan görüyordum ama bu 3003 modelini aldım gerçekten çok rahat bir ayakkabı. Arkadaşım cat aldı su geçirdi 270 tl ye. Ben bunu gidip deneyececeğim, ihtiyacım yok ama çok güzel bir bot.

Bu da bir alternatif tabiki.

http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/timberland-erkek-bot-tarcin-adiniza-faturali-140091303?gclid=CKHEhPzl0MMCFUzMtAod4VwACw&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 7 Şubat 2015; 23:43:12 >

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    markapark'ın sitesinde timberland gözükmediği için birşey diyemeyeceğim ama mağazaya özel değildir diye düşünüyorum
  • abd'de orjinalleri 50-60 $. her fırsatta hemen Amazon'a girip karşılaştırırsanız yanılırsınız.
  • Bahse konu olan modeller artık klasikleşmiştir. Bu modeller 20 sene önce de popülerdi. Şimdi de popülerliğini koruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak993

22 yaşımdayım ve bu yaşıma kadar Timberland alınmaz ne gerek var diyen insan olarak bir kere aldım ve kalitesine rahatlığına hayran kaldım. Harley Cat Scooter gibi markalar da kullandım ama Timber bir başka. Hem kaba durmasına rağmen hafif ve rahat hem malzemesi kaliteli hem de koku yapmıyor. Bence 250 TL ye dandik Türk malı Cat alana kadar 300-350 TL Timber a veririm uzun süre giyerim. Bu fiyatta bence fırsattır ve konuyu açan kişiye teşekkürler.

Google denen bir icat var, kullansana be kardeşim. Asırlık CAT firmasının botuna "Dandik Türk Malı" dedin. CAT firması 132.000 çalışanı olan koca bir uluslararası firma olup tam ismi CATERPILLAR'dır. Kıtalararası hizmet vermektedir. Ayrıca BOT üretmek adamların hobi işidir. Asıl işleri ağır iş makinaları üretmektir. Oturduğun evin yapımında birkaç tane CAT makina kullanılmıştır bilgin olsun.

Reklamları izlediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

http://www.deriden.com.tr/27094-w-timberland-6in-authentic-p3014

Şu modeli var mı? Varsa koşa koşa gider alırım.

2 yıl önce 175 liraya deriden den aldığım model keşke fotoğraftaki gibi olsa şuan :/
  • Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    size göre 150 tl olunca sıcak bana göre 250 tl olunca. Bu ayakkabının fiyatı 500 tl'dir. Sevenleri için yüzde 50 bir indirim var ve sıcak fırsat yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 8 Şubat 2015; 1:40:54 >
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    hocam mükemmel yazmışsın ellerine sağlık.
  • klasik timberland bot rahat degil (araba kullanirken vs) ve ayagi cok sicak tutmuyor. kaliteli, sik ve uzun omurludur.

gecen sene 175e bagdat caddesindeki deriden magazasindan aldim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

klasik timberland bot rahat degil (araba kullanirken vs) ve ayagi cok sicak tutmuyor. kaliteli, sik ve uzun omurludur.

gecen sene 175e bagdat caddesindeki deriden magazasindan aldim..

Hocam hangi ay aldınız bu fiyata daha doğrusu hangi aylarda indirime giriyor bende almayı düşünüyordumda bir türlü şöyle fırsat bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Burasi dusuk gelirli grubu forumu degil, ismi uzerinde sicak firsatlar ,bunu defalarca soyledik, 70 binlik televizyon vardir ,alicisi bellidir, ama bir sekilde bir kampanyadan 10% bile avantaj yakalamasi 7 bin lira eder

televizyona ne kadar para verilebilecegi bizim konumuz degil, urunun satis fiyati uzerinden ne kadar avantaj saglayabilecegimizdir konumuz

bir bot 500 TL de olur 1.500 TL de , bunun yari fiyatina inmesi sicak firsattir. eger 150 liraya dusecegi yonunde yorumlar varsa ,evet o zaman bu sicak firsati bir adim ileri goturmeye yarayan bir mesaj denebilir

ama bu fiyat degmez, manyak misiniz ,akilli isi degil , buna sicak firsat denmez gibi manasiz yorumlarin geregi yok... kimse sicak firsat olup olmadigi konusunda bir fikirde birlesemeyecegi icin subjektif bakis acisi ile konusulmaz.

objektif olan tek sey, piyasadaki satis fiyatina gore onemli olcude indirimli olup olmadigidir

ona o paranin verilip verilmeyecegi ,memurun ogrencinin alip alamayacagi sicak firsat olup olmamasini etkilemez

1 milyon tl ye suadiyede ev fiyatlari dolanirken bir sirket ismini duyurmak icin 15% iskontolu satis ilani verse sicak firsat olmayacak mi ? kac kisinin faydalandigi ,buna deger verdigi baska bir konu

Çok doğru yazmışsın.

• Zamaninda 130 tlye satilan botlar degilmi bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıcak fırsat olması için, malın eşdeğerlerinden ucuz olması lazım bence.

150 200 liraya çok kaliteli dağcılık botları almış insanlarız sıcak fırsatlar ahalisi olarak.

timberland marka değeri satan bir firma. 250 lira da etmez bu botlar. 150 liraya daha kaliteli alternatifleri var...

sıcak demek için 120 lira civarında olması lazım. piyasadaki ederi bu bence

• quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

quote:

Orijinalden alıntı: burak993

22 yaşımdayım ve bu yaşıma kadar Timberland alınmaz ne gerek var diyen insan olarak bir kere aldım ve kalitesine rahatlığına hayran kaldım. Harley Cat Scooter gibi markalar da kullandım ama Timber bir başka. Hem kaba durmasına rağmen hafif ve rahat hem malzemesi kaliteli hem de koku yapmıyor. Bence 250 TL ye dandik Türk malı Cat alana kadar 300-350 TL Timber a veririm uzun süre giyerim. Bu fiyatta bence fırsattır ve konuyu açan kişiye teşekkürler.

Google denen bir icat var, kullansana be kardeşim. Asırlık CAT firmasının botuna "Dandik Türk Malı" dedin. CAT firması 132.000 çalışanı olan koca bir uluslararası firma olup tam ismi CATERPILLAR'dır. Kıtalararası hizmet vermektedir. Ayrıca BOT üretmek adamların hobi işidir. Asıl işleri ağır iş makinaları üretmektir. Oturduğun evin yapımında birkaç tane CAT makina kullanılmıştır bilgin olsun.

Reklamları izlediniz

Google denen icada girip bak bakalım o CATERPILLAR olan marka YEŞİL kundura tarafından nerede üretiliyor? O asırlık firma eğer botlarını yurtdışında üretip buraya ithal etse eyvallah ama öyle bir dünya yok maalesef. 250 lira verip alınan bot 10 gün sonra pörsümüş patlıcan gibi oluyorsa o mal dandiktir.

• 2002 yılında.tophane amerikan pazarından 130 euroya aldığım timberland botum geçen sene çalınmasaydı hala giyiyor olcaktım.sarı ve nubuk olanlar çabuk yıpranıyo.deri olanların bakımı kolay ve daha dayanıklı.bu arada euro ozamanlar dolardan düşüktü.ey gidi günler ozaman gençtik baba parası harcıcak yer arardık.şimdi çoluk çocuk var bir ayakkabıya çok para veremiyoruz.sonra ebayı keşfettim.2002-2005 arası dolar düşükken.özellikle yazın ebayda amerikadaki açık arttırmalardan 30 dolara kendi ayak numaram botu düşürürdüm,eğer satamassam kendim giyerim diye.25-30 dolarda kargoyla 70-80 tl ye mal eder gittigidiyorda iyi karla satardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzdurs -- 8 Şubat 2015; 9:23:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

sıcak fırsat olması için, malın eşdeğerlerinden ucuz olması lazım bence.

150 200 liraya çok kaliteli dağcılık botları almış insanlarız sıcak fırsatlar ahalisi olarak.

timberland marka değeri satan bir firma. 250 lira da etmez bu botlar. 150 liraya daha kaliteli alternatifleri var...

sıcak demek için 120 lira civarında olması lazım. piyasadaki ederi bu bence

250 tl iyi bir fiyat, marka değeri filan sattığı da yok, parasının son kuruşuna kadar hakettiği ve çok kaliteli olan bir ayakkabıdir. Ben birdaha gider alirmiyim zannetmiyorum, yerli malı yds alırım herhalde bir dahaki sefere

• celalcaner2 kullanıcısına yanıt
    Bu baska bir konu. Esdeger bir mal her zaman daha ucuz olabilir. Marka satiyora kesinlikle katiliyorum ama nihayetinde marka da kalite de dayaniklilik da satsa , malin fiyatindan ciddi bir indirim varsa o malin alicisina sicak degil midir bu firsat

O marka degil bu alinmali ,parasini haketmiyor baska konular ,aynen yuksek fiyatli urunler sicak firsat olamaz demeye benziyor bu yorum da

Sicak firsat olmasina engel durumlar degil ki bunlar ? Saat var parfum alana yaninda bedava gelen, saat var 700 lira saat var 1 milyon TL .. Alicilari meraklilari farkli farkli ama bunlarin hepsinde (bedava olan haric tabi) fiyat dususu o malin taliplisine sicaktir
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

birşeyin sıcak fırsat olabilmesi için alım gücü yüksek bir kesime göre değil toplumun hemen her kesimine hitap ediyor olması gerekir diye düşünüyorum . 400 liralık dunham botları 59,90 TL den alabilmektir sıcak fırsat bana göre . öğrenci adamda alabilir memur adamda maddi durumu orta/üst kesimde . üstelik öyle 10 sene öncesinin modası sarı botlar değil gayet şık deri/süet/nubuk botlardır . maddi durumum iyi çok şükür ama bir bota 250 lira verecek kadar çöpe atacak paramda yok maalesef . bu botu alıp 10 sene giysen ne olacak hem ? sıkılmak , modası geçmesi gibi tabirler tanımlar var Türkçe'de , en fazla bir sene sonra sıkılır zaten insan , günahtır bu paralar bence .

yine de alan güle güle kullansın , şahsi fikrim sadece , alınganlık yapmayın boş yere

Ben 2 yıldır giyiyorum henüz en ufak bir deforme yok ilk günkü formda. Marka çok iyi ama fiyat yüksek ben hediye çeki kullanarak 115'e filan almıştım. Yazları yine fiyatları düşüyor ama şu an ihtiyacı olan için sıcak fırsat bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

tavsiye ederim.
    eğer şu anda acil ihtiyacınız yoksa nisan-ağustos arasında bu botlar daha da indirime giriyor. 150TL'ye aldım gecen haziran ayında. bilginize..

aynen hocam, deriden magazasındandı sanırım 159TL'ye aldım.. başka türlü alınmaz, 159 da iyi fiyat...
  • deriden indrim günleri ne zamandı ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.