Şimdi Ara

TIKLAMA İLE İNTERNETTE PARA KAZANMA!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye PM atıyoruz sana kardeşim.Burada açıkça söylesene gizli saklı ya da illegal bi durum mu var?
  • beyler en iyisi bence biz bi site kuralım burdaki üyeleri yönlendirip sayaç arttıralım ve reklam alalım kendimiz kendi sitemize tıklayıp para kazanalım nasıl fikir?
    aman örgüt kurmaktan banlamayın sakın beni
  • ya niye bu kadar kolay yoldan para kazanma meraklısıyız?
  • AyBuBi, eğer banaysa o "kardeşim" lafı düzgün konuş ne bu samimiyet. isteyene anlatırım ne gizlisi var ne de saklısı bu işin. iş sadece üye olduğun sitede. ilk mesajdaki meteormails falan ödeme yapmaz mesela. eskiden mikespaid4email ve AYS vardı. onlarında ödemesi nerdeyse durdu. 6-7 ay beklersiniz en iyi ihtimalle.

yalan dolan ve kolay para meraklısı diye mesaj atanlara; ne yani hırsızlıkla kumarlamı çok para kazanırsınız diye bişeymi var bunda? kimsenin hakkını yemedikten sonra illaki günde 18 saat çalışıp 500 milyon para kazanmakmı iş? hiçbişeyi savunacak değilim sadece ortada yapılan bi para var ve siz ister girin ister girmeyin ama bilip bilmeden de laf atmayın

alın size ufak bi liste

cashdelight,gimmemail (1 sene önce çıktım),hesaysshesays,gravity-search, findandclick, compactsearch,searchdrifter,mistyandsamascash, justseeking, emailorama,siverdollarcafe, optinpays, linkburst, ceasar-cash.

aklıma gelenlerden bazıları. isteyenlere........

• optinpays, linkburst bunlarla ayda ancak kazanırsın 30 cent . benim yaptığım gibi. , benim de e-goldumda var bi 10$ım.
  • google ın yaptığı ayrı birşey. googleda sitene kod gibi bişey koyuyorsun. ziyaretçiler tıkladığında değişen oranlarda (10 cent ortalama diye duydum) miktar birikiyor hesapta. bankaya yatırıyorlar $10da. google a güvenmezseniz hiçbirine güvenmeyin zaten. adamların $79 milyar satışları var.
  • iide neden içimizde bir tane bile parayı almış adam yok sizlere de garip gelmiyormu bu olay
  • Benim bir arkadaş vardı sürekli çek falan geliyordu. Ama heralde bankanın aldığı ücret nerdeyse çeke eşit olduğu için bir şey alamıyordu. Ama çek geldiğini gördüm yani...
  • google hariç diğerleri boş
  • boş bunların hepsi..
    hiç birinden doğru düzgün birşey çıkmaz...
  • YA BEYLER BOŞ YADA DEĞİL NEYİN TARTIŞMASINI YAPIYORUZ???DENEYİP GÖRELİM SONUÇLARI NE KAYDEBEDERİZKİ SONUÇTA HEPİMİZDE ADSL VAR..GÜNDE 10 DAKİKANIZI AYIRIN TIKLAMAYA SONUÇLARI 1-2 AY İÇİNDE HEPİMİZ GÖRÜRÜZ....OLMASSA OLMAZ AMA YA OLURSA??
  • olsun........ tık tık......
  • ben de diyorum ki ben de sizin gibi aman nolcak günde 10 dk dedim. sona sardım baya. Ama onunda hiçbişry elde edemedi Boşuna vakit harcmayın diyorum . ama yok ben inanmıyorum kazanıcam diyorsanız. Buyrun bol şanslar.
  • olabilirde olmayabilirde valla adamlar 3. dünya ülkesi görüyo bizi yollamasa ne yapabilcen ???adamların insafına kalmış bir olay
  • beyler benim de arkadaşıma deli gibi çekler geliyordu yıllar önce... Adamı bi yerde görsem de sorsam dicem ama nerede bilmem ortaokul arkadaşım..
  • Masal masal matitas Kaynannamın g........ tas
  • Boşuna yormayın gözlerinizi bunlar boş iş
  • Dört-beş sene önce benim böyle bir üyeliğim vardı. Ekranın altında bir banner açık kalıyordu hep surf yaparken. O bannerda hep reklamlar geçiyordu ve ille de o bannerlara tıklamak zorunda olmadan, herhangi başka sitelerde surf yapmak yeterli oluyordu.

Aylarca bu bannera katlandım ve sonunda 20 küsur dolar birikmişti ancak. Ben de çekimi istedim. Adıma düzenlenmiş çek geldi sahiden. Ama Citibang adına düzenlenmiş bir çekti. Bankaya gittiğimde anormal bir komisyon istediklerini gördüm. Bu durumda ben de araştıra araştıra, bir devlet bankasının az komisyonla ödeme yapabildiğini öğrendim. Ancak bu durumda da önce çekin karşılığı falan araştırılıyor ve para tahsil edildikten sonra ödeme yapılıyordu.

Önemli bir para değildi ama o bannera aylarca katlanmış olmanın karşılığını almak istiyordum. Bu nedenle de, bu devlet bankasına verdim çeki tahsil etsinler, sonra bana ödesinler diye. Yaklaşık bir buçuk-iki ay kadar da bu sürdü.

Yirmi küsur dolar para kazanabilmek için, ilk kaydolduğum tarihten itibaren 7-8 ay kadar zaman uğraştım bannerlarla ve tahsilatla. Tabii "Lanet olsun!" demiştim, bu olaydan sonra bu tür düzenlemelere.

• Muhahah yok böyl bişi ya ben sana benim bannerı vereyim altından 7 8 ay reklam geçsin sana helalinden 30 dolar vereyim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.