Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1911. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.775
Cevap
419
Favori
3.764.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19091910191119121913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepinize merhabalar 2013 manuel Tiguanım var . Yaklaşık 1 ay önce fotoğrafta belirttiğim işaretler çıkmaya başladı . Benzin olduğu halde çok az kaldığını gösteriyor. Direksiyon gibi bir işaret de çıktı . Sizce problem nedir? Servise gitsem ne kadar masraf çıkar ? Umarım düzelir . Cevap veren herkese teşekkür ederim .( not : önde oturanlar kemerini takınca işaretler yok oluyor.)
     ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dvgtia -- 10 Nisan 2018; 21:33:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: seagleye

Buarada primacy 4 çıkmış arkadaşlar. 18" de fiyatlar epey yüksek

https://www.michelin.com.tr/otomobil-lastikleri/michelin-primacy-4
    Bu fiyatlara bence almaya değer.Yakıt tasarrufu+sessizlik.
  • ulwi U kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkteki arka tampon korumayı taktırdım, Tiguan için tasarlanmış, Alüminyum muhafaza, sadece tampona iki delik açıyorlar, birebir uyumlu...kullanıyorum.Tiguana yakıştırmışlar.

http://www.4x4otoaksesuar.com/U619,88,volkswagen-tiguan-arka-tampon-alt-koruma-zk-tg-102-tiguan-arka-koruma-bariyeri.htm
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Linki paylaştığın için teşekkürler, Bu ürüne bakmıştım, orjinali gibi durmuyor fotoğraflar da.

Bizim burada orjinalini kod ile arayınca 250 Euro ya buldum eBay de .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • levent17 L kullanıcısına yanıt
    Ben de yakıt tasarrufu beklemiyordum işin aslı.
    Ama yeni yakıt verilerini telefona girerken genelde sarı olan sarfiyat rakamları yeşile dönünce dikatimi çekti. (sarı=ortalama, Yeşil=az, kırmızı=çok)
  • seagleye S kullanıcısına yanıt
    O zaman şunu sorgulamak gerek; gönderdikleri filtreler süpürgelerinki gibi (hepa) yıkanabilir türde mi? Aslında karbon filtre değilse birkaç kere yıkanabilir belki.
  • dvgtia kullanıcısına yanıt
    Direksiyon işareti için

Araç çalışır durumda direksiyonu tam sola çevirin ve 10 saniye tutarak bekleyin sonra tam sağa çevirin ve 10 saniye bekleyin.

Direksiyonu merkeze getirin araçı durdurun 5 saniye bekleyin ve tekrar çalıştırın direksiyon işaretli lambanın sönmesi gerekir.

Eğer sönmediyse kısa bir sürüş yaparak işlemi tekrar deneyin yine olmadıysa kablo ile yetkili birinin bakıp hatanın nedenini görmesi ve sizi yönlendirmesi gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Linki paylaştığın için teşekkürler, Bu ürüne bakmıştım, orjinali gibi durmuyor fotoğraflar da.

Bizim burada orjinalini kod ile arayınca 250 Euro ya buldum eBay de .
    ben taktırdım, gayet güzel duruyor,
  • Merhaba arkadaşlar. Benim aracım 2013 model ve araçta RCD510 takılı. Bunu navigasyonlu bluetooth lu bir cihaz ile değiştirmeyi düşünüyorum. Acaba benzer durumu yaşayan ve yeni multimedya cihazı taktıran oldu mu? Hangi cihazı tavsiye edersiniz? Büyük paralar vermek istemiyorum, şu linkteki cihazı gördüm, sizce nasıldır?

https://urun.n11.com/multimedya-sistemleri/volkswagen-tiguan-7-android-712-navigasyon-multimedya-kamera-P243338789?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIsq6lqrO32gIVRLDtCh2z1A6tEAQYBCABEgLib_D_BwE&gclsrc=aw.ds ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

• cramerr C kullanıcısına yanıt
    Bu multimedya cihazı orijinal değil ama genelde forumlarda okuduğum kadarıyla ender elektronikten alıp taktırıyorlar.Burada bence daha güvenli olabilir.
  • Teşekkürler. Ender elektronik orjinalci ama maaşallah fiyatları da genelde pahalı. Benim için sorunsuz ve orta kalite uygun fiyatlı bir cihaz yeterli diye düşündüm.

• İyi günler arkadaşlar aranıza yeni katıldım ailemden bana bir araç kaldı 2013 122 hp tiguan araç konusunda bilgisizim öncelikle lastiklerinin değişmesi lazım 235/50 R18 97V yazıyor lastiklerimin üzerinde yene aynı ebatlar da bir lastik mi almalıyım veya ebatları değiştirmelimiyim lastik konusunda marka ve modelleri hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim.
  • Seyyah45 S kullanıcısına yanıt
    İyi günler. Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler olsun.

Belirttiğiniz ölçü yanında aşağıdakiler de uygundur.ebat değiştirmek zorunda değilsiniz.lastik markaları için birşey diyemeyeceğim bende henüz değiştirmedim.

215 65 R16,

255 40 R19,

235 55 R17,

215 60 R17,

• Seyyah45 S kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın dostum. 235-50-18 lastiklerinizin aynısından alabilir ya da bir incesi olan 215-55-18 e geçebilirsiniz. bu iki ölçü çap olarak tam aynıdır, yükseklik ve tur farkı oluşmaz.
    Marka olarak Michelin sanıyorum forumdaki arkadaşların da en çok tavsiye edeceği markadır.
  • cramerr C kullanıcısına yanıt
    Eğer dahili navigasyon sizin için mutlak olması gereken bir özellik değil ise bu tip cihazlara çok yönelmeyin derim.

Carplay veya android auto ile telefonunuz aracılığıyla da navigasyon kullanabilirsiniz. Bunun için RCD330'u tavsiye ederim.

• İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgileri değerlendirecem ve bugün bayileri gezeceğim nihayi kararı veririm inşallah.

•  ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...
    Benim tiguanın servisten sonra uzun süreli ortalama yakıt tüketimim.

• Merhaba,

Yarın büyük ihtimalle Tiguan 2010 4x4 150 beygir alacagim. Arac dedigi gibi temizse...

Size sorum su, şasi ve motor ne netd yazar? Acil cevabınızı bekliyorum.

• RuiNatioN kullanıcısına yanıt
    Resimde kırmızı ile işaretlediğim Ön sağ silecek altı ızgarasının ucunu kaldırın şasi no görürsünüz. Önce izolasyon lastiğini çekip yarısına kadar çıkartın, plastiğin ucunu biraz kaldırınca görünüyor, göremezseniz plastiği tutan metal bir ataç var kolaylıkla çıkartabilirsiniz.
     ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akineton -- 19 Nisan 2018; 9:26:36 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Avrupa yakası için tavsiye edebileceğiniz yetkili servisler hangileridir?

Avea ya da Altur bana yakın olan servisler, bunlardan birini tavsiye eder misiniz?

Aracı 45000 bakımına sokacağım, bakım kapsamı ve tutarı hakkında bilgisi olan varsa paylaşır mısınız?

Bir de aracın en güncel yazılımını servis yükler mi? Yoksa özellikle talep etmem mi gerekiyor?

Halihazırda yüklü olan yazılım versiyonunu nereden öğrenebilirim?

Bu arada araç 1.4 TSI DSG 160 HP

Cevap için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19091910191119121913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.