Şimdi Ara

Tier Set Itemlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Blizzard her sınıf için oyuna set itemlar koymuş ancak bulabilene helal olsun çok düşüp drop rate sahip bu itemları farmlamak için çok uğraşacağız gibi gözüküyor. Bu farm süresinde nerelerde olmamız gerektiğini gösterecek bir yol haritası belirledik. Aşağıdaki kaynaktan konuyla ilgili yardım alabilirsiniz.

Kaynak:http://www.diablocuyuz.biz/Forum/viewtopic.php?nomobile=1&f=32&t=126&p=313#p313

• Forumdan foruma baglanti vermek de moda oldu! Amaciniz paylasim yapmak ve yardimci olmak mi? Uye toplamak mi? Paylasmak istiyorsaniz buraya yazmalisiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen inat olsun diye girmiyorum siteye. Buraya yazarsan konuşur paylaşırız.
  • İşimden güçümden ayırdığım zamanları çeviri ile geçirip buraya kaynak belirtmenin nesi kötü çözemedim. Yaptığım şey tabi ki paylaşım. Yaptığım çevirilere tabi ki bi emeğim olduğu için bu şekilde paylaşmak istiyorum. Bu kaynak eğer yabancı bi site olsaydı ne tarz şeyler yazardınız merak ediyorum doğrusu. Aynı tepkiyi vermeyeceğiniz kesin.
  • onu bunu bilmemde üye olmadan göremediğim forumlardan nefret ediyorum direk kapatıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablocuyuzbiz

İşimden güçümden ayırdığım zamanları çeviri ile geçirip buraya kaynak belirtmenin nesi kötü çözemedim. Yaptığım şey tabi ki paylaşım. Yaptığım çevirilere tabi ki bi emeğim olduğu için bu şekilde paylaşmak istiyorum. Bu kaynak eğer yabancı bi site olsaydı ne tarz şeyler yazardınız merak ediyorum doğrusu. Aynı tepkiyi vermeyeceğiniz kesin.

tabikide emeğinin hakkını istiyeceksin ama emek milleti sitene mecbur üye yaptırarak o bilgileri paylaşmak değil ki sen buraya bu şekilde yapmadan direk kaynak xxxx site diye yazarsan belli bir süre sonra zaten herkes "bu adam çok iyi bilgiler paylaşıyor dur şunun sitesini sık kullanılanlara eklim ara ara bakarım" derler şüphen olmasın bundan. ama bu şekilde yaptığın sürece geçici kişi toplarsın kalıcı değil. bilgin olsun.

• quote:

İşimden güçümden ayırdığım zamanları çeviri ile geçirip buraya kaynak belirtmenin nesi kötü çözemedim. Yaptığım şey tabi ki paylaşım. Yaptığım çevirilere tabi ki bi emeğim olduğu için bu şekilde paylaşmak istiyorum. Bu kaynak eğer yabancı bi site olsaydı ne tarz şeyler yazardınız merak ediyorum doğrusu. Aynı tepkiyi vermeyeceğiniz kesin.

Kusura bakmayin ama ben bilgi paylasmak icin uyelik isteyen bir ortam ne yurt disi forumlarinda ne de burada gordum. Birsey yazmak icin uyelik normal de okumak icin uyelik istenirse ve bu reklam Turkiye'nin en buyuk forumlarindan biri uzerindrn yapilirsa bu tepkiyi alirsiniz. Reklam icin DH kullanicilarini hedef almak ne kadar etik?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moncher

quote:

tabikide emeğinin hakkını istiyeceksin ama emek milleti sitene mecbur üye yaptırarak o bilgileri paylaşmak değil ki sen buraya bu şekilde yapmadan direk kaynak xxxx site diye yazarsan belli bir süre sonra zaten herkes "bu adam çok iyi bilgiler paylaşıyor dur şunun sitesini sık kullanılanlara eklim ara ara bakarım" derler şüphen olmasın bundan. ama bu şekilde yaptığın sürece geçici kişi toplarsın kalıcı değil. bilgin olsun.

Kesinlikle katılıyorum buna ama ben sitede adminlik yapmadığımdan girişler için üyelik zorunluluğunu ben koymuyorum. En kısa zamanda bununla ilgili adminlerle konuşurum. Benim amacım çeviriler yapıp ingilizcesi zayıf olan kişilerinden oyundan biraz daha fazla zevk alması. İş hayatımdaki yoğunluktan fırsat buldukca çeviriler yapıyorum bi şekilde destek vermek için. Ancak benim bu yaptıklarımı kötü niyetli bişeymiş gibi anlatılması ve tepki çekmesi garip geliyor. Dediğim gibi kaynakta yabancı bi site olsaydı söylenecek şeyler emeğe saygı eline sağlık vs olurdu. Çeviri yapıp türkçe kaynaklı bi site linki verince millet yardırmaya başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Kusura bakmayin ama ben bilgi paylasmak icin uyelik isteyen bir ortam ne yurt disi forumlarinda ne de burada gordum. Birsey yazmak icin uyelik normal de okumak icin uyelik istenirse ve bu reklam Turkiye'nin en buyuk forumlarindan biri uzerindrn yapilirsa bu tepkiyi alirsiniz. Reklam icin DH kullanicilarini hedef almak ne kadar etik?

Bu üyelik konusuyla ilgili dediğim gibi adminle konuşacam. Ancak belli forumlar üzerinden kaynak belirterek paylaşımlar yapmanın etiklik açısından nasıl bi sakıncası var anlamadım? Gene de bu tavsiyenizi dikkate alıp bundan sonra daha dikkatli olurum.

• Bu forumda başka bir Diablo forumu reklamı yapanlar buradan adam çekmeye çalışanlar da oldu. Ona çok güzel oluşum tebrikler derken buna böyle bir muamele yapmak neden ben anlamıyorum.

İlla çekilişle Diablo falan vermek gerekiyor herhalde. Yani eğer bu yanlışsa o da yanlış.

NOT:Bu siteyle hiçbir alakam yoktur. Hatta bahsini ettiğim diğer sitede modluk yapan arkadaşım bile var.
  • bence arkadaşa ayıp oldu. bir çok insan yapıyordu zaten bunu.

Neyse tier itemları merak ediyorum doğrusu, DH de böyle bir başlık açıp rehber yapacak biri olursa süper olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zemox -- 24 Mayıs 2012; 14:48:08 >
  • Tepkimizi gosterdik, arkadas da gayet medeni bir sekilde karsiladi ve bu konuda elinden geleni yapacagini soyledi. Sikayet etmek ve ceza vermek de neyin nesi?
  • 30 gün bide say say bitmez
  • Diğer arkadaş daha samimiydi bu konuda. Blog kıvamında başladı işe. Ama bu arkadaş her yakaladığı konuda "biz sitemizde bunu yaptık" demesi ve linke tıklanınca karşımıza çıkan "Üzgünüz üye değilsiniz" yazısı tamamen samimiyetsiz, paylaşımdan ziyade üye çekme amaçlı. Hatta, "Bu üyelik konusuyla ilgili dediğim gibi adminle konuşacam." yazısınıda hiç samimi bulmadım. Cezayı doğru buluyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.