Şimdi Ara

Tier Oluşturuyoruz.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Club Rocker

Bir mundocu olarak söylüyorum Renekton tüm zamanlarda > Mundo hatta Renekton tüm zamanların solo topun kralı. Ayrıca o Wukong ve Nasusuda kaldır ordan Fiorada kalkmalı

mundo ile renektonu rahat eziyorum. renekton ile mundoyu rahat eziyorum. playerlığa bağlı bence o kadar da abartmaya gerek yok. iyi bir renekton mundo shyvana oyuncusu lane kaybetmez diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrarialanbilge

quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

AD Carry

God of the Gods Tier
    -Draven
    Early desen çok iyi,late desen doğum tarihin kadar vurabiliyorsun,AS/MS buff var,iki defa dmg atabilen ve haritanin öbür ucuna giden bir ulti,bazı önemli skilleri bloklayabilen bir E.(Leona'nin E'sını bloklayabiliyor)

God Tier
    -Lucian
    Mana sıkıntısı çok ama TriForce alinca hayvani dmg.

-Jinx
    Menzil arttırıp alan crit atabilen Q,tuttuğu zaman rakibin "Tamam ya öldüm" dediği W,Snare atan E,sonsuz menzilli alan dmg atan ulti.

-Sivir
    Skill shield *-*
    Hayvani Q dmg

-Vayne
    Hyper Carry,1v1 de en güçlü ADC'lerden,görünmez olma özelliği,knock back,AD veren bir ulti,kovalamak için tasarlanmış olan bir pasif.

Demigod Tier
    -Caitlyn
    Ultra uzak AA range,beleş ward niyetine W,slow atan ve kacmayi sağlayan E.

-Tristana
    Hyper Carry (Bir Vayne değil)

-Ezreal
    Kaçış-kovalayis için E,sonsuz menzilli ulti,güzel vuran Q.

Shit Tier
    Geriye kalan ne varsa

Oyundan Silseniz Ruhum Duymaz Tier

-Urgot

Aynen bu şekil ekliyorum :)

twitch,kog shit tier.omg bronze talks.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Expheribal kullanıcısına yanıt
    öneri vermek yerine neden aşağılıyosun yavaş yavaş düzenliyeceğim.
  • udyr early de tier 2 latede tier 99999999999
  • adc
    tier 1 jinx lucian draven
    tier 2 caitlyn sivir twitch
    shit tier vayne ve digerleri.

the bomb has been planted.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 23 Şubat 2014; 23:29:17 >
  • Adc olarak yapılmış ama benim fikrimi sorarsanız

God Tier
    Draven:Oyunun her safhasında hayvani damage, kill toplamak için iyi bir ulti, bizi çok öne taşıyacak bir pasif, çoğu support ile uyumlu

Lucian:Çılgın bir burst, E ile slow etkilerini kaldırma ve kaçma mekanizması, güzel bir ulti, lanede ezilmesi zor

Jinx:Ultisini yakında öldürüyorlar fakat yine de yazmak istedim. Muhteşem bir as steroid, isterseniz range kazanıp bir alana daha fazla vurmanızı da sağlayabilir, mübarek Nidalee mızrağı gibi bir W, snare atmasıyla çok işe yarayan E, bir ayağı çukurda olan op ulti

Tristana: Tam bir adc pasifi, acayip işimize yarayan bir Q, kaçma kovalamada eşsiz bir W, gerek aktifi gerek pasifi ile çok iyi bir E (fakat pasifini istediğimiz zaman kapatabilsek daha iyi olurdu), kendimizi ve takımı korumak için iyi bir ulti

Tier 1
    Caitlyn:Lane safhasını iyi bir şekilde idare etmenizi sağlayabilecek yegane şampiyon, fakat lanede batırırsanız takımınıza yük olursunuz. Safe pick olması kendine çekiyor
    Kill secure için iyi bir ulti, W ile çevre kontrolü, E ile kaçma kovalama

Vayne:Late gamede tam bir canavar. Eğer lanede rakibinizin ufak bir hatası ile üstün duruma gelirseniz oyunu karşısı için zehir edersiniz. Lane kötü gitse bile latede kendiliğinden güçleniyor. Teke tekte muhteşem

Sivir:Q saçma bir şekilde çok vuruyor, çok hızlı wave clear, iyi bir Spell shield sizi kurtarabilir fakat benim gözümde onu diğerlerinin arasından sıyıran çok bir numarası yok

Tier 2
    Graves:"Ulan eskiden Leona-Graves yapardık" gibi bir fikir aklınıza gelmedikçe diğerlerine yönelmenizi tavsiye ederim. Onun dışında iyi bir burst damage var.

Ezreal:İyi bir skillshot yeteneğiniz varsa aradığınız hero. Eski Ezreal olmasa da hala oynanabilir ama ne demişler, daha iyi leri var.

Geri kalanlar mecbur kalmadıkça alınması tavsiye olmaz

• Bence Tiger Udyr oynuyorsun.Tavsiyem Phoenix Udyr denemen TriForce ile late de ölmeyip gayet iyi damage atıyor.
  • yasuo supportda bile riot tier (god unda üstü)
  • Mesajım bulunsun top için hazırlarım bir ara tier listesi.

• Support içinde olsa hoş olur du

• Adc konusunda Draven fanlığı sezdim. Draven burste sahip ama standart adc mekaniğine uymuyor yani bence biraz abartmışsın.

Varusu shit tiera almışsın ama en fazla potansiyele sahip adclerden biri bence. Lane'i yenmek ve late game konusunda çok iyi.

Aynı şekilde graves'i de shit tiera almışsın. En yüksek vurabilen adclerden. İyi graves kullanan biri çok rahat dodge atıp teke tekte apcleri alabilir. Late gamede çok güçlü.

Tristana god tierda olmalı bence. Pasifi ve w'su çok efektif.

Güzel konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mide lux jarvan jayce lulu zed ekleyebilirsin
    topta xin (aklıma başka gelmiyor)
    supportlar yok
  • Takipteyim.
  • Junglerda Sejuani ile eveyi yer değiş bence.. Sejuya full tank çık q su anti tank w su zaten ne kadar can çıkarsan o kadar fazla vuruyor

Ayrıca xin zhao'da çok op bu aralar can çalmadan sonra tank çıkınca tfde rahat ayakta kalıyor ve adcyi alabiliyorsun 3-4 vuruşta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D37FC5D75 -- 23 Şubat 2014; 23:52:19 >
  • Adam Quinn/Varus/MF koymamış adc ye daha da okumam. Hadi MF koymuyosun Quinn le Varus nerde ulan ayı. Ashe nerde.

Sonra Jayce nerde solo da Aatrox nerde jungle ve soloda,

Cho'Gath nerede oğlum, Yorick nerede ?

Ne içtin de yazdın konuyu bilmiyorum ama git turnuva izle ona göre oyna sen. Aman sadece popülerlerle oyna. Urgotumu çöplere at.

Ah nerde eski Karma. O dursaydı bunların hiçbiri böyle olmazdı. Herşey onun değişmesiyle bozuldu bu oyunda.

Edit: Daha saymakla bitmez unuttukların. Tier oluşturcaksın madem adam akıllı oluştur. Araya bi' Talon serpiştir. Bi' Skarner koy ne bileyim Morgana koy.

Tövbe yarabbim ya Galio da yok. Bi' gidiniz efenim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shateiel -- 23 Şubat 2014; 23:59:41 >
  • jungle için wukong + vi + pantheon da yazılmalı özellikle ben pantheon u god tier yazarım her şekilde bilen biri oyun taşıyor kusura bakmayın lee den daha iyi durumda bot lane e en iyi gank atan jungler pantheondur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeonTiger -- 23 Şubat 2014; 23:56:34 >
  • Teq tier var o da Darius

• ADC Lucian Cait Jinx Sivir
    Mid Orianna LeBlanc Gragas Yasuo Lulu Kayle(şuan çok kullanılıyor sebebini anlamış değilim tam olarak)
    Top Renekton Shyvana Trundle
    Support Thresh Annie
    Jungle Vi Elise Lee Khazix Wukong

Şuan en çok tercih edilen ve en kullanışlı champler
  • quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

jax late de zorlanıyo.

ok.

afq

• Hatalar var ama en çok göze çarpan jungle.Elise kesinlikle 1 de olmalı arkasından vi ondan sonra lee sin gelir.Evelynni çok yıprattılar late de iş yspamıyor..pantleon koy orsya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 24 Şubat 2014; 1:35:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.