Şimdi Ara

Tier Oluşturuyoruz.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uberior

Solo top god tiere RENEKTON eklenmeli.

Herkes bu fikirde editliyorum :)

Arkadaşlar yöneticiler bu konu tamamlandıktan sonra üst konu yapsa ? Tartışma şeklinde her patchten sonra düzenlerim ben de bu şekilde konu kirliliği olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrarialanbilge

quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

AD Carry

God of the Gods Tier
    -Draven
    Early desen çok iyi,late desen doğum tarihin kadar vurabiliyorsun,AS/MS buff var,iki defa dmg atabilen ve haritanin öbür ucuna giden bir ulti,bazı önemli skilleri bloklayabilen bir E.(Leona'nin E'sını bloklayabiliyor)

God Tier
    -Lucian
    Mana sıkıntısı çok ama TriForce alinca hayvani dmg.

-Jinx
    Menzil arttırıp alan crit atabilen Q,tuttuğu zaman rakibin "Tamam ya öldüm" dediği W,Snare atan E,sonsuz menzilli alan dmg atan ulti.

-Sivir
    Skill shield *-*
    Hayvani Q dmg

-Vayne
    Hyper Carry,1v1 de en güçlü ADC'lerden,görünmez olma özelliği,knock back,AD veren bir ulti,kovalamak için tasarlanmış olan bir pasif.

Demigod Tier
    -Caitlyn
    Ultra uzak AA range,beleş ward niyetine W,slow atan ve kacmayi sağlayan E.

-Tristana
    Hyper Carry (Bir Vayne değil)

-Ezreal
    Kaçış-kovalayis için E,sonsuz menzilli ulti,güzel vuran Q.

Shit Tier
    Geriye kalan ne varsa

Oyundan Silseniz Ruhum Duymaz Tier

-Urgot

Aynen bu şekil ekliyorum :)

^_^

Usenmedigim bi ara supportlar için de yaparım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vayne god tier

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 23 Şubat 2014; 20:37:48 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar yöneticiler bu konu tamamlandıktan sonra üst konu yapsa ? Tartışma şeklinde her patchten sonra düzenlerim ben de bu şekilde konu kirliliği olmaz

Bir fikir daha bence solo top ta yasuo tier 2 ye ya da tier 3 e gönderilmeli. Nedeni fazla squishy olması ve de tier 1 ve god tierde ki champların onu rahatlıkla alabilmesi. Bence yasuo solo top'a counter için alınmalı sadece.
  • quote:

quote:

quote:

Bir fikir daha bence solo top ta yasuo tier 2 ye ya da tier 3 e gönderilmeli. Nedeni fazla squishy olması ve de tier 1 ve god tierde ki champların onu rahatlıkla alabilmesi. Bence yasuo solo top'a counter için alınmalı sadece.

Tier 2'ye yolladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Vayne god tier

2. Tier'dekilerden her türlü daha iyi.Bi Luci/Jinx değil ama orayı hak ediyor bence.

• quote:

quote:

Vayne god tier

2. Tier'dekilerden her türlü daha iyi.Bi Luci/Jinx değil ama orayı hak ediyor bence.

Oda doğru tam arada
  • quote:

quote:

quote:

Vayne god tier

Oda doğru tam arada

Yani öyle söylenebilir.

• Mid
    God Tier
    Ziggs: Çok rahat wave temizleme imkanı ve turret siege durumları için bütün skilleri ile rakip takımı uzak tutabiliyor. Ayrıca oldukça yüksek damage veren global ultisi var.
    Gragas: Aynı Ziggs gibi çok rahat wave temizleme imkanı ve düşük cooldownlu gap closerı ile oldukça seri roam yapma imkanı. Ayrıca rakip takımı birbirinden ayıran ve hayvani bir damage vuran ultisi.
    Kassadin: Zaten oynayamayacaksınız

Tier 1
    Yasuo: Kendine uyumlu 1-2 şampiyon ile rahatlıkla oyunu götürebiliyor. Kalkanı zaten kırılgan olması gerek bir şampiyona göre OP ama God Tier için çok riskli pick bence.
    LeBlanc

Not: Yeni Xerath'ı tam deneyemedim ona da sonra karar veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nauihS -- 23 Şubat 2014; 20:52:58 >
  • mundo en zayıf şampiyonlardan birisi bence toplane için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 23 Şubat 2014; 20:55:57 >
  • shyvana da top lane için çok iyi, tanklara karşı üstünlük kuruyor. bir de

YEMİNİM OLSUN Kİ TEEMOYU METAYA SOKACAĞIM .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nymus93 -- 23 Şubat 2014; 21:02:22 >
  • Ireliam tier 2ye bile girememis. Renekton bile cerez ireliaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Mid
    God Tier
    Ziggs: Çok rahat wave temizleme imkanı ve turret siege durumları için bütün skilleri ile rakip takımı uzak tutabiliyor. Ayrıca oldukça yüksek damage veren global ultisi var.
    Gragas: Aynı Ziggs gibi çok rahat wave temizleme imkanı ve düşük cooldownlu gap closerı ile oldukça seri roam yapma imkanı. Ayrıca rakip takımı birbirinden ayıran ve hayvani bir damage vuran ultisi.
    Kassadin: Zaten oynayamayacaksınız

Tier 1
    Yasuo: Kendine uyumlu 1-2 şampiyon ile rahatlıkla oyunu götürebiliyor. Kalkanı zaten kırılgan olması gerek bir şampiyona göre OP ama God Tier için çok riskli pick bence.
    LeBlanc

Not: Yeni Xerath'ı tam deneyemedim ona da sonra karar veririm.

Teşekkür ederim ekliyorum

• S Tier:
    Mid: Ziggs, Kassadin, Kayle, Le Blanc
    Jungle: Vi, J4, Elise
    ADC : Jinx, Draven, Sivir, Lucian
    Top: Shyvana, Nasus, Renekton, Jax,
    Support: Leona, Thresh

A Tier:

Mid: Talon, Zed, Ahri, Fizz, Akali, Mordekaiser
    Jungle: Wukong, Lee Sin, Nocturne
    ADC: Varus, Graves, Vayne
    Top: Kha'Zix, Yorick, Olaf
    Support: Blitzcrank, Annie, Karma

1v1 gücü olarak değil lane'de iş yapma durumuna göre sıraladım.
  • Biri de dememiş Graves nerde ? İyi misiniz siz ? Shit tier damı şimdi graves ?
  • Khazix god tier öyle mi

• Arkadaşlar bişey belirtmek isterim öncelikle tieri hepimizin yorumları ve kendi fikrime göre daha yeni düzenledim unuttuğum herolar olabilir vaktim oldukça editliycem zaten
  • quote:

God of the Gods Tier
    -Draven
    Early desen çok iyi,late desen doğum tarihin kadar vurabiliyorsun,AS/MS buff var,iki defa dmg atabilen ve haritanin öbür ucuna giden bir ulti,bazı önemli skilleri bloklayabilen bir E.(Leona'nin E'sını bloklayabiliyor)

Hicri mi miladi mi?

Ayrıca cassiopeia nerede? Vayne gibi hasar vuran bir hero ve mezilide çok uzun.
  • Jungleda leesin useless. 6-7 aydır 1haftada en az 10 maçım oluyor leesin ile. earlyde 5-0-5 gidip latede sadece bakmak hiç de zevkli değil.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.