Şimdi Ara

TIDAL 5 AY 5 TL [Yeni Üye Olacaklara ve 4 ay üzerine ekleniyor] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
14
Favori
21.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok pardon yazmayı unutmuşum, youtube music kullanıyorum şu an, o açıdan gerek yok demek istedim. Bir ihtimal bu ekipmanla fark alır mıyım diye denemek istedim sadece.

Tabi ki fiyat olarak inanılmaz uyguna geliyor. Mevcut üyeliği olmayan için çok ideal.
  • İçerik olarak hiç tatmin edici değil, onu düşünerek alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Aboneliğini iptal mi etmiştin önceki kampanyayı aldıktan sonra?
    Hocam bu nedir ne işe yarar önce bir açıklasanız da yeni üye olarak başlasak 🙄😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    Daha evvel hiç kullanmadım. Sürekli olarak spotify kullanıyorum ama artık sanal kart vs kabul ettiremedim. Kıyaslama yaparsak kötü mü hocam?
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Müzik platformu hocam Spotify, YouTube Music gibi.

• Wgshepherd W kullanıcısına yanıt
    Bende HD 4.20s var farkı az çok hissediyorum çok iyi bir kulaklık olmamasına ragmen. Ama öyle "off bu neymiş bee" gibi bir fark değil. Dediğiniz gibi güzel ekipmanlar gerek. Master Hifi kalitesi Bluetooth üzerinden alabilmek için APTX HD, LDAC veya MQA destekleyen cihazlara sahip olmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 11 Aralık 2019; 12:15:36 >
  • dün bende aldım sound blaster z + edifier m3200 ile spotify high quality / tidal master arası bir fark hissedemedim açıkçası, kulaklıkla hissedilir belki ama onu da discord harici kullanmıyorum.

spotify'de aile üyeliği var zaten 6 kişilik bu da kenarda dursun spotify'e devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Aralık 2019; 14:6:53 >
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    2013 ten beri spotify kullanıyorum tidal ı ara ara denerim ama arşivinde pek bir yükseliş yok. En basitinden top list parçalara girip bakıyorsun tidal da çok alakasız bilinmeyen parçalar mevcut. Mood kısmı tatmim edici değil, nereden baksan beni memnun etmedi. Yabancı kaynakta doyurucu değil, Türkçe dinliyorsanız hiç bulaşmayın.
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkürler
  • Konuyu açan ve uzatma yöntemini anlatan arkadaşlara teşekkürler. Black Friday dahil olmak üzere toplam 9 aylık hi-fi aboneliği 7 TL'ye getirmiş oldum sayenizde.

• Aldim tesekkurler.

• Ben ne yaptıysam alamadım. Facebook kullanmadığım halde hesap'da açtım. Yine alamadım.

Bir fikri düşüncesi olan varmıdır acaba?
  • alanlarin saglam bir internet paketine sahip olmasi gereken bir uygulama. yaklasik 40-50 dk kullandim 1gb a yakin veri tuketti, hifi uyelik. bekledigimden daha fazla turkce sarki var bu arada. listeler biraz karisik. 4-5 ay deneyelim bakalim.

• Arkadaşların anlattığı gibi Fb ile aile üyeliği satın alarak yaptım 9 ay oldu. Ancak, ayarlardan üyeliğimi aile üyeliğine çevirdiğimde 5 aya düştü.

• cartok kullanıcısına yanıt
    Plan değiştirince üyelik tarihi düşer diye kocaman yazıyor zaten 2. uyarıda.
  • Your subscription will automatically renew 22.08.2020. You will be charged 19,99 TL from your Credit Card

haber veren arkadaşa teşekkürler Adamlar bitiş tarihlerini araştırsalar hepsi Türkiye'den çıkacak neredeyse. Bizim gibi atlayan var mıdır acaba.

Bu arada kalite çok iyi de güncel arşiv çok az ya. Türkçe parçalar da Spotify'ın ilk zamanları gibi. Sistemde var ama listede gözükse de dinleyemiyorsun falan. Spotifydan liste aktarıyorum, bazı parçalar listede olsa bile dinlenemiyor. Bölgesel kısıtlama var sanırsam.
  • İlk açtığım hesabımı başka birine verdim başka üyelikle tekrar 4+5'i aldım. Dhci olmak bunu gerektirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirror of Deception -- 11 Aralık 2019; 19:51:23 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google dan arma yaptığım Mustafa Sandal Mod şarkısı Tidal da yer aldığı gözüküyor ancak üye olduktan sonra hesap girişi sağlanınca o şarkıyı bulamıyor.
    Üyeliği Premium değilde HIFI seçtiğim için mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Your subscription will automatically renew 22.08.2020. You will be charged 19,99 TL from your Credit Card

haber veren arkadaşa teşekkürler Adamlar bitiş tarihlerini araştırsalar hepsi Türkiye'den çıkacak neredeyse. Bizim gibi atlayan var mıdır acaba.

Bu arada kalite çok iyi de güncel arşiv çok az ya. Türkçe parçalar da Spotify'ın ilk zamanları gibi. Sistemde var ama listede gözükse de dinleyemiyorsun falan. Spotifydan liste aktarıyorum, bazı parçalar listede olsa bile dinlenemiyor. Bölgesel kısıtlama var sanırsam.
    Evet kısıtlama olduğundan downloadda edilmiyor. Dezeerda da aynı sorun vardı, şarkıyı googleden aratıp linkini downloadere atıp indiriyordum ama tidal kısıt aşılamıyor. Kısıtı aşan varmı acaba?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.