Şimdi Ara

TIDAL 5 AY 5 TL [Yeni Üye Olacaklara ve 4 ay üzerine ekleniyor]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
208
Cevap
17
Favori
15.707
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> TIDAL 5 AY 5 TL [Yeni Üye Olacaklara ve 4 ay üzerine ekleniyor]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    150 Mesaj
    Arkadaşlar bir şey sorucam aboneliğe devamı nasıl iptal ederiz ve aboneliği nasıl öğreniriz hifi aldım ama bir anda ailemi tek kişilik mi aldığımı unuttum

Bir yardım eder misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuray_x -- 3 Nisan 2020; 23:45:3 >
  • Teğmen
    187 Mesaj

Ayarlar, profili düzenle, aboneliği yönet, subscription dan bakabilirsin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 4 Nisan 2020; 2:56:22 >
    |
    |
    samuray_x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    150 Mesaj

Hocam zaten sıkıntı orada uygulamada açmıyor bugün birde bilgisayardan deneyeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Ruvhart kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9506 Mesaj
    4ay 4tl kampanyası bittimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şu an en uygun olan kampanya hangisi?
    Şimdi başka bir hesaptan yine bu şekilde bir kampanya var mı
    ?

yeni hesapla kayıt olsak ve tunemymusic gibi bir liste aktarma programı kullanarak listelerimizi aktarabilir miyiz?

Bunu önceden yapan varsa lütfen tecrübesini paylaşsın.

|
    |
    And when your hand is on your heart
    You're nearly a good laugh,Almost a joker
  • Yarbay
    3860 Mesaj
    Spring linkini paylaşan arkadaşa teşekkürler.

Bugün yine eski hesabımı uzattım. Ancak hatalı yapmışım dikkatsizlik sonucu normal aile üyeliğine geçmiş.

Mecburen yeni hesap açıp aile HiFi kaydı yaptım, haklarını da eşe dosta verdim. Teşekkür ettiler hayır işledik.

Spotify dan tidala aktarım yaptım listelerimi, diğer hesaba hatalı üyelik almasaydim bu gerekmeyecekti ama başa gelen çekilir .

Transfer icin tunemymusic kullanabilirsiniz ücretsiz en iyi site transfer için. Sizin kullandığınız transfer sitesi varsa bilgilendirin lütfen.

Tunemymusic tidaldan tidala transfer imkanı yok, o nedenle alternatif ücretsiz bir site varsa deneyebilirim

|
    |
    And when your hand is on your heart
    You're nearly a good laugh,Almost a joker
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj
    konunun bugını buldum galiba ama kullanmayacağım. Tidal 5 aylık sürem bitti, o dönemde SKT gelmiş olan kredi kartıyla kayıt olmuştum, haliyle 1 ay sonra SKT bitti kartın. Şuanda eski kullanılmayan kart ile devam ettirmiş Tidal. Fatura edecek kart yok ortada. Aboneliği iptal ettirdim
    |
    |
    AMD Fx 8300**ASUS GTX970 ROG Strix**MSI Gaming 970**GSkill RipjawsX 1600Mhz CL9 (4*4GB)**AOC G2460PQU 23'' 144 Hz 1ms ** PNY CS2211 240GB**EVGA 750W GQ**Zalman Z3 **DeepCool Gammaxx S40**A4 Tech G800v x7**Logitech G930, G300S, C525, Z333**
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    Birkaç gün önce 4 ay 4 ₺ olarak aldım başka bir kampanya yok galiba şu anda. 5 ay 5 ₺ ile de birleşseydi çok iyi olurdu ama biteli çok olmuş o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.