Şimdi Ara

TicToc yemek sepeti 80 TL id paylaşımı BİTTİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.568
Cevap
35
Favori
27.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar nasil yapildigini bilen varsa bi anlatsin kisaca ozetle gecen kampanyayida kacirdik :(
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesaja eklenirse sevinirim :)

Yarından itibaren kod kazanmak için detaylı yapmanız gerekenler listesi acele edip bugünden uygulamayın :)

DETAYLI ANLATIM

Daha önce Tictoc'a hiç kaydolmamış arkadaşların yapması gerekenler;

1-)Tictoc a yeni bir numarayla üye ol
    2-)Kendine Tictoc ID oluştur.
    3-)ID ni bu konuda paylaş
    4-)Kaydolduğun zaman diliminden sonra hesap açan IDleri konudan takip ederek ekle
    5-)Yarın 13:03 den sonra kodun uygulamaya gelecektir.

Daha önce Tictoc'a kaydolmuş arkadaşların yapması gerekenler;

1-)Tictoc hesabına giriş yap
    2-)3 noktaya dokun, ayarlara gir ve oradan da hesap'a bas
    3-)En altda hesabımı sil seçeneği bulunuyor oradan hesabını sil.
    4-)Uygulama verilerini sil veya kaldırıp yeniden yükle.
    5-)Tictoc numaranla yeniden üye ol.
    6-)Kendine Tictoc ID oluştur.
    7-)ID ni bu konuda paylaş
    8-)Kaydolduğun zaman diliminden sonra hesap açan IDleri konudan takip ederek ekle
    9-)Yarın 13:03 den sonra kodun uygulamaya gelecektir.

• ARKADAŞLAR NE YAPACAĞINIZI YAZIYORUM OKUYUN YENİ GELENLER.

TİCTOC UYGULAMASINI İNDİR -> UYGULAMAYA HİÇ KAYIT OLMAMIŞ BİR NUMARA İLE GİRİŞ YAP (YARIN) -> 3 NOKTA YERİNE BAS SAĞDA İD OLUŞTURA TIKLA OLUŞTUR

-> SONRA O İD Yİ GRUBA PAYLAŞ SENİ EKLESİNLER VE SENDE KARŞILIKLI EKLE YOKSA KODUN GELMEZ -> SAKIN ŞİMDİ BİŞİ AÇMAYIN GECE 12 DEN SONRA YENİ ÜYELİK AÇIN İD OLUŞTURUN.

BEYLER MERAK ETTİĞİM YEMEKSEPETİNDE NASIL KULLANICAZ KODU ? RESİMLİ OLARAK GÖSTERECEK VARMI ? BEN NEREYE GİRİCEZ GÖREMEDİM.
  • benim anlamadığım tamaa herkes silip tekrar yükledi idyi burda paylaştı o id ile 1 kişi ona istek yollucak
    Mesela ben 15 tane yeni idyi nasıl denk getirip ilk ben eklicem
    Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa bizde faydalanlım.

• ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    hocam kimsenin kimseyi ilk eklemesi gerekmiyor bak şimdi aynı zaman diliminde üye olan herkes istediği kadar birbirini ekleyebilir.

sen öğlen saat 12 de hesap açarsın ve 12-15 saatleri arasında üyelik alan kişileri forum yorumlarında güncel takip ederek eklersin.

herhangi bi sınır yok ilk ekleme vs diye 15 kişii davet etmen gerekmiyor yeni üye olan kişileri bu forum konusu altında karşılıklı eklemen yeterli.

kampanya kurallarında açık var büyük ihtimalde kapanmadı. yani yarın yüzlerce kişi 80 liralık kodun sahibi olacak.
  • BEYLER YENİ ÜYE DAVET ETMEMİZ LAZIM BİRBİRİMİZİ EKLEMEKLE OLMUYOR
  • Hocam açık açık yazmışlar birbirini eklemekle olmuyor diye facebook sayfasında. 15 yeni üye davet etmemiz ve daveti kabul etmeleri gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeushkmt

hocam kimsenin kimseyi ilk eklemesi gerekmiyor bak şimdi aynı zaman diliminde üye olan herkes istediği kadar birbirini ekleyebilir.

sen öğlen saat 12 de hesap açarsın ve 12-15 saatleri arasında üyelik alan kişileri forum yorumlarında güncel takip ederek eklersin.

herhangi bi sınır yok ilk ekleme vs diye 15 kişii davet etmen gerekmiyor yeni üye olan kişileri bu forum konusu altında karşılıklı eklemen yeterli.

kampanya kurallarında açık var büyük ihtimalde kapanmadı. yani yarın yüzlerce kişi 80 liralık kodun sahibi olacak.

hocam süper haber bueşe dosta haber edelim o zaman :)

• rez editlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

quote:

hocam süper haber bueşe dosta haber edelim o zaman :)

yerinde olsam sesimi çıkarmam kendim alabildiğimce alırım. kodlar sınırlı sana gelmezse üzülürsün. tecrübe konuşuyor yaşadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jetz

Hocam açık açık yazmışlar birbirini eklemekle olmuyor diye facebook sayfasında. 15 yeni üye davet etmemiz ve daveti kabul etmeleri gerekiyor

bakın hocam ben toplam 200 lira kod almış biriyim binlerce lira kod alan akıllı çocuklar sesini çıkarmıyor burda yine kodlarını sessizce alıp köşeye çekilcek onlar.

o açık açık yazyor dediğin yerden ben 5 tane kod aldım ve sadece ekleme ile haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LahmacuN38

Takip

Edit: Android emulatorle kod almak konusunda bilgi verecek var mı?

Yapamazsın çünkü kayıt olurken numara onayı istiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jetz

Hocam açık açık yazmışlar birbirini eklemekle olmuyor diye facebook sayfasında. 15 yeni üye davet etmemiz ve daveti kabul etmeleri gerekiyor

bakın hocam ben toplam 200 lira kod almış biriyim binlerce lira kod alan akıllı çocuklar sesini çıkarmıyor burda yine kodlarını sessizce alıp köşeye çekilcek onlar.

o açık açık yazyor dediğin yerden ben 5 tane kod aldım ve sadece ekleme ile haberin olsun.

Anladım hocam bende 50lıralık n11 kodu aldım zaten :) neyse umarım dedıgınız gıbı olur yoksa bende bu kuralları ıstemem yanı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerimizi alalım
  • gece 12 den sonra başlayalım bence ayın 15 i ne kadar diyor ama dh ahalisi malum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

gece 12 den sonra başlayalım bence ayın 15 i ne kadar diyor ama dh ahalisi malum...

Yiyecek mi belli değil dur daha
  • Yemeksepeti'nde sepeti hazırladım bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Yemeksepeti'nde sepeti hazırladım bile

hocam sepeti yaptında kodu nereye giricez. ben bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.