Şimdi Ara

TicToc yemek sepeti 80 TL id paylaşımı BİTTİ (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.567
Cevap
35
Favori
27.292
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Delikanlı Adam

quote:

Orijinalden alıntı: smartsmart

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

quote:

Kodum geldi hemen dominos piZzadan sipariş atıcam gelen kontrol edin

Bosuna sicak firsatlara yas siniri gelsin talebimizin canli ornegisiniz maalesef...
    Birlesip size bir pizza alalim sizde bizde rahat edelim

Ben kodumu aldım şuan istersen ss atıyım kapak olursun

Atsana hadi sizin gibiler yüzünden şu forumun kalitesi düşüyor ergen yapmaz senin şu yaptığını.

http://i.ytimg.com/vi/WHO1SgjVT24/hqdefault.jpg

Bunada sukur... ben daha once yazdim cizgi film karakteri yada barvie bebek resmi bekledigimi :-) nerde eski forum nerde sindiki hali...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 9 Mayıs 2015; 13:27:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smartsmart

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

quote:

Kodum geldi hemen dominos piZzadan sipariş atıcam gelen kontrol edin

Bosuna sicak firsatlara yas siniri gelsin talebimizin canli ornegisiniz maalesef...
    Birlesip size bir pizza alalim sizde bizde rahat edelim

Ben kodumu aldım şuan istersen ss atıyım kapak olursun

Atsana hadi sizin gibiler yüzünden şu forumun kalitesi düşüyor ergen yapmaz senin şu yaptığını.

http://i.ytimg.com/vi/WHO1SgjVT24/hqdefault.jpg

Nick mesaj uyumsuzluğu der susarım o vakit.

• olum kimse alamadı zaten neyin kafasını yaşıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BengüA.

Çok geç haberim oldu , 80 TL lik yemek kuponu harika olurdu valla

Kampanya iptal oldu birşey kaçırmadın
  • Su foruma bile uye olurken yas siniri koyucaksin tc kimlik no sunu giricek vs.
    Cekilmez oldu artik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıl yaşta değil baştadır. forumda kendini güvende hissetmeyip hep acabaları soran okumadan yorum yapan çok fazla dillendirenlere kızıyoruz kimi hakediyor kimi gerçekten saflıktan soruyor. kimi leş yiyenler var malumunuz bi fırsat yapılır 30 tane kod, sipariş geçer gözü doymaz düşünmez düşünür de işine gelmez.
    fırsat vardır fırsat adı üstünde dersin kendine 2 akraba arkadaş dersin 3,4 olsun adamın gözü açtır adam diyorumda dilim de varmıyor aslında.doymak bilmez
    cılkını çıkarır bu fırsatta olduğu gibi bindiği dalıkesen kadar vurur baltayı yapma etme bu ağaçs eninde üstüne düşecek denilir saane der geçer ve altında kalır.

tamam buraya kadar çoğumuz hemfikirizdir sanırım birde dağın öte kiyüzü var. yanı fırsatı sunan kurumlar şirketler siteler, onalrmı ne yapıyor afedersiniz kafa buluolar bizle! yazıyo oraya şu şu şartlar ayın 30 kadar diye yazıyo amcam kampanya başlayalı 1 gün olmuş bilemedin 2 çat kampanyayı sonlandırıyor.
    ne hakla diyeceksiniz oraya yazmış ''ilgili kurum kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkına sahippp''. bunu bilenler bilir bonubonda yapmıştı geçen yıl
    ama ne yaptı sonra tekrar aynı kampanyayı yaparak herkese yeniden fırsat verdi bi nebze sadece 1 gün geçelriydi kampanya. peki bu boyner tictoc,zorlu zizigo aklıma gelmedi dahası yatıkları ne kadar etik? iyi ben maça çıkacam de 1.dakkada ben gidiyom diye tutur çocukmusun sen koca şirketsin. bide anlıyamadğımız bir durum var.devlette buna izin veriyor. böyle kampanyamı olur? diye. vaat edileni gerçekleştirmeyen şirketler alınan haklarıiade etmelidir iletişim izinleri gibi.

• 5 dolara gozluk almis elemanin birisinin kargoda kirilmis adamlar parayi iade etmis buna goren sozde sicak firsatcilar ayni resimle gozlugi bedavaya getirme ugrasina grmisler ama yakalanmislar.

elin cinlisi turkler ve kopekler alisveris yapmasin yazmis.b.kunu cikarmayalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.